Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özel gücümü keşfediyorum (ve aynı anda 32. görevi yapıyorum)

YazarMesaj
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Özel gücümü keşfediyorum (ve aynı anda 32. görevi yapıyorum) Empty
MesajKonu: Özel gücümü keşfediyorum (ve aynı anda 32. görevi yapıyorum)   Özel gücümü keşfediyorum (ve aynı anda 32. görevi yapıyorum) Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 7:57 am

[size=12]Kampa geleli daha bir ay kadar olmuştu bir gün sabahın erken saatlerinde kalktım ve üstümü değiştirip bir sabah yürüyüşüne çıkayım dedim. Kim bilir belki ormana dalar gördüğüm birkaç canavarı öldürürüm falan diye düşündüm... Bir süre sonra ormandan bir "İmdat" sesi geldi ve kesin yeni bir melezdir diye düşünüp ormana daldım ve Işık saçanı etkinleş tirdim ardından aklıma süper bir fikir geldi hemen ağaca çıktım ve canavar gelir gelmez üstüne atladım ardından sırtına defalarca Işık Saçanı batırdım ve yere indim canavar patlayıp toza dönüştüğünde yerde etrafa şaşkınlıkla bakan kıza yardım etmek için elimi uzatım ve ayağa kalkmasına yardımcı oldum.Kızın suratını gördüğümde şoke olmuştum çünkü kız Manhattan da otururken ki en iyi arkadaşlarımdan biriyi ve neredeyse 4yıldır Rac'i görmüyordum.Ama şimdi o buradaydı Melez Kampında...
Bir süre sonra kız bana baktı ve gülümsedi sonra "Judyyyy!!!" diyerek bana sarıldı ve çılık attı ardından hemen bir refleks ile arkamı döndüm ve bize doğru gelen kocaman kütüğü gördüm.Kütük bizde çarptı ve bizi yere yapıştırdı bana pek bir şey olmamıştı sonra arkamı dönüp Rac'e baktım.Bayılmıştı ve kafasından kanlar akıyordu çok sinirlenmiştim.Hemen arkamı döndüm arkadan da bize yardıma bir kaç melez geliordu ama bir den beni gördüler ve gözleri fal taşı gibi açıldı hemen arkama baktım ama bir şey yoktu sonra bedenimi fark ettim ben...ben Yanıyordum!. Yani vücudum alev almıştı.Bende hemen ateşi hisettim ve gücmü elime topladım sonra canavara fırlattım iki melez bana tezavratlar ediyorlardı.Bir süre sonra ise birden dengemi kaybettim ve yere yığıldım gördüğüm son şey ise kafasından kanlar akan Rac'ti son nefesimle ona seslendim "Rac..." ve gözlerim kapandı...
Uyandığımda Melez Kampının revirinde idim Rac ve Kahiron bana bakıyorlardı doğrulmama yardım ettiler.Sonra Rac'e baktım ve ona sarıldım "Rac bu sensin anlaşılan iyisin ve sen... sen bir melezsin" dedim Rac de bana kafa salladı sonra Kahiron konuşmaya başladı; "Evet anlaşılan yeni bir melez arkadaşını buldum ama bulduğun daha doğrusu keşfettiğin tek şey Rachel değil..." dedi biraz kafam karışmıştı sonra anlamam için devam etti "Özel günü keşfettin Julia senin özel gücün Güneş enerjisini aleve dönüştüre bilmek ve alevi kontrol edebilme..." dedi işte o an vücudumun nasıl alev aldığı ve o alevleri kontrol ederek canavarı nasıl öldürdüğüm aklıma gelmişti.Çok mutluydum hem eski arkadaşlarım dan birini bulmuştum hemde özel gücümü... [/size]

Özel gücümü keşfediyorum (ve aynı anda 32. görevi yapıyorum)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gücümü Keşfediyorum
» Gücümü Keşfediyorum
» Gücümü keşfediyorum (2)
» Gücümü Keşfediyorum -3-
» 1. Bölüm: Serena'nın özel görevi