Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gücümü Keşfediyorum.

YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Gücümü Keşfediyorum. Empty
MesajKonu: Gücümü Keşfediyorum.   Gücümü Keşfediyorum. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 4:29 am

Uzun zamandan sonra,voleybol maçı yapacak olmamız beni heyecanlandırıyordu.Voleybol sahasına satir arkadaşım Kim'le gittik.Satirler toplanmış aralarında bir şeyler konuşuyorlardı.Kim bana gülümseyip,onların yanına koştu.Tam o sırada Apollon çocukları ve Demeter çocukları geldiler.Demeter Kulübesi ile Hera Kulübesi,Apollon Kulübesiyle de satirler birleşecekti.Cherry koşarak yanıma geldi.Satirler şaşkın görünüyordu.Tabii ya,onlara söylemeyi unutmuştuk.Tanımadığım bir satir "Onlarla asla takım olmayız."dedi Apollon çocuklarını göstererek.Apollon çocuklarından neden bu kadar nefret ettiklerini anlamıyordum. "Hadi ama dostum,ölür müsün yani?" dedim.Satirler homurdandılar.Kim ise endişeli gibiydi.Yine aynı satir "Neden biz Demeterlilerle takım olmuyoruz? " dedi bağırarak.Sanırım onu sinirlendirmiştik. "Çünkü böyle kararlaştırdık."dedim.Satir bana yaklaşarak "Hadi ya.Ama bize sorma gereği duymadınız bile."dedi gözlerinden ateş püskürerek.Daha fazla dayanamadım ve satirin melez kampı tişörtünden tutup kendime çektim. "Bana bak satir,böyle kararlaştırıldı ve böyle olacak.Uzatma! "dedim.Satir birden değişti.Gözlerinde ki alev söndü sendeledi.Geriye çekildi ve bana gülümsedi.Diğer satirlerde bana gülümsediler ve Apollon çocuklarının ellerini sıktılar.Herkes şaşkındı.Cherry hariç.Yanıma yaklaştı. "Sanırım,bunu nasıl yaptığını biliyorum."dedi gülümseyerek. "Bu senin özel gücün.Annen Hera'dan olsa gerek.Birleştirme gücü falan galiba." Şoktaydım.Bu daha önce de olmuştu.Brooklyn'de beden derslerinde takım kurarken de aynı şeyle karşılaştığımı hatırladım.Bu beni hiç olmadığı kadar heyecanlandırmıştı.

Gücümü Keşfediyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gücümü Keşfediyorum
» Gücümü Keşfediyorum
» Gücümü keşfediyorum (2)
» Gücümü Keşfediyorum -3-
» Özel gücümü keşfediyorum (ve aynı anda 32. görevi yapıyorum)