Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Silah Arayışım

YazarMesaj
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

Silah Arayışım Empty
MesajKonu: Silah Arayışım   Silah Arayışım Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 11:37 pm

Canavar öldürmek için neden kılıç kullanılır ki? Bunu kendime sormaktan vazgeçip cephaneliğe uğramaya karar verdim. Bir pompalı tüfek yada, John Wayne .45 P alabilirdim. O silah nedense çok hoşuma gidiyordu. Birde ilahi bronzdan kurşunlar ayarlarsam... Aslında aklıma müthiş şeyler geliyor. Cephanelikte içeri adımımı atar atmaz ağzım açık kaldı. Kalkanlar, hançerler, mızıraklar, kılıçlar, yav ve oklar, tabancalar, tüfekler... Aklınıza gelebilecek bütün silahlar burdaydı! Şaşkınca elime ne geçerse incelemeye başladım. Elbette kılıcım Excalibur ve kalkanım Fossil'den memnunum. Ama bir silahım daha olsa işe yarardı. Hatta birkaç... Bir Hermes çocuğu olarak bir tanesini alırdım ve ikinci silahı da gizlice araklardım. Aklımdan ilahi bronzlardan oku olan yay takımı geçiyordu. Sıra sıra hepsini elime alıp denedim. Sonunda ilahi bronzdan yapılma bir kaç ok ve Kızılcık ağacından yapılma yayı elime aldım. Biraz aradıktan sonra da John Wayne .45 P buldum. Bu silah tam bir kovboya göre. Sırıtarak silahı incelemeye başladım. Elbette bununla bir ölümlü öldürmeyi düşünmüyordum! Hephaistos'a uğrayıp bunun için özel mermi yaptırana kadar silahı kullanmayacaktım. Tabancayı belime sıkıştırıp cephanalikten çıktım.

Silah Arayışım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk silah.
» En Güçlü Silah...
» Antik Silah (Emp.)
» Silah Yapımı
» Cephanelikten silah seçiyoruz.