Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gerçekten o Ares mi ?

YazarMesaj
Mariela Barthés
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Mariela Barthés

Gerçekten o Ares mi ? Empty
MesajKonu: Gerçekten o Ares mi ?   Gerçekten o Ares mi ? Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 8:39 am

Sonunda sakinliklerle dolu Long Island...

Kampta yaşadıklarımdan sonra biraz sakinleşip müzik dinleyebileceğim iyi bir yer bulmuştum. Oturdum ve kulaklıklarımı kulağıma geçirerek slow bir parça açtım. Ay ışığı, her tarafa yansımış harika bir görüntü oluşturmuştu. Çalılıkların koyu yeşili bile beni rahatlatıyordu. Tırnaklarımın uzunluğundan aşırı rahatsız olmuştum. Kampa gidene kadar beni deli etmemesi için yemeye başladım.

"Kötü alışkanlıklardan uzak durmalısın." Sesi duyduğum anda sıçradım ve müzik çalarım kayıp yere düştü. "Tanrı Ares..." diye fısıldadım. Ona tamamen hayran kalmıştım. Ama neden yanıma geldiğini de anlayabiliyordum. Savaşa olan ilgimdi...

"Merhaba Athena kızı." dedi güler bir yüzle.

Titreyen dizlerimi dizginleyebilmek için derin nefes aldım. "Merhaba."

"Savaşa olan merakın açıkça görülebiliyor. Silahının her daim yanında olması, senin hayatını bir çok kez kurtardı. Çocuklarımı savaşırken izlemek gerçekten harika, fakat diğer Tanrı ve Tanrıçaların çocuklarının da buna bir merakı olması hoşuma gidiyor."

"B-ben kılıç ve hançer kullanırken çok rahat olabiliyorum." dedim "Kendimi bulmak gibi birşey..."

Bir süre daha savaşlardan söz ettik. Aradan geçen yarım saat içinde gözlerim gittikçe büyümeye başladı. Ares sonunda "Gitmeliyim Athena kızı." dedi. Bir Tanrı'nın bir melezle konuşmaktan daha önemli işleri olduğunu biliyordum. "Pekala..." diye fısıldadım...

Onun gidişinin ardından çantamı toparladım ve koşar adımlarla kampa ilerlemeye devam ettim. Kalbim güm güm atmaya devam ediyordu.

Gerçekten o Ares mi ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gerçekten ben değildim...
» Yılanlardan gerçekten nefret ediyorum.
» Gerçekten Güzel Vakit Geçirmek
» Ares ile Dövüşüyorum!
» Ares (MARS)