Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anneme ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Bart Banner
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Bart Banner

Anneme  ziyaret Empty
MesajKonu: Anneme ziyaret   Anneme  ziyaret Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 8:01 am

Gece yatarken bazı sesler vardı. Adımı söylüyordu bu ses neydi anlayamamıştım. Dışarı çıktım ve içeride bir havuz vardı. Bu bir iris mesajıydı. Bu nasıl buradaydı. Ve o mesajdaki kadın da kimdi böyle bilmiyordum ama tanıdıktı. ”Acaba kim olduğunuzu. Bu iris mesajını neden gönderdiğinizi ve bu havuzun burada ne işi olduğunu sorabilir miyim? dedim. ”Selam zachary ben annenim yanıma gelmeni istiyorum. Ve havuzu da ben yarattım işim bitince kaldıracağım.” dedi annemi. ”Yani Amphitrite’misiniz. Peki neden yanınıza gelmem gerekiyor acaba.” dedim. ”Evet öyle. Seninle konuşmak istediğim için çağırıyorum. Deniz krallığına geleceksin. Şu an long ısland’da senin için bir deniz atı var.” dedi. ”Peki. Aslında konuşmak iyi olabilir tanrıçam yada anne.” dedim. ”Tamam çabuk çık lütfen. Ve anne diyebilirsin.” dedi. Tamam anlamında kafamı sallayıp çıktım. Yanıma hiçbir şey almadım çünkü zaten hiçbir şeyim yoktu. Kıyafet dışında onu da alamayacağıma göre. Long ısland’a kadar koştum ve oradaki deniz atını aramaya başlamıştım. Kolayca bulmuştum deniz atını. Bana arkasını döndü ve binmem gerektiğini söyler gibi hareketler yaptı. Sırtına bindim ve yüzmeye başladı. Gözlerimi kapatmıştım. Çabucak gelmiştik 5-10 dakikada ya deniz krallığı çok yakın ya da bu deniz atı fazlasıyla hızlıydı. Beni saray gibi bir yerin önünde bıraktı ve yürümeye başladım. Sarayın içinde.
Amphitrite
Tanrıça
Tanrıça
Amphitrite

Anneme  ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Anneme ziyaret   Anneme  ziyaret Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 1:38 am

Bart gönderdiğim Iris mesajını almıştı. Onu saraya davet etmiştim. Diğer çocuklarımın hemen hemen hepsiyle tanışmıştım. Ama Bart'ı tanımıyordum. Poseidon'un yokluğunda bundan iyi fırsat bulamazdım. Saray'da taht odasında oturmuş beklerken, nedime odaya girip saygıyla eğildi. ''Tanrıçam, misafiriniz geldi.'' Ayağa kalkarak, ''İçeri alın.'' dedim. Sırtımı kapıya dönüp beklemeye başladım. Kapıların açıldığını ve içeri birinin girdiğini duydum. Arkamı dönüp baktığımda Bart'la göz göze geldik. Uzun boylu ve benim aksime, tıpkı babası gibi esmerdi. ''Merhaba tanrıçam.'' diyerek başını eğdi. Gülümseyerek onu karşıladım, ''Hoş geldin, Bart. Lütfen yaklaş, seni daha yakından tanımak istiyorum.''
Bart Banner
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Bart Banner

Anneme  ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Anneme ziyaret   Anneme  ziyaret Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 6:52 am

''Merhaba tanrıçam.'' dedim. Biraz garip hissediyordum. 16 yıl sonra annemi ilk defa görüyordum. ''Hoş geldin, Bart. Lütfen yaklaş, seni daha yakından tanımak istiyorum.'' dedi. Biraz korkarak yaklaştım. Çünkü her an poseidon'un ortaya çıkıp bir şeyler yapacağını düşünüyordum. Düşüncelerimi okumuş gibi. "O burada değil bende o yüzden rahatça çağırdım seni." dedi. Biraz rahatlamıştım. Ve daha rahat yürümeye başladım.

Anneme ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anneme Özlem
» Anneme Uçuyorum.
» Üvey Anneme Yakalanıyoruz.
» Ziyaret^^
» İlk kez ziyaret...