Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamın Hediyesi

YazarMesaj
Jimmy Turner
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jimmy Turner

Babamın Hediyesi Empty
MesajKonu: Babamın Hediyesi   Babamın Hediyesi Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 2:35 am

Kampta henüz yeniydim.Kampa gelişim ile birlikte bir Hephaistos çocuğu olduğumu öğrenmiştim.Kardeşlerimle aramın pek iyi olduğunu da söyleyemiyeceğim.Genellikle kampta yalnızdım.Henüz bir arkadaşım yoktu.Bir sabah plaja gittim.Plaja daha önce sadece bir kez gelmiştim.Kumların üstüne oturdum ve düşünmeye başladım.Acaba babam nasıl biriydi,nasıl görünüyordu.Acaba onu görecekmiydim.Bunu bile bilmiyordum.Göreceksin dedi yanımdan bir ses.Hemen o tarafa baktım.Uzun boylu kaslı biri duruyordu karşımda.Belinde bir alet kemeri vardı.Terlemişe benziyordu.Böyle bir ortaya çıkış sergiliyince onun bir tanrı olabileceğini düşündüm.Merhaba evlat dedi adam.Korkmuştum,bu adam benim babam mıydı.Hephaistos`u gözümde hiç böyle canlandırmamıştım.Ba...Ba...Baba dedim kekeleyerek.
Evet dedi adam ve kumların üzerine oturdu.Öyle kaslıydıki oturduğunda bacak kasları şişiyor ve inanılmaz bir görüntü oluşturuyordu.
Ne diyeceğimi bilemiyordum,yani babanızın bir tanrı olduğunu öğrenseniz ona ne derdiniz ki ?
Sessiz kalmayı seçtim.Kısa bir sessizlik oldu sonra babam konuşmaya başladı.Bak Jimmy,bana kızdığını nasıl anneni bıraktığımı düşündüğünü tahmin ediyorum dedi.Bi...biraz dedim kekeleyerek.Aslında ona çok kızıyordum fakat o kaslar gözümü korkutuyordu.Babam ona nasıl baktığımı görünce gülümsedi ve korkma dedi.Sana asla zarar verme oğlum dedi.Peki ba...baba yani şey,size ne dememi istersiniz.Yüce efendim diyebilirsin dedi babam bana kaşlarını çatıp bakarak.Sonra bakışları yumuşadı ve bir kahkaha attı.Bana baba de evlat dedi.Görenlerin benden korktuğunu biliyorum fakat lütfen benden korkma,sana zarar vermem dedi.Tamam baba dedim,babam böyle davranınca bana bir cesaret gelmişti.Neden buraya geldin ?
Aslında gelmemin iki nedeni var,birincisi sana anlatmam gereken bir şey var.Biliyorum bana kızgınsın,anneni bırakmam ve kulübede öyle çok kişiyi görmen.Babam sanki düşüncelerimi okumuştu.Bak dedi babam tekrar söze başlayarak.Ben bir tanrıyım,lütfen bana kızma,beni anlamanı istiyorum.Başımı salladım,babamı anlamaya başlamıştım belki de babamın bir tanrı olmasının bedeli buydu.Güzel dedi babam yüzüne bir gülümseme yerleştirerek.Şimdi ikinci geliş sebebime geçelim;sana benim olmadığım zamanlarda yardımcı olabilecek bir şey vereceğim.Elini bana doğru uzattı,eli çizik ve yara doluydu.Elinde büyük bir çekiç belirdi.Bunu al dedi babam.Elimi yavaşça uzattım ve avcından çekici aldım.Çok ağır olmasını beklesemde çok hafif olduğunu anladım.İstediğin aleti,malzemeyi yaratabilir.Çekici elimde çeviriyordum.Eğer düşünürsen çekiç bir saate dönüşür dedi.Dediği gibi çekicin bir saate dönüştüğünü hayal ettim.Çekiç küçüldü,küçüldü ve küçüldü.Sonunda bronz bir saate dönüştü.Saati taktım ve gülümsedim;teşekkür ederim baba.Önemli değil evlat dedi ve parmağını kafama değdirdi,titredim.Bir kez daha aynısını yaptım ve uyandım.Her şey rüyamıydı.Koluma baktım saat hala kolumdaydı.Teşekkür ederim baba dedim ve ayağa kalkıp kulübeye yollandım.

Babamın Hediyesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamın Hediyesi
» Babamın Hediyesi; Lola...
» Babamın Krallığı
» Athena'nın hediyesi ~
» Babamın yanına gidiyorum!!