Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir ay kadar geç kalmışım ama neyse...

3 posters
YazarMesaj
Justin Lanchaster
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Justin Lanchaster

Bir ay kadar geç kalmışım ama neyse... Empty
MesajKonu: Bir ay kadar geç kalmışım ama neyse...   Bir ay kadar geç kalmışım ama neyse... Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 6:53 am

Aslında bir ay kadar oldu hesabımı açalı ama neyse.Ben Mert.İzmir-Karşıyakalıyım ve burada yaşıyorum.Notlarım matematik dışında çok iyidir ve derslerime çok çalışırım.PJO serisini ''Melez Dosyaları'' kitabı ile tanıdım ve en sevdiğim kitap serisi oluverdi.Artık yunan mitolojisi hakkında bilmediğim yok Smile

Fotoğraf çekmeye bayılırım ve üç tane ödülüm var.Tenis de oynarım ve şu an bir turnuvadayım,ayrıca yüzme ile de ilgileniyorum.Tabii ki kitap okumaya,bilgisayar ve Playstation oynamaya,yazılım geliştirmeye(şu an resmiyet kazanmış bir şirketim var ve harçlığım dışında buradan para kazanıyorum) ve amatörce oyun yapmaya bayılırım.Yazmadan geçmeyeyim Fenerbahçeliyim!

Boyum 1.66`dir.Mavi gözlüyüm ve sarı saçlıyım.Açık bir ten rengim var ve normal bir vücut yapısına sahibim.

Bu kadar... Smile
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Bir ay kadar geç kalmışım ama neyse...   Bir ay kadar geç kalmışım ama neyse... Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 9:31 am

hoşgeldin Mert. Aynı abimin gençliğisin oyun yapmalar yazılımlar oralardan para kazanmalar falan filan Very Happy

bende Fenerbahçeliyim ve tenise bayılırım Very Happy
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: Bir ay kadar geç kalmışım ama neyse...   Bir ay kadar geç kalmışım ama neyse... Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 2:23 am

Aramıza hoşgeldin Smile

Bir ay kadar geç kalmışım ama neyse...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rea. Ya da Melis. Her neyse.
» Güneş kadar...
» Güneş kadar sıcak!
» Bu kadar kötü olamazdı.
» Bu Kadar Enerji Babalarımıza Ters!