Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yılanlardan gerçekten nefret ediyorum.

YazarMesaj
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

Yılanlardan gerçekten nefret ediyorum. Empty
MesajKonu: Yılanlardan gerçekten nefret ediyorum.   Yılanlardan gerçekten nefret ediyorum. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 6:44 am

Jill'e veda ettikten sonra şu herkesin yasak dediği ormana gitmeye karar verdim.Benim korktuğum şey azdır,bir ormandan korkacak halim yok ya.Ormana girmeden önce Thay'den bana da yapmasını istediğim dipsiz çantanın içindekileri kontrol ettim.İçinden kılıcımı çıkardım,olası bir tehlike, ve ormandan içeri daldım.

Burası gerçekten çok karanlıktı hiçbir şey göremiyordum fakat duyabiliyordum-neyse ki...İçten içe tırsmaya başlamıştım şu lanet olası söylentiler yüzünden.Fakat çok sıkılmıştım.Şansıma heyecanlı bir durum olmamıştı.Tam geri dönecekken tuhaf bir yılanın saldırısına uğradım.Boyu beş metre kadardı.Ah,bu arada tek korktuğum ve iğrendiğim hayvanın yılan olduğunu söylemiş miydim.Kılıcımla yılanı kesecek şekilde ataklar yaptım.Yılan da boş durmuyor kuyruğuyla saldırıyordu!Yapış yapış,iğreenç!Yılan bana dokunduğundan savaşta yapılmaması gereken bir hata yaptım : gözlerimi kapadım.Gözlerimi kapayınca kılıcı yanlış yere savurdum.Böylece yılan da tam beni ısıracakken gözümü açtım.Açmalıydım çünkü.Kılıcımı tam boğazının olduğu yere savurdum ve başını kestim.Sonra da ormandan koşarak dışarı çıktım.Sonra da kulübeme sanki hiçbir şey olmamış gibi yürüdüm...

Yılanlardan gerçekten nefret ediyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kehanetlerden nefret ediyorum!!!
»  Süprizlerin Bozulmasından Nefret Ediyorum!
» Gerçekten o Ares mi ?
» Gerçekten ben değildim...
» Gerçekten Güzel Vakit Geçirmek