Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk günün sonu...

2 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

İlk günün sonu... Empty
MesajKonu: İlk günün sonu...   İlk günün sonu... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 12:30 am

3- 'İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Melez Kampı içindeki herhangi bir yer.
Katılacaklar: Serbest.

Yemek vakti olduğunu unutmuştum. Ama sonunda kitabı bitirmiştim. Athena hakkındaki her bilgiyi biliyordum ama daha fazlası zarar vermezdi. Stell’in beni uyarması ile hemen yemek bölümüne doğru adımlarımı hızlandırdım. Athena masası kalabalıktı ve güzeldi. Sessizce yerime geçmeyi düşünüyordum fakat kardeşlerim buna pek izin vermedi. Hepsi bana tek tek sarılıyordu. Bu kadar seven kardeşlerim olduğu için mutluydum. Hepsine sıkıca sarıldım ve masaya geçtim. Muhabbet koyuydu fakat katılmayı düşünmüyordum. Kadehleri görünce sinsice gülümsedim. Aklımdan en sevdiğim içeceği geçirdim. Aslında bir karışım hazırlayacaktım. Aklımdan sadece şunlar geçmişti; çilek, pembe şekerler, portakal ve limon… Gözlerimi açtığımda önümde duran renkli içecek hoşuma gitmişti fakat bir şeyler eksikti. Tekrar gözlerimi kapadım. Aklımdaki en güzel rengi bu içecekle karıştırdım. Yeşil… Yanımda oturan kardeşim keyifle yüzüme bakıyordu. İçeceğimin tadına baktığımda bayılacağımı sanmıştım. Hayatımda içtiğim en güzel şeydi. Ekşi ama tatlıydı, renkli fakat sade bir tadı vardı.

Önümde duran yiyeceklere baktım. Karnım gurulduyordu. Ama önce yemeğimi ateşe atmalı ve bir tanrıça ya da tanrıya adamalıydım. Sanırım ne yapacağımı biliyordum. Ayağa kalktım ve ateşe doğru yürüdüm. Gözlerimi kapattım ve yemeğimin yarısını kızgın ateşe bıraktım. Her ne kadar kızgın olsam bile Tanrıça Athena, yinede teşekkürler… Bunu içimden söyledim ve masama geri döndüm. Yemeğimi yerken söylediğim sözler aklımdan çıkmıyordu. Kardeşim Lucy ile sohbet ederken bunları unutmaya çalıştım.

A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

İlk günün sonu... Empty
MesajKonu: Geri: İlk günün sonu...   İlk günün sonu... Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 10:04 pm

(Sere devamı var mı??)
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

İlk günün sonu... Empty
MesajKonu: Geri: İlk günün sonu...   İlk günün sonu... Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 10:05 pm

(Hayır yok tatlım.)
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

İlk günün sonu... Empty
MesajKonu: Geri: İlk günün sonu...   İlk günün sonu... Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 10:07 pm

(Tamam canım Smile )

RP UYGUN...

İlk günün sonu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk gün ve her günün sonu gibi sonu
» İlk günün sonu
» İlk Günün Sonu
» Günün Sonu.
» İlk Günün Sonu :)