Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Şeyler Araklıyoruz.

4 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Bir Şeyler Araklıyoruz. Empty
MesajKonu: Bir Şeyler Araklıyoruz.   Bir Şeyler Araklıyoruz. Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 6:39 pm

"Yavaş" dedim arkalarından.Gecenin bir vakti cephaneliğe gitmek herkesi korkuttuğu gibi beni de korkutuyordu.Birine yakalanmamak için arkama bakıp duruyordum."Umarım yakalanmayız."dedi Chris.Cephaneliğe girdiğimizde rahatlamıştık.Her yer Hephaistos melezlerinin yaptığı kılıçlarla ve kalkanlarla doluydu.Herkes ilgiyle silahları incelemeye başladı.Bu silahlar savaşlar için saklanıyordu.Milyonlarca tane vardı neredeyse.Bir,iki tane alsak farkedilmezdi."Hey,şuna bakın"diye bağırdı Blaine.Elinde tırpana benzer bir şey tutuyordu.Bu silahı bir yerden hatırlıyor gibiydim."Çok güzelmiş" dedi Rea."Ben bunu alıyorum." dedi Blaine.Chris elinde bir kılıçla geri döndü.Kabzası altındandı."Bende bunu" dedi.Sanırım ben bir şey almayacaktım,Rea'da öyle."O zaman gidiyoruz"dedim sessizce.Ağır ağır cephaneliğin kapısını açtık ve usulca cephanelikten ayrıldık.
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler Araklıyoruz.   Bir Şeyler Araklıyoruz. Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 8:04 pm

Aslında silahlarla ne yapacağımızı bilmiyordum ama cephanelikte kesinlikte harika şeyler vardı. Biz etrafı kurcalarken Blaine elinde bir tırpanla geldi. Bir yandan da bize sesleniyordu"Hey! Şuna bakın!" Tırpan kesinlikle çok güzel ve tehlikeli görünüyordu. "Çok güzelmiş!" Biz onu incelerken Blaine kararını vermişti,"Ben bunu alıyorum!" O sırada Chris yanında altın kabzalı bir kılıçla belirdi. "Ben de bunu." Aslında bir şeyler almanın riskli olduğunu düşünüyordum. Tırpanda tanıdık bir şeyler vardı ve beni korkutuyordu. Bir şeyler araklamamanın en iyisi olduğuna karar verdim. Kheiron bizi yakalarsa pek iyi şeyler olmazdı. Hanna'nın da elleri boştu. Hala eşyaları kurcalayan Chris ve Blaine'e seslendi,"O zaman gidiyoruz!" Hanna'nın sesini duyan Chris ve Blaine'in de bize katılmasıyla cephaneliğin ağır kapısını açtık ve ellerimizde korkunç görünüşlü bir tıpan ve altın kabzalı bir kılıçla açık havaya çıktık. Rahat bir nefes almıştım. Şimdilik.,
http://melezkampirpg.forumup.web.tr
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler Araklıyoruz.   Bir Şeyler Araklıyoruz. Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 12:08 pm

Yaptığımız kesinlikle delilikti. Gecenin bir vakti cephaneliğe, silah araklamaya gidiyorduk. Üstelik diğerleri sürekli ses çıkarıp duruyordu. Diğerleri dediğim Tin, Han ve Rea'ydı. Bu yaptığımız belki de en büyük deliliklerden biriydi. Gerçi melezlerle ilgili her şey delilikti.

En sonunda cephaneliğe geldiğmizde etrafa büyülenmiş gibi bakıyordum. Cephaneliğin her köşesinden enfes silahlar vardı. Şu anda kendimi hazine arayan korsanlar gibi hissediyordum. Doğru olan hemen buradan defolup sevgili(!) kulübeme dönmekti ama kendimi silahlara fazla kaptırmıştım. Hephaistos melezleri her biri çok çekici olan kılıç, kalkan vb. savaş malzemeleri üretmişti. Bize de bunları yürütmek düşüyordu. Cephanelik bir sürü silah doluydu. Kimse buradan bir şey çalındığının farkına varmazdı. Tabii dikkat çekecek bir miktarda çalmamışsak.

Daha demin çok çekici savaş malzemeleri olduğunu düşünmüştüm burada değil mi? Oysa hiç biri şu anda elimde tuttuğum tırpan kadar çekici değildi. Kendimi tutamadan "Hey, şuna bakın!" diye bağırdım. Niye bağırıyordum ki?

Diğerleri benim bu bağırışıma döndüler. Hepsi tırpana bakıyordu. "Çok güzelmiş." dedi Rea. Evet, bence de çok güzledi. Ama neden içiden bir ses Hemen bırak onu ve kulübene dön diyordu?

O sese kulak asmayarak "Ben bunu alıyorum." dedim. Bu arada Chris elinde bir kılıçla bize dönüp "Bende bunu." dedi. Elinde kabzası altından olan bir kılıç tutuyordu. Hanna ve Rea bir şey almayacaklarını belirtiler. "O zaman gidiyoruz!" dedi Hanna kararlı bir şekilde. Açıkası bu konuda ona katılıyordum. Ağır adımlarla yürüyerek ağır adımlarla cephaneliğin kapısını açtık ve dışarıya çıktık. Tırpanı cekedimin içine saklamaya çalışıyordum. Zira birisi bizi burada yakalarsa hiç de iyi olmazdı. Fakat böyle bir şey olmadı. Hepimiz sağ salim bir şekilde kulübelerimize ulaştık.
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler Araklıyoruz.   Bir Şeyler Araklıyoruz. Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 10:53 pm

İlk başta -itiraf ediyorum- bir şeyler araklamaktan korkmuştum.Ne de olsa ben Hermes çocuğu değildim ve kim bilir cezası oldukça ağır olabilirdi.Ama cephaneliğe girmemle milyonlarca güzel silah görmem bir oldu.Bu kadar şey varken bir şeylerin çalındığını anlamak zor olurdu.Tabii aşırıya kaçmadıysak.Bir an hepsi benim olmalı diye düşündüm ama hayır,sadece bir veya iki tane şey almalıydım.Hemen güzel kılıçların yığılmış olduğu tezgahın yanına gittim.
Kılıçları ittirip bir diğerine bakarken Blaine'in sesiyle irkildim."Hey, şuna bakın!" Rea kafasını eğerek B'nin neye baktığını görmeye çalıştı."Çok güzelmiş." dedi sonunda.Kılıçlara bakmaya geri döndüm ve o sırada çok ama çok güzel bir kılıç gördüm.O kılıç kesinlikle benim olmalıydı.Bir yanı bronz diğer yanı gümüştü.Kabzası altın kaplama gibi duruyordu ki belki de öyleydi.Hemen onu yığının arasından çektim.Gerçekten de hafifti ve tam elime göreydi. "Ben bunu alıyorum." dedi B.Onlara yaklaşarak "Bende bunu." dedim."O zaman gidiyoruz!" dedi Han.Anlaşılan bir şey almamıştı çünkü görebildiğim kadarıyla elleri boştu.Eliyle dışarıyı işaret etti ve etrafa baka baka dışarı çıktık.Kılıcı dipsiz Chanel-Vogue karışımı çantamın içine koydum.B de tırpanı sakladı.Sonra da pek bir şey olmamış gibi kulübelerime doğru yol aldık...

Bir Şeyler Araklıyoruz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir şeyler yapıyorum!
» Küçük Şeyler
» Bir Şeyler Fırlatmak
» Trist de bekler bir şeyler.
» Gündoğumu'na Bir Şeyler Oluyor