Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Günümün sonu

YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Günümün sonu  Empty
MesajKonu: Günümün sonu    Günümün sonu  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 2:24 am

Zeus yumruğunun tepesine tırmanmak kolay değildi ama tepisinde olmak iyi hissetmemi sağlamıyordu.Herşey hala çok garip geliyordu ama burayı kısa zamanda tanımak zorundaydım ve işte buradayım zeus yumruğunun tepesinde tüm kampı gözetliyordum.
Kardeşlerim iyi kızlardı crist sakin ve uysaldı , ange biraz daha hareketli biriydi pek konuşmuyordu ama kounştuğunda herkez onu dinliyordu.Havada hafif bir hareketlenme vardı birkaç melez arenada dövüşüyor birkaçı ise okçuluk alanında takılıyordu.Herkez dışarıdayken savaş zırhı giyiyordu.Bütün melezlerde bir ağır zırh , bir normal zırh , birde zayıf zırh vardı.Benim zırhım hızlı hareket etmek istediğimden zayıf olandı diğerleri dolabımda duruyordu.

-Güzel manzara değilmi

Aniden yanımda biri belirmişti adam benim gibi bir giysi kiymişti başınada benim gibi kapşon takmıştı ikimizde birbirimizin yüzünü göremiyorduk

-Sen bir suikastçisin. dedim biraz şaşırmıştım ama ses tonum bunu anlamamasını sağlıyordu
-Adım Loreus ve buraya sana bir teklif sunmaya geldim dedi.
-Ne teklifi ?
-Bize katılmanı ve liderimiz olmanı istiyoruz! dedi.

Bu sözler üzerine şok olmuştum adamla daha yeni tanışmıştık ve bana bilmediğim bir örgütün lideri olamı istiyordu.

-Size katılmakmı? diye merakla ona sordum
-Evet bize SUİKASTÇİLERE! sonunu biraz daha yükses sesle söylemişti.
-Bir suikastçi birliğimi var?
-Tabiki var ama aramızda senin gibi birisi yok. dedi
-Benim...gibimi?
-Ben seni çocukluğundan beri gözetliyorum senin gibisini görmedim aşırı hızlı ve çabuk düşünen bir insansın anlasana bu tam bir suikastçinin özellikleri hatta bunlar sende daha gelişmiş şu an dünyadaki en iyi ve en saygı değer suikastçisin herkez seni tanıyor
-Beni mi?
-Burda senden başkasıyla konuşuyor gibi görünüyormuyum?
-Vay canına bu...inanılmaz , peki bu birlikler nerede ? Dur bir dakika
-Nooldu? dedi
-Size katılırsam buradan ayrılacakmıyım ?
-Evet
-Hayır gelmiyorum

Şaşırmıştı böyle bir şeyi beklemiyordu.Onun şaşkınlığından yararlanarak aşağı atladım...merak etmeyin yerin yakınında derin bir samanlık vardı içine düştüm hemen dışarı çıktım ve kampa doğru koştum.Beni takip etmeyeceğini biliyordum ama durmak istemiyordum eğer daha fazla düşünürsem burdan ayrılmaya beni ikna edebilirdi.Oyalanacak birşeyler bulmalıydım ve o anda kampın girişinden bir melezin girdiğini gördüm.O tarafa doğru koşturdum ona kampı gezdirmeyi teklif edecektim.Dedim ya oyanlanacak birşeyler bulmalıydım.Ama bu yetmemişti yeni melezi hermes kulubesine bıraktıktan sonra koşarak kendi kulubemdeki yatağa girdim uyumaya çalıştım bütün gece böyle geçmişti ama sonunda zihnim burda kalmanın daha mantıklı oacağına karar verdi.Derin bir nefes alarak gözümü kapadım ve uyudum.

Günümün sonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Günümün Sonu
» İlk günümün sonu
» İlk günümün sonu
» İlk Günümün Sonu...
» İlk günümün sonu...