Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Canavarlar,yine...

2 posters
YazarMesaj
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

Canavarlar,yine... Empty
MesajKonu: Canavarlar,yine...   Canavarlar,yine... Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 4:40 am

Arkamdan gelen şeylerin daha ne olduğunu anlamadan koşmaya başlamıştım ve yaklaşık iki kilometre koşmama rağmen şu lanet olası şeyler peşimdeydi.Güya bugün sıradan bir gün olacaktı,teyzemlere çaya gidecektim.Nerede?Dayanamayıp arkama baktım,boyu üç metre kadar olan gri-kahve renkli,kıyafet giymiş,tek gözlü bir kiklop gördüm.Küfrettim.En sevmediğim yaratıklar kikloplardı çünkü taklit yetenekleri vardı.Yani sizi her an kandırabilirlerdi.Koşmaya devam ederken yolun sonu bir makasa denk geldi.'Ooo piti piti...' yapmanın sırası olmadığından rastgele bir yer seçip koşmaya devam ettim.Artık nefes alamaz hale gelmiştim.Bu yüzden daha da hızlandım (biraz bekle anlayacaksın) ve ilk gördüğüm metroya kaçak olarak bindim.Şanslıydım ki bu metro teyzemlerin bulunduğu yere en yakın durakta iniyordu.Yani metrodan indikten sonra iki yüz metre daha yürüyecektim.
Yerimde otururken yanımdaki yaşlı teyzenin örgüsünü yapışını izlemekten daha zevkli bir şeyin olmadığını söylemeliyim(!).Aslında vardı ; o da kiklopun hala peşimde olup olmadığını anlamak için sürekli etrafıma bakınmaktı.Yine de göremiyordum.Yani peşimi bırakmış olmalıydı.
Durağa vardıktan sonra aşağı indim ve yavaş yavaş yürümeye başladım.O anda teyzemin sesini duydum,en azından il başta öyle sandım. "Christina,buradayız" ...
Bart Banner
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Bart Banner

Canavarlar,yine... Empty
MesajKonu: Geri: Canavarlar,yine...   Canavarlar,yine... Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 4:54 am

Evimde sakin bir şekilde oturuyordum en azından ben öyle sanıyordum. Birden baş ağrısı geldi. Bu normal bir baş ağrısı değildi. Gelecek farklı bir şekilde şekilleniyordu. Ve benim bunu durdurmam gerek. Yoksa kafam ağrımazdı böyle baş ağrım geçince hemen biraz ambrosia yedim ve çok geç olmadan ışınlandım. Eğer bir kere zaman değişirse onu tekrar değiştiremezdim. Veya oradayken durduramazsam gelecekteki halimle oraya gidemezdim. Yani kendi zaman çizgimde ilerleyemezdim. Yoldayken neler olduğuna bakıyordum. Ben engellemezsem eğer bir küçük kız kikloplar tarafından saldırıya uğrayıp ölecekti. Onun daha zamanı gelmemişti önemli biriydi. Nerede olduğunu araştırıyordum. Birden önüne çıkamazdım. Bir metroya bineceğini gördüm. Bende onun bineceği metroya binecektim. Oraya ondan bir durak önce binmiştim. 20'li yaşlarda bir gence benziyordum. Sonra onun bindiğini gördüm hala kikloplar geliyorlar mı diye bakınıyordu etrafında. Sonunda metrodan inmişti bende onunla birlikte indim ama önden gidiyormuş gibi yapıp bir yere saklandım. Bir ses. "Christina,buradayız" diyordu. Bu bir kadın sesiydi ama kesinlikle bir kiklop ses taklidi yapıyordu. Neden bu kızın peşindelerdiki. Bunu 5 saniye sonra anlamıştım bu kız bir melezdi. Athena çocuğuydu. Ve geleceğinde iyi bir mimar olabilirdi. Bir çok güzel bina önemi buydu onun. Hala onu gizlice takip ediyordum...
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

Canavarlar,yine... Empty
MesajKonu: Geri: Canavarlar,yine...   Canavarlar,yine... Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 4:08 am

Teyzemin sesinin geldiği yere soluk soluğa olmamdan dolayı yavaş bir şekilde ilerlemeye başladım.Ses dışarıdan gelmişti yani büyük ihtimalle kamelyada oturuyordu.Teyzemlerin evine gitmek için ilk sağdan döndüm.Dönmez olaydım.Kiklop beni kandırmıştı.Beni görünce sinsi sinsi gülmeye başladı.Kocaman olan tek gözü o güldükçe küçülüyordu ve karşınıza iğrenç ötesi bir görüntü çıkıyordu.Arkamı dönüp kaçmaya başladım.Fakat o kadar çok yorulmuştum ki çok geçmeden canavarla aram bir metre kadar oldu.Sonra da canavar beni yakaladı.Omuzlarımdan tutarak beni havaya kaldırdı.Sonra da ağzını açtı.Zeus aşkına!Beni çiğ çiğ yiyecekti.Sonum gelmişti.Gözlerimi sıkıca kapattım.Dişlerimi sıktım.Ve inkar edilemez sonumun gelmesini bekledim.O sırada "Rahat bırak onu!" diye bir ses duydum.Ardından yere düştüm.Gözlerimi açtığımda canavarla biri savaşıyordu.Muhtemelen melezdi.En yaşlı melez olsa gerek,benden çok büyüktü çünkü.O canavarla savaşırken ellerimden güç alarak ayağa kalktım.Ve canavarla dövüşebileceğim böylece o tanımadığım adama yardım edebilecektim.
Bart Banner
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Bart Banner

Canavarlar,yine... Empty
MesajKonu: Geri: Canavarlar,yine...   Canavarlar,yine... Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:42 am

Aman tanrılarım kiklop kızı havaya kaldırmıştı. Şimdi durdurmaz isem asla durduramazdım. Yanımda silah hiç bir şey yoktu. O yüzden kendime bir kılıç yarattım ve yerimden fırladım. Kiklop'a saldırmadan önce "Rahat bırak onu!" diye bağırdım. Bu kiklopun dikkatini dağıttı ve kızı yere düşürdü. Hemen saldırmaya başlamıştım. Ben kiklop ile savaşırken kız yavaşça uyanmıştı yerinden kalkmaya çalışıyordu. Şu an dikkatimi kiklopa vermeliydim. Kılıç normal bir kılıç değildi ama kiklopda güçlüydü. Bir süre sonra kıza bakınca canavara saldırmaya hazırlandığını gördüm. "Sakın saldırmayı deneme. Ben tek başıma yenebilirim." dedim. Pek söz dinleyecek biri gibi değildi. Ama bu sefer dinlemişti saldırmamıştı canavara. Kiklop'un zamanı az kalmıştı 1- 2 hamlem ile ölücekti. Ve hemen kafasını koparmıştım. Buharlaşıp tamamen yok olunca kızın yanına yaklaştım ve "Merhaba ben Bart. Sen kimsin?" dedim. Komik hakkında kendisinin bile daha bilmediği bir çok şeyi biliyordum. Biraz şaşırmış gibi görünüyordu. Ama biraz dan geçerdi.
C. Scarlett Stanislaus
C. Scarlett Stanislaus

Canavarlar,yine... Empty
MesajKonu: Geri: Canavarlar,yine...   Canavarlar,yine... Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 8:25 am

"Sakın saldırmayı deneme. Ben tek başıma yenebilirim." dedi tanımadığım ve melez olabileceğini düşündüğüm kişi.Gözlerimi ayırmadan ona bakmaya devam ettim.Canavarın kafasını koparttı,ardından da kiklop buharlaşıp yok oldu.Bana yaklaşıp "Merhaba ben Bart. Sen kimsin?" diyerek gülümsedi.Ona baktım.Sonunda ben de gülümseyip cevap vermeyi başardım."Ben Christina." dedim."Sen de mi melezsin,gerçi alınma ama biraz yaşlı gözüküyorsun,bu yüzden küçük tanrı falan da olabilirsin." dedim safça,Athena kızına yakışmayan bir tavırla.Ama hala şaşkındım,bu kadarı da normaldi yani."Pek alındığım söylenemez.160 yaşındayım." dedi.Ona tuhaf bir şekilde baktım.Tuhaf olma sebebini bilmiyordum ama yine de 160 yaşında olması tuhafıma gelmiştim.Tamam küçük tanrı ve tanrıçalarla arkadaşlığım vardı ama her seferinde yine şaşırmayı başarıyordum."Çok da büyük değilmişsin." diyerek kıkırdadım.Bana boş bir şekilde baktı.Anlaşılan bu espriyi çok sık duyduğu pek söylenemezdi.Eh alınması doğal,pek de güzel bir espri değildi zaten.Ama insanları(melezler,küçük tanrı/çaları) sinir etmeyi seven bir tiptim.Konuyu değiştirme açısında "Şimdi napıyoruz?" dedim.

Canavarlar,yine...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yine revir, yine yara... Ama bu sefer yanımda bir arkadaş
» Yine Mi Siz !
» Yine mi biz?
» Yine ne var?
» Yine Mi Ben !