Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gücümü keşfediyorum (2)

2 posters
YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Gücümü keşfediyorum (2) Empty
MesajKonu: Gücümü keşfediyorum (2)   Gücümü keşfediyorum (2) Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 10:54 am

New York'a gitmek istemiyordum.Sofie annesiyle tek başına buluşmalıydı bunu ona sordum ama gelmemde çok fazla ısrar etti.ve bende sonunda dayanamayıp kabul ettim.Sonra pegasus ahırlarına gittik.artık carrionite ve tulpar birbirlerine alışmıştı yani sorun yoktu.Bindik ve thalia'nın ağacına geldik.tulpar kendi kendine yol alıyordu sanki nereye gidiceğini biliyor gibiydi sonra bir ses duydum.'Geliceğini tahmin etmiyordum melez.' diyordu.Bu ses Demeter'e aitti.'Bende öyle.' diye cevap verdim.Carrionite'a tulparı takip etmesini söyledim ve o da hemen dediğimi yaptı ama bir sorun vardı.Dışarı çıkamıyorduk bu neden böyle olmuştu ki.Güç alanı sadece girmeyi engeller çıkmayı değil."Çocuklar bu sefer çıkamazsınız." dedi.Ve birden kheiron çıktı.
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

Gücümü keşfediyorum (2) Empty
MesajKonu: Geri: Gücümü keşfediyorum (2)   Gücümü keşfediyorum (2) Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 7:24 am

Pegasuslarımızla Thalia'nın Ağacı'na doğru yürüyorduk. İçim kıpır kıpırdı. Özel gücümü öğrenmem beni çok mutlu etmişti. Annemin beni New York'a çağırma sebebini de çok merak ediyordum. Acaba niye kampa gelmemişti. Adımlarımızı iyice hızlandırdık ve Thalia'nın Ağacı'nın oraya vardık. Tam çıkmaya çalışıyorduk ama çıkamıyorduk. Bu da neydi şimdi!? Birkaç dakikalık beklememizin ardından bir ses duyduk. ''Çocuklar bu sefer çıkamazsınız.'' Bu Kheiron'un sesiydi. ''Ama Kheiron ...'' diye lafa atılmıştım ama Kheiron lafımı bölüp konuşmaya devam etti. ''Kaç kere dışarı çıktınız ve başınıza neler geldi.'' dedi. Hemen konuşmaya çalışarak: ''Kheiron beni annem çağırdı. Özel gücümle ilgili konuşmamız lazım. Lütfen izin ver.'' dedim. ''O zaman bu son olsun.'' dedi sinirli bir şekilde. ''Tamam Kheiron.'' dedim ve David'le birlikte pegasuslarımıza bindik. Havalanmalarını söylediğimiz anda Tulpar ve Carrionite havalandı. Doğruca New York'a gidiyorduk. Heyecanım da hala devam ediyordu.

Gücümü keşfediyorum (2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gücümü Keşfediyorum
» Gücümü Keşfediyorum
» Gücümü Keşfediyorum -3-
» Gücümü Keşfediyorum.
» Özel gücümü keşfediyorum (ve aynı anda 32. görevi yapıyorum)