Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günün Sonu

YazarMesaj
Tom Ward

Tom Ward

İlk Günün Sonu Empty
MesajKonu: İlk Günün Sonu   İlk Günün Sonu Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 10:12 am

3- 'İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Melez Kampı içindeki herhangi bir yer.
Katılacaklar: Serbest.

Melez Kampı'ndaki ilk günüm tam anlamıyla harika geçmişti. Daha doğrusu son saatlerim. Akşam vakti herkes yemek gazinosunda toplanmıştı. Hermes masasına doğru yöneldim. Kardeşlerimin hepsi oradaydılar. Herkes sohbet ediyordu ve sohbete katılmaya da niyetliydim. Ama önce gerçekten bir şeyler yemek istiyordum. Yemek masası gerçekten harika gözüküyordu. Önce tabağımı doldurdum ama sonra yemeğimin bir kısmını adak etmem gerektiğini hatırladım ve ateşe doğru yürüdüm. Kızgın ateşlere attığım yemeklerden harika bir koku geliyordu. İçimden babamla bir gün görüşebilmeyi diledim ve yerime geri geçtim. Mitchie ilerideki masalardan birinde oturuyordu ve göz göze geldik. Bana baktı ve gülümsedi. Ben de ona gülümsedim. Ama malesef masamdan kalkıp onun yanına gidemezdim. Kurallar gereği herkes kendi masasında oturmak zorundaydı. Hermes masasında da koyu bir sohbet vardı zaten. Herkes kulübelerine çekilene kadar da zaman normal geçti. Melez Kampı gerçekten harika bir yer !..

İlk Günün Sonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk günün sonu
» İlk günün sonu...
» İlk günün sonu
» Günün Sonu...
» İlk Günün Sonu