Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir şeyler yapıyorum!

YazarMesaj
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

Bir şeyler yapıyorum! Empty
MesajKonu: Bir şeyler yapıyorum!   Bir şeyler yapıyorum! Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 11:34 pm

Bugün kendimi dünyanın en büyük sanatçısı gibi hissediyordum (!). Bu sanatsal yoğunluğu içimden atmak için el işleri alanı uygun bir mekandı. Hemen yatağımdan kalktım ve üstüme sanatsal değeri olan bir şeyler giydim. İçeri girdiğimde herkes başka bir işle uğraşıyordu. Satirler, Apollon çocukları ve daha niceleri... Heykel yapmak en iyi seçenekti. Bir parça kil alıp işe koyulmaya başladım. Biraz şu tarafı uzatıp, diğer tarafı kısalttım. Daha sonra ortadan uzun bir kol çıkardım. Sonra şuraya bir göz ve buraya... Gerçekten heykel yapmak sinirlerimi kontrol altına almıştı. Kil elimde yoğrulurken tüm stres gidiyordu. Sonra uzaklaşıp şaheserime baktım. Uçan bir satirin bir sentora dönüşüp, kartalla savaştıktan sonra Hades'le pişti oynamasını anlatan bir anlam karmaşasının ta kendisiydi. Mutlulukla bunu çöpe attım ve burada ayrıldım.

Bir şeyler yapıyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zırh setimi yapıyorum
» Yeni bir hayata başlangıç yapıyorum! :)
» Bir Şeyler Fırlatmak
» Bir Şeyler Araklıyoruz.
» Küçük Şeyler