Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demeter İle Tanışıyoru

YazarMesaj
Justin Lanchaster
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Justin Lanchaster

Demeter İle Tanışıyoru Empty
MesajKonu: Demeter İle Tanışıyoru   Demeter İle Tanışıyoru Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 11:31 pm

Neredeydim ben,etrafıma baktım.Etrafım sok ağaçlıktı,sağımda küçük bir şelale akıyordu.Koyu yeşil iki şık koltuk vardı,ortada ise küçük bir gölet bulunuyordu.Korkmuştu,burası neresi olabilirdi.Birden arkamdan bir ses duydum;''korkma''.Hışımla arkamı döndüm,arkamda uzun,siyah saçlı bir kadın vardı.Üzerinde yeşil bir elbise giymişti.''Merhaba Justin''.Ne oluyordu,bu kadın kimdi.Gözümle kaçabileceğim bir yer arıyordum ama hiç bir yer göremiyordum.''Sen kimsin ?'' diye sordum titreyen sesimle.''Ben.....ben......ben annenim Justin''.Bunu öyle sıkıntılı,öyle utangaç bir ifadeyle söylemişti ki bu ona soğuk bakmama neden olmuştu.Belkide benden utanıyordu,kim bilir.''Beni buraya neden getirdin ?'' diye sordum.Seni ap.....sana bir şey vereceğim,her zaman yanında olamayacağım.Hızlı olalım.Elini öne uzattı,elinde bir şişe beliriverdi.Şişe saydam yeşil bir sıvıyla doluydu.Bunu toprağa dökersen askerlerim emirlerini yerine getirecektir.Şişeyi elime aldım.Demeter gözlerini benden kaçırıyordu.Sonunda bana bakarak ''denebilecek başka bir şey yok,hoşçakal Justin''.Gözlerimi açtım,bu bir rüya mıydı acaba.Elimde hala şişeyi hissediyordum.Onu cebime koyup başımı tekrar yastığa gömdüm.

Demeter İle Tanışıyoru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demeter **
» Demeter'in Sınaması [2]
» Demeter'in Sınaması (3)
» Tanrıça Demeter?
» Demeter'le Tanışıyorum