Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2)

3 posters
YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2) Empty
MesajKonu: Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2)   Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 1:27 am

Anna hala ağlıyordu. Zaten aşk-meşk işlerinden pek anladığım söylenemezdi, ağlayan Afrodit kızları da tahammül edilemez olurdu, o nedenle kendimi onun yerine koymam imkansızdı, içinde bulunduğumuz durum da saçma geliyordu... Ne olmuş yani Hec ortalıkta yoksa? Adam Ölüler Tanrısı'nın oğluydu! Çocuk parkında oynarken kaçırılmamıştı ya, elbet çıkardı bir yerlerden. Yine de Anna'yı çok seviyordum ve sevgilisini bulana kadar arkadaşımın yanında olacaktım. "Tatlım, her yere baktığından emin misin? Plaj, cephanelik, amfitiyatro?.. Hatırlamaya çalış." dedim. Anna bir süre düşündükten sonra durakladı ve "Sa-sanırım kano gölüne bakmadım!" dedi heyecanla. Bunu duyduğuma mutlu olmuştum, Hec'in orada olması ve bu arama maratonunun sona ermesi için dua etmeye başladım. "Hadi o zaman, derhal kano gölüne gidelim!" dedi Sat ve üç kız adımlarımızı hızlandırıp kano yarışlarının yapıldığı alana doğru ilerlemeye başladık. Hec'i orada bulacağımız umuduyla Anna da ağlamayı kesmişti ve artık çok daha tahammül edilirdi. Her ne kadar, "Ama ya şimdi Hec oradaysa ve beni böyle makyajım akmış halde görürse?" dese de suratında umutlu bir gülümseme vardı...
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2)   Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 2:53 am

Ağlayan Anna'yı görünce tabi ki de yardım etmek üzere Hec'i bulabileceğimiz yerler listesine göz attık.Kano gölü Anna'nın aklına gelen ilk seçenekti.Koşarak oraya gittiğimizde Anna akan makyajını düzeltmeye çalışırken bir yandan da Hec'i arıyordu.Lucy ve ben de bağırmaya başladık." Hec,Hec,Hec!" Ama Hec'ten ses çıkmıyordu.Anna biraz buruklaşmıştı ama yine de bağırmaya devam ediyordu. "Anna belki de kano sürüyordur.Az sonra geri döner.Beklemeye değer bence." Ardından Anna biraz bekledi,ama tekrar ayrılarak yarışların yapıldığı alanı baştan sona gezmeye kararlı olduğunu gösterdi. "Hec,neredesin?"
http://www.platis.forummum.net
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2)   Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2) Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 3:21 am

Hec'i tüm göl boyunca aradık ama yoktu.Sonra bir kaç su nemf'i gördük.Bir tanesi bize baktı ve şöyle dedi;

"Çirkin şeyler!"

İşte bu söz bir Afrodit kızını her ne olursa olsun sinirlendirecek bir sözdür.Ve bende bu sözü duyduğumda öyle sinirlendim ki o an kim olduğumu,ne yaptığımı,her şeyi unuttum.Sat ve Lucy'de sinirlenmişti ama beni görünce beni sakinleştirmeye çalıştılar,çünkü her an elimden bir kaza çıkabilirdi.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2)   Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2) Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 9:32 am

Anna zaten sinirliydi ve böyle bir anda hepimizin sinirleri gerilmişti.Normalde ben böyle bir şeyi asla takmazdım çünkü o perilerin benimle sorunları olduğunu biliyordum ama özellikle Anna'ya ve özellikle güzelliğine laf edilince tabi ki Anna dayanamıyor,özellikle Hec ortalarda yokken.Anna onların üzerine yürürken periler kaçışmaya başladı.Anna'ı Lucy ve ben yatıştırdıktan sonra Anna biraz daha yumruklarını sıktı ve sonra rahatladı.Periler de etrafta kalmayınca hepimiz tekrar Hec'in adını bağırarak aramaya başladık.Anna iyice sinirleniyordu,önüne gelene tekme atıyordu.Onu daha önce böyle görmemiştim.
http://www.platis.forummum.net
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2)   Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 6:15 am

Ah şu su nemfleri yok muydu... En olmaz zamanlarda ortaya çıkıyorlardı hep! Anna'yı yatıştırmak için "Takma, hepimiz asıl çirkin şeylerin onlar olduğunu biliyoruz. Sen Güzellik Tanrıçası'nın kızısın." dedim karşılık verilmesine açık olmayan bir ses tonuyla. Anna da sözlerim üzerine güzel olduğuna kanaat getirdi ve biraz sakinleşti. Yine de ellerini sımsıkı yumruk yapmıştı ve yanaklarının kızarıklığı geçmemişti, Hec'in hala ortalıkta olmaması da içinde bulunduğumuz duruma hiç yardımcı olmuyordu. Bir süre daha umutsuzca etrafı arayıp durduk ama bu tabloda Hades oğlundan eser yoktu ve bu gerçekle ilk yüzleşen Sat oldu. "Sanırım artık başka yerlere baksak iyi olacak." dedi. Anna'dan sadece çaresiz bir hıçkırık sesi gelince, sıkıntıyla olumlu anlamda başımı salladım ve kano gölünden uzaklaşmaya başladık. "Hades kulübesine tekrar bakalım mı? Belki bu sefer dönmüştür." dedi Anna. Buraya gelirken yolda o kulübeye yaklaşık on sefer uğradığını söylediği aklıma geldi ve onu bu fikirden vaz geçirmek için ne önerebileceğimi düşünmeye başladım. Derken... aklıma muhteşem haritam geldi. Aniden durdum ve kızlara da durmalarını işaret ettim. Derin bir nefes alarak konuşmaya başladım... "Kızlar bakın, bu aslında sadece Sere'nin, Aqua'nın ve benim bildiğimiz bir sır olarak kalmalı ama, böyle bir durumda işe yarayabilir. Şey... bir harita var. Kamptaki herkesin yerlerini gösteriyor." dedim. Anna şaşkınlıkla bana bakarken Sat, "Peki nerede bu harita?" diye sordu. İleride ufak noktacıklar halinde görülen kulübeleri işaret ederek, "Athena kulübesinde." cevabını verdim. Ben sözümü bitirir bitirmez Anna "Ne duruyorsunuz o zaman? Doğru Athena kulübesine! Hadisenize!" diye bağırarak koşmaya başladı, hala öyle bir haritanın var olabileceğine inanamamış olduğunu tahmin ettiğim Sat da onun peşinden gitmeye başladı. Ellerimi iki yana doğru açarak dudaklarımı büzdüm, aklımdan bu sırrı birilerine söylediğim için kardeşlerimin bana neler yapacakları geçiyordu...

Rp'nin Kano Gölü kısmı bitmiştir, devamı Athena kulübesinde.

Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1)
» Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #4)
» Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #3)
» Eğlence arıyoruz
» Styx nehrini arıyoruz.