Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamın yanına gidiyorum!!

2 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Babamın yanına gidiyorum!! Empty
MesajKonu: Babamın yanına gidiyorum!!   Babamın yanına gidiyorum!! Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 4:52 am

Tanrı/Tanrıça ebeveyninle ilk karşılaşmanızın rpsini yaz.
Mekan: Olimpos Konseyi
Katılacaklar: Sadece sen.
(Ebeveynin olan Tanrı sitede varsa, kendisinden sana katılmasını isteyebilir, birlikte rp yapabilirsiniz.)

Tanrı ebeveynin tarafından sana bir sihirli eşya verilmesiyle ilgili rp yazacaksın.
Mekan: İstediğin yer
Katılacaklar: Sen ve ebeveynin.
(Ebeveynin oyunda olan bir karakterse, sana eşlik etmesini isteyebilirsin. Rp bittikten sonra sihirli eşyanın profilinde görünmesi için 'karakter' kategorisinden mesaj yaz.)

kulubemden çıkar çıkmaz pegasus ahırına doğru koşturarak ilerledim.Kulubemden çıkarken kardeşlerim sesi duymasın diye oldukça sessiz ilerlemiştim.Ahırlara ilerlerken kapıyı açtım ve küçük delikten kafamı içeri soktum amacım Rose'un içerde olup olmadığını anlamaktı ki içerde değildi.Derin bir ohh çektim ve kapıyı sonuna kadar açıp içeri girdim.Kimsenin beni görmesini istemiyordum.Lissa o kapkara kocaman gözlerini açmış bana bakıyordu.Hemen yanımda getirdiğim küp şekerleri ona verdim.Ve diğer elimle onu okşamaya başladım.kulağına eğilerek:

''Kızım,Olimpos'a gidiyoruz!''

dedim ve elime baktım küp şekerlerin hepsini bitirmişti.Derin bir nefes aldım ve cebimden biraz daha küp şeker çıkardım.Lissa onları da bitirince sırtına atladım.

''Hadi Lissa,şimdi başlayalım''

dedim ve Lissa beni havaya çıkardı.Bir süre uçtuktan sonra Empire State Binası'na varmıştık.Yavaşça Lissa'nın sirtından indim ve ona teşekkür ettikten sonra kapıya yöneldim.Kapının önünde bekleyen kel adama baktım.

''Beni 600. kata çıkar.'' dedim adam bana deliymişim gibi bktı

''Evlat,burda 300 kat var!'' ona öfkeyle baktım ve oklarımı çıkardım.

''Beni yukarı çıkaracakmısın?Çıkarmayacakmısın?'' adam korkuyla geriledi.Ve 600. kata çıkmama izin verdi.

O koca dev bina baktığım da büyülenmiş gibiydim.Bulutların arasındaydı ve muhteşem görünüyordu.Kapıya doğru ilerledim ve binbir güçlükle açtım.Babm içerde oturyordu bana baktı ama ilk ben başladım.

''Selam baba!''

(Baba) Very Happy

http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Babamın yanına gidiyorum!!   Babamın yanına gidiyorum!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 4:28 am

Ah bu ziyaretler hakketen süpriz oluyordu.Edward buraya nasıl gelecek diye ödüm patlamaya başlıyordu.Yaramaz bir oğlan kızdan daa eterdi.Ama onları seviyordum.Ange tatlı ve sevecendi.Sadık ve beni seviyordu.Crist ise bambaşkaydı.O hem asi hemde sadıktı.Aşkı ise bana bile tercih edebileceği kadar büyüktü.Stevi kısmıyacaktım.O benim sahip olduğum Cristi alamayacaktı.Kev ise başbelası am tam bir apollon oğluydu.Sorunlarına rağmen.Daniel ise Kevin ikizi gibiydi.Sue ise keşfedemediğim tek çocuğum gibi görünüyordu.

"Buraya gel kızım,seni özlemişim gelde biraz vakit geçirelim beni takip et"odama götürüyordum onu.Hediyesi şimdiden hazırdı ama ona sormakta fayda gördüm
"Ziyaretini neye borçluyum kızım" ....
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Babamın yanına gidiyorum!!   Babamın yanına gidiyorum!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:48 am

Yapmamam gereken anda yine yaptım ve babama pis pis sırıttım.Sonra kendimi topladım tabii ve babamın tahtının yanına gittim.

''Özledim baba!Kaç gündür yoktun ne olimpos'ta ne kamp'ta yani yeni bir kardeş mi geliyor diye düşünmedim diyemem.''

Ve babamın tahtının kenarına oturdum ona bakmak için kafamı epeybi kaldırmam gerekiyordu.Bundan sonra boyun fıtığı ggeçirmezsem iyidir diye geçirdim içimden.Bir yandanda yine çenemi yuyamadığım için kendime kızıyordum.Ben yeni kardeşlerin gelmesini istiyordum aslında.Benim annemden olmasa bile takmıyordum bunu.

''Eee baba neler yaptın Dünya'da?Ve rica esem insan boyuna geçermisin?Cidden burdan çıkarken boyun fıtığı geçirmek istemiyorum!''

acıyla boynumu tuttum.aslında babamın özel hayatına girmeyi hiç sevmezdim ama aklıma başka konuşacak konu gelmiyordu yine omuz silkip babamdan cevap beklemeye başladım.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Babamın yanına gidiyorum!!   Babamın yanına gidiyorum!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 1:41 am

İnsan boyuna geçip konuşmaya başladık.Onu odama götürüp etrafı kurcalamasını önerdim.Bir şişe iksir buldu.Bu iksir Afroditten hediyeydi.Öldürücü derecede ki hastalıklarda iyileşmeye yarıyordu.çok beğendi.Kıramadım ona hediye ettim.Ve küçük bir güneş kolyesi verdim.Bir özlelliği yoktu am içine iksirden katabilmasi için bir tıpası vardı.Bunuda verdim.Sevindi.Teşekkür ederke konuşmaya başladı.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Babamın yanına gidiyorum!!   Babamın yanına gidiyorum!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:37 pm

''Saol baba!Bu süper birşey!Ayrıca bu odada Harika!!''

Hemen iksir koyenin içine koymay çalıştım.Bir yandan da dökmiyim diye dua diyordum.Babam yanıma geldi ve koyenin tıpasını açıp iksir içri koyu ve tıpayı tekrar kapattı.Gitmek istemiyorum.Ayrıca babamın odasına da bayılmıştım.

''Baba,sanırım gitmem gerek.Söz tekrar geleceğim yanına.'' dedim ve babama sarıldım hemen olimpostan ayrılıp Lissa'yla kampa döndüm.

Rp Bitmiştir. (Baba ekliyecğin bişey yoksa.. Smile )

Babamın yanına gidiyorum!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamın Hediyesi
» Babamın Gladius'u
» Babamın Hediyesi
» Babamın Krallığı
» Babamın Hediyesi; Lola...