Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 14.

+2
Pearl Chérie Dior
Vesilissa Ann Woll
6 posters
YazarMesaj
Vesilissa Ann Woll
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Vesilissa Ann Woll

Denetleme 14. Empty
MesajKonu: Denetleme 14.   Denetleme 14. Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 7:59 am

Yatağından gerilerek kalktı.Bugün önemli bir gündü.Temizlik! Üvey annesinin ona hizmetçi gibi davranması,tüm işleri kendisinin yapmasından alışmıştı temizliğe.Yüzüne yıkamaya gitti banyoya.Bir kaç kere su çarptıktan sonra kendisine gelebildi.Elinde uyduruk bir zil vardı.Annesi ona hatıra olması için,uyduruk bir zil ve yıpranmış bir bez vermişti.Zili salona asdı,çalmaya başladı.Zil,titreşiyor,ortaya cırtlak bir ses çıkıyordu ki bu insanın sinirini bozmasına yetiyordu.Pearl,Zell,Eliesha derken tüm kardeşleri salondaydı. "N'apıyorsun yaaa?" diye hesap sordu David,uykusuzluktan kızarmış olan gözlerini kaşırken. "Temizlik zamanı." derken pis pis sırıtıyordu Liss.Tüm kardeşlerinden uflama sesleri gelmeye başladı,bunu takmamaya çalışıyordu.Bugün farklı yapabilerdi.Tüm kardeşlerine baktı önce.Erken kalkmaya alışık değillerdi heralde.

"Şimdi,öncelikle herkes kendi odasını temizleyecek.Ben gerekli olanları seçeceğim,sizde yapacağınız işleri kendiniz seçeceksiniz.Eğer kavga olursa,kura çekeceğiz ya da ben seçeceğim." diyerek açıkladı.Kısa süre tüm işleri kafasında toparlayıp hafifce öksürdükten sonra konuşmasına devam etti. "Buraya kadar anlaşıldı değil mi? Banyo,tuvalet,salon,yemekler(sabah,öğle,akşam-belki ikindi-),gerekli malzemeler için markete gitmek,çamaşırları beyaz ve renkliler ayrılarak temizlenecek,mutfak temizlenecek.Aklımdakiler bu,başka fikirleri olan söylesin.Bu arada salon benim." Salonun çok kolay olmadığını biliyordu Liss.Ama salonları temizlemeyi seviyordu nedense.Şekil vermek hoşuna gidiyordu.Önüne gelen saçları geriye attı ama saçlar tekrar önüne düştü.Nefret ettiği şeylerden biriydi bu da.Saçlarını çözdü ve biraz çalkaladıktan sonra topuz yaptı.Kardeşleri işlerini seçerken,o da odasına gidip askılı pembe bir tişört ve beyaz kısa bir şort giydikten sonra hazırdı.Terlemek istemiyordu,bu yüzden olabildiğince kısa giyinmeye çalışıyordu.

İçeriye girdiğinde,kardeşlerinin tartıştıklarını farketti.Yanlarına gitti. "Eee,karar verdiniz mi?" Ryan Liss'e pis pis baktı. "Düşünüyoruz." Liss,kafasını salladı.Odasına ilerledi.Masanın üstünde duran telefonunu alarak şarkı açtı.Gözüne takılan şarkıyı açtı ve dinlemeye başladı.Şarkı bittikten sonra,kardeşlerinin yanına gidip ne olduğunu sormayı planlıyordu.

Okay, Coconut man, Moon Heads and Pea
You ready

Seems like everybody's got a price,
I wonder how they sleep at night.
When the sale comes first,
And the truth comes second,
Just stop, for a minute and
Smile

Why is everybody so serious
Acting so damn mysterious
Got your shades on your eyes
And your heels so high
That you can't even have a good time

Everybody look to their left yeah
Everybody look to their right ha
Can you feel that yeah
We're paying with love tonight
It's not about the money, money, money
We don't need your money, money, money
We just wanna make the world dance,
Forget about the Price Tag
Ain't about the uh Cha-Ching Cha-Ching.
Aint about the yeah Ba-Bling Ba-Bling
Wanna make the world dance,
Forget about the Price Tag.

Okay!
We need to take it back in time,
When music made us all unite
And it wasn't low blows and video hoes,
Am I the only one getting tired
Why is everybody so obsessed
Money can't buy us happiness
Can we all slow down and enjoy right now
Guarantee we'll be feeling Alright.

Everybody look to their left yeah
Everybody look to their right ha
Can you feel that yeah
We're paying with love tonight
It's not about the money, money, money
We don't need your money, money, money
We just wanna make the world dance,
Forget about the Price Tag
Ain't about the uh Cha-Ching Cha-Ching

(Jessie J.)
Pearl Chérie Dior
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Pearl Chérie Dior

Denetleme 14. Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 14.   Denetleme 14. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 4:35 am

Uyumayı özlemiştim. Uyumak güzeldir. Dans etmek güzeldir. Hayat güzeldir yaaaa. Son zamanlarda yaşadığım kütüklüğün ardından yeniden hayata bağlanmak kadar hoş bir şey yoktu. Tamam babamın aslında hiç var olmadığı haberi dünyalarımı yıkmış olsa da umursamamayı öğrenmiştim. Ne anlamı vardı kös kös oturmanın. Annem beni seviyordu ve benden umutluydu. Kardeşlerimin kimisi gitmiş olsa da umurda olmaya gerek yoktu. Yenileri gelmişti. Birileri gelir, birileri gider. Önemli olan bağlı kalmaktı...

Zil çalmaya başladığında kulaklarıma hızlıca iğnelerin battığını ve kulak zarımı delmek için uğraştıklarını hissettim. Tabii, batan iğneleri fark edince uyanmak ve kalkmak gerektiği kafama dank etmişti Bknz: DAANK!

Hızlıca yatağımdan aşağı atladım. Parmak ucumda yükseldim ve takla atarak ilerlemeye başladım. Sonunda ayaklarımı yere bastım. Saki ayaklarım yerde durmaktan sıkılıyordu. Sırtımı dikleştirdim ve yeni tanıştığım kardeşime baktım. Ben de yeni sayılırdım burada ama o benden daha da yeniydi. Burası dört yol ağzı gibi olmuştu. Yeni kardeş dediğimiz insan anında eski kardeş oluveriyordu; ama alışmak lazımgeliyordu.

Her neyse gülerek ona selam verdikten sonra görev paylaşımına geçmiştik. İşin en nefret ettiğim kısmı buydu. Ben öyle paylaşım falan sevmezdim. Plan-program hiç yapmazdım. Gördüğümü toparlardım. Stilim bu ne yaparsınız.

Görev dağılımına göre odama çıkmam ve odamı toplamam gerekiyordu. Amaan bu hiçbir zaman zaten yapmadığım bir işti. Çaktırmayın. Ben dağınık bir insanım ne yaparsınız... Sürekli dağınık dururdum. Odama hızlıca çıktım ve elime bezimi aldım. Dağınık olduğum gerçeği temizlik yapmayacağım anlamına asla gelmiyordu. Kayarcasına odamı temizlemeye başladım. Zaten ertesi günü dağılacağını bile bile temizlik yapmak aptalcaydı; tabii bu benim görüşüm. Kimse duymasın.

Elimde bezim, belimde fısfısımla temizlik yapıyordum işte. Tabii dayanamadan taklalar attığım gerçeği de göz ardı edilemez bir şey. Çaktırmayın ama düzen hastasıyımdır biraz. Bir dakika yaa. Düzen hastası dağınık bir insan? Tamam ben kendimi bile tanımıyordum. Nasıl olur dağınık bir düzen hastası... Evet kesinlikle dengesizdim. Hızlıca ve hırsla camları silmeye giriştiğimde neredeyse odamın büyük çoğunluğunun temizliği bitmişti. Dayanamadan "Oh yeaaah" diye bağırdım....
Katherine Nicci Kallias
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Katherine Nicci Kallias

Denetleme 14. Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 14.   Denetleme 14. Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 9:46 pm

Uyku... Günlerdir hasretini çektiğim birşeydi bu. Heleki yeni ortama alışmak, birçok şeyin peşinden koşturmak, silah aramak gibi insanı strese sokan şeyler varken; uyumak oldukça zor görünüyordu. Ne varki artık hiçbirşey kötü değildi. Tabi klübenin en yenisi olmak biraz can sıkıcıydı.

Sonunda güzel bir uyku çekmenin getirdiği mutluluk ile gerinerek kalktım. İçimde bugünün güzel olacağını söyleyen birşeyler vardı. Tabiki temizlik kısmını saymazsak. Neden temizlik yapmayı sevmediğimi bilmiyorum. Çocukluğumdan beri etrafın tozunu almak gibi işler hep boğucu gelmiştir bana. Bu arada Ann bize görev paylaşımı yapmamızı söylüyordu. Can sıkıcı. Gülerek kardeşlerime selam verdikten sonra ilk işimin odamı toplamak olduğunu fark edip elime bir toz bezi aldım. İçimde dans etmek için inanılmaz bir istek vardı. Ve bende öyle yaptım. Dans ederken temizlik yapmak aslında zevkli oluyormuş! Bunu fark etmenin getirdiği keyifle ve birazcıkta temizlik hırsı ile -hayır bunu yeni yapmaya başladım- etrafı siliyor; şarkılar mırıldanıyor ve dans ediyordum.

Bu benim ilk temizliğimdi. Sonuçta yeniydim. Herşeyin olağanüstü düzenli olmasına dikkat ettim. dersem sakın inanmayın. Her zamanki gibi yüzeysel bir temizlik yapmıştım. "Nasıl olsa bir dahaki temizlikte daha iyi bir iş çıkarırım". diye mırıldandım kendi kendime. O sırada
-"Oh yeaaah" diye bir ses duydum. Evet. Bu pearl'ın sesi olmalıydı. Anlaşılan bu işten keyif alan birtek ben değildim. Sesli şekilde güldümm.
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

Denetleme 14. Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 14.   Denetleme 14. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 11:47 pm

Bütün gece uyuyamamıştım. Gözlerim şişmişti. Ayaklarımı sürüye sürüye lavaboya gittim. Ve kafamı musluğun altına soktum. Yüzümü havluya kuruladım. Ve aptal aptal aynaya bakarken Nic'in dün söylediği şey geldi aklıma : Te-miz-lik. "Lanet olsun." diye mırıldandım. Yatağımı toparladım. Bavulumu yerleştirip yatağın altına ittim. Yatağın altına itmemle gri bir tüy topu dışarı koştu. Çığlık atmadım. Kilitlendiğim yatakhane gecelerinde tek dostlarım onlardı.Söylenerek tozlanmış bavulu çıkardım. Toz beziyle bavulu sildim. Ve bulduğum paspasla yatağın altını temizledim. Kafamı kaldırdığımda duvarın köşesinde örümcek ağını gördüm. Farelerden korkmazdım ama örümceklerden kesinlikle tiksinirdim. Paspası kaldırdım örümcek ağını temizledim. Ve yere düşen örümcekten mümkün oldukça uzağa giderek paspasla üstüne vurdum. Yerdeki örümcek ölüsüne bakarken midem ayağa kalktı. Ve camı açıp derin bir nefes aldım. Ardından örümceği ve onunla ilgili şeyleri düşünmeyerek hızlıca odamı temizledim. Ortak salona geçerek bulduğum ilk koltuğa yığıldım.Ah sırtım !
Diana Chesta Lockwood
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Diana Chesta Lockwood

Denetleme 14. Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 14.   Denetleme 14. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 12:06 am

Gece uyumamıştım.Uykuyu sevmezdim zaten.Yatağımın altından bavulumu çıkardım içinden laptob'umu aldım.Evimde kaldığım zamanlarda Youtube'dan SERKAN İS MAY GÖÖRL izlerdim ve gülerdim.Şimdi gülmeye ihtiyacım vardı. Tam açıyordum ki Nic'in içeri girip ''ikiz bırak elindekini temizlik zamanı!'' demesiyle offlayıp yerimden kalktım ve odaya şöyle bir bakındım.Heryer tezek kokuyordu.Bizden önce atlar mı kalmıştı burada ah ne demezsin! Bugün yorucu olacaktı anlaşılan.

Tolga-Serkan İs My Girl : https://www.youtube.com/watch?v=me_gnpMTAdo
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Denetleme 14. Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 14.   Denetleme 14. Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:06 am

Değerlendirmede.

Denetleme 14.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 6
» 8. Denetleme
» Denetleme 13
» Denetleme 9
» Denetleme 14