Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Styx nehrini arıyoruz.

2 posters
YazarMesaj
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Styx nehrini arıyoruz. Empty
MesajKonu: Styx nehrini arıyoruz.   Styx nehrini arıyoruz. Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 5:24 am

Ortalama beş dakika kadar yürüdük. Iason kendine yeni yeni geliyordu. Tam anlamıyla kendine geldiğinde kendimizi ceza tarlalarında bulduk. Burada kötü ölülere gerçekten korkunç işkenceler yapıyorlardı. Biri milyonlarca kıbaç yiyor. Ötekisi sonsuza kadar boşlukta düşüyordu. Diğer tiksinç yaratıkları saymıyorum. Dikkatli adımlarla yürürken Iason anlatmaya başladı.

" Dostum orada yeni bulduğum bir tekniği uyguladım. " dedi sevinçle. " Neymiş o? " diye sordum meraklı bakışlarla. " Alev yaratıp onu kılıcın içine hapsediyorum ve gücü en az beş kat artıyor. " dedi gururlu ses tonuyla. " Vay be! Demek beş kat!!! " Iason iltifatıma güldü ve devam etti " O yaratık ölmediği için şanslı! " dedi birden Iason'un ayağı kaydı. Her halde alkolün etkisiydi. Hala etrafından geçtiğimiz dipsiz sonsuzluğa düşerken elini tuttum. Zar zor " Hadi bir yere tutun! " dedim. Iason öbür eli ile elimi yakaladığında tüm gücümle onu yukarı çektim. Gözlerimi açtığımda " Teşekkürler dostum. " dedi Iason.

Bu korkunç atmosferi biraz olsun unutmak için kutsal şarabımı yarattım ve sakince yudumlamaya başladım. Umarım başımıza daha kötüsü gelmez ve en yakın zamanda Styx nehrini buluruz...
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

Styx nehrini arıyoruz. Empty
MesajKonu: Geri: Styx nehrini arıyoruz.   Styx nehrini arıyoruz. Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 5:42 am

Daha dikkatli olmam gerekiyordu. Bir daha ki sefere Eryx beni yakalasa bile yukarı çekemeyebilirdi. Etraf gerçekten berbattı. Her taraftan çığlıklar yükseliyordu. ''Ruhlar kurtarın bizi!''diye inliyorlardı. İşkenceler berbattı. Hades'in acımasız olduğunu biliyordum ama bu sanki biraz fazlaydı. Yoo aslında değildi. Orada acı çeken ruhlar hayatları boyunca hiçte iyi olmayan şeyler yapmışlardı. Ve şimdi bunu hak ediyorlardı. Eryx ile muhabbet etmeye başladık. Ortamı biraz olsun yumuşatmak istiyorduk.

Eryx aniden duraksadı. Etrafı izlemeye başladı. '' Dostum biz biraz fazla mı yürüdük'' diye sordu. Etrafa bakındım.Ceza tarlalarından çıkmıştık. Etrafta ölüm sessizliği hakimdi. Tuhaf bir rüzgar esiyordu. İnsanın tüylerini diken diken ediyordu bu manzara. '' Bu hiç iyi değil'' dedim. '' Kesinlkle burası Styx Nehri değil'' dedi. '' Haklısın dostum. Burası Styx Nehri değil.Aspodel'e hoş geldin ortak.'' dedim. Bana katıldı. Aspodel de olduğumuza emindik.

RP BİTMİŞTİR!

Styx nehrini arıyoruz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Umarım ölmden Styx nehrini bulabiliriz...
» Eğlence arıyoruz
» Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #4)
» Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2)
»  Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1)