Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaçıyorum,takip ediliyorum...

YazarMesaj
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

Kaçıyorum,takip ediliyorum... Empty
MesajKonu: Kaçıyorum,takip ediliyorum...   Kaçıyorum,takip ediliyorum... Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 7:47 am

Kampa bir türlü uyum sağlayamayacağımı düşünüyordum.Oysa daha ilk günümdü.'Er ya da geç kaçacaktın zaten Chris' diye düşündüm bavuluma son eşyamı da yerleştirirken.Bavulumla işim bittikten sonra bir kağıt ve kalem bulup Athena kulübesi için 'Elveda' yazan bir yazı hazırladım.Salondaki masaya bıraktım.Sonra geri dönüp bavulumu aldım ve Thalia'nın ağacının oraya yürümeye başladım.Yürürken aniden ağlamaya başladım.Bu ağlayışlar hıçkırığı da beraberinde getirdi.Nereye gidecektim,ne yapacaktım artık?Kimsem yoktu ki!Ama gitmeliydim.Kararsızdım aslında.Buraya mı aittim?Belki cevap evet ama şu anda tek istediğim şey kaçmak.Bunca şey yaşadıktan sonra yalnızlığa ihtiyacım vardı.Belki güçlü olmalıydım ama güçlü olmak her zaman iyi bir şey olmaz ki? Son kararımı vermiştim zaten kaçacaktım ama nereye...En iyisi NYC'e kaçmaktı.Yeni hayatlar orada başlar derler ne de olsa.Belki de küçük bir otelde kalabilirdim orada.Nasıl olsa bir çok drahmim vardı(Hermes çocuklarından aşırdım,bununla gurur duymuyorum).Göz yaşımı sertçe sildim ve bu sabah kaçacağımı çaktırmadan Melez Kampı'ndan başka yere nasıl gidebileceğimi Sere'ye sorduğum zaman verdiği cevap olan üç başlı tek gözlü yaşlı yaratığı çağırdım.'Pat!' Hemen arkama döndüm sağımı solumu kontrol ettim ve "Orada biri mi var?" dedim.Sessizlik.Gerçi biri olsa cevap vereceğinden de şüpheliydim.Bir arabanın yaklaşma sesini duydum.Canavarların suratına bile bakmadım ve "New York'a" dedim...

Kaçıyorum,takip ediliyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hep Takip Ediliyorum
» Kaçıyorum.
» Kaçıyorum!
» Kamptan Kaçıyorum
» Kamptan kaçıyorum