Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamdan mesaj alıyorum...

YazarMesaj
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

Babamdan mesaj alıyorum... Empty
MesajKonu: Babamdan mesaj alıyorum...   Babamdan mesaj alıyorum... Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 6:46 am

Kulübemde oturmuş miskin miskin PSP'mle oynayıp bir yandan da boğaz yırtan ultra asitli koladan küçük yudumlar alıyordum. Ne mi oynuyordum? Ehh, bir melez sizce ne oynar? Tabii ki God Of War! Kratos olup tüm tanrıları kesmek gerçekten çok eğlenceli. Özellikle Zeus yok mu! En çok onu kesmeyi seviyorum. Şimdi bana soracaksınız, ''Babanı keserken içinde hiçbir şey olmuyor mu ?'' diye. Hayır, hatta asıl o kısımda müthiş eğleniyorum. Ne yani sizinde normalde dokunmaya cür'et edemediğiniz bir babanız olsaydı sizde saçma bir oyunda onu kesmekten büyük haz alırdınız. Demedi demeyin. Biraz sonra bunları düşündüğüme pişman olmuştum. Elimde Eon -dehşet verici manyak kılıcım- kulübenin içinde bir Chimera'yla karşı karşıyaydım. Canavarın gözleri deli gibi dönüyordu. Daha önce kırmızının böyle bir tonunu görmemiştim. Sanki bir yanardağ patlamış ta daha sonra bir alev kasırgasıyla birleşip nükleer bir patlamanın ortasında kalmış gibi bir görünümü vardı (gerçekten). Bu aslan kafalı yılan kuyruklu olanlardandı. Gelirken iyi beslenmişti sanırım çünkü koyu kahverengi tüylerinin üzerindeki kırmızı lekeler hemen fark ediliyordu. Canavar hınçla bana doğru saldırıya geçti. Gayet hızlıydı fakat yeterince değil. Hayır son anda zorla kayıp saldırısından kurtulmadım. O daha bana Otuz beş santimetre uzaktayken hemen arkasına geçtim. Tabii o nasıl boş bir hedefin üzerine atladığını kavramaya çalışırken. Eon'u Kafasından içeriye geçirdim. Canavar anında bir toz bulutuna dönüştü. Geriye yılan kafasından kopan iki dişi ve ne olduğunu anlayamadığım bir kağıt kaldı. Dişleri alıp arka cebime sıkıştırdım. Daha sonra kağıdı yerden alarak üstünde yazanları okudum:

''-Hemen Olimpos'a gel!''

''HERMES''

Babamdan mesaj alıyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamdan bir hediye alıyorum.
» Babamdan hediye alıyorum..
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]
» Yara alıyorum!
» Annemden Sihirli Eşya Alıyorum