Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk günümün sonu...

YazarMesaj
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

İlk günümün sonu... Empty
MesajKonu: İlk günümün sonu...   İlk günümün sonu... Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 8:54 am

Kardeşlerimle tanıştıktan sonra kulübemden ayrıldım.İçeride geçirdiğim birkaç dakikadan sonra dışarısı fazla sessiz geldi.Kampı keşfetmeye başladım.Etrafı geziyordum, en sonunda kırmızı boyayla yazılmış, "Melez Kafe" yazısını gördüm.İçeri girip bir göz atmak istedim.Kendime bir yer buldum ve oturdum ve düşünmeye başladım.Kardeşlerimi çok sevmiştim.Hepsi çok iyiydi ve eğlencelilerdi.Ve buraya daha bir günde alışmaya başlamıştım.Gözlerimi kapıya dikmiş bunları düşünüyordum.İşin aslı bakıyordum fakat düşüncelerimle meşguldüm.Bir sesle irkildim.Gözlerimi kapatıp açınca Maya'nın önümde ellerini ileri geri salladığını gördüm: "Merhabaa..."

"Merhaba!" dedim. "Ayağın daha iyi sanırım."

"Evet."dedi. "Kısa süreli bir kramptı."

"İyi."dedim.Onunla bugün plajda tanışmıştım.-Evet,geldiğim ilk gün plaja gitmiştim-.Yanıma oturdu ve sordu:

"Kampı nasıl buldun?"

"Bence harika bir yer.Bazı zorlukları yok diyemem ama sanırım burayı sandığımdan daha fazla sevdim."dedim emin bir şekilde.

"Harika!"dedi.Arkasından kardeşi bağırıyordu:

"Hadi May!!"

"Üzgünüm gitmeliyim!"dedi.Ona el salladım ve ben de kafeden çıktım.

İlk günümün sonu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk günümün sonu
» İlk günümün sonu
» İlk günümün sonu
» İlk günümün sonu
» Günümün sonu