Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günümün Sonu

YazarMesaj
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

İlk Günümün Sonu  Empty
MesajKonu: İlk Günümün Sonu    İlk Günümün Sonu  Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 1:06 am

3- 'İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Melez Kampı içindeki herhangi bir yer.
Katılacaklar: Serbest.

Bugün benim kamptaki ilk günümdü. Başta hiç gelmeyi istemediğim bu yer şimdi bana cazip geliyordu belki. Yeni kardeşler, yeni arkadaşlar. Çok hoş bir şey gibiydi. Yanı sıra çokta korkunçtu. Ben bir tanrıçanın kızıydım. Bu yüzden artık hayatım daha zor olacaktı. Canavarlar zaten başlı başına bir sıkıntıydı ya. Bunları düşünmemeye çalışıyordum. Ne kadar yalnız kalmaya korksam da burada yeni arkadaşlarım olabilirdi. Burada tanıştığım ilk melez de Mana'ydı. Kulübede tanışmıştık. Kampı falan gezdirmişti bana. Ayrıca çokta sevecen bir kızdı. Bu da beni rahatlatıyordu. En kötü beni seven bir kardeşim olurdu yani. İlk izlenimlerim bunlardı işte. Evimden uzak ilk gecemdi bu. Babam arkadaşlarımın evinde bile kalmama izin vermezken artık ondan çok uzaktaydım. Yeni bir hayatım vardı. Farklı biriydim. Bir melezdim ben. Ah belki bazıları için ne kadar güzel bir şeydi bu ama benim için çok zorlayıcı olacağı kesindi.

İlk Günümün Sonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Günümün sonu
» İlk günümün sonu
» İlk günümün sonu
» En sevdiğim tanrıçayla İlk günümün sonu
» İlk günümün sonu...