Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1)

3 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1) Empty
MesajKonu: Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1)    Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1) Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 8:32 pm

Sabahtan beri Hec'i arıyordum ama bulamıyordum.Nereye kaybolmuştu.Kamptan kaçıp bir yerelere gitmiştir diye düşünüyorum ama bana haber verirdi.O zaman Hec neredeydi.Babasını ziyaret etmek için Yeraltına mı indi?Yoksa hala kampta bir yerlerde mi?İlk başta yeraltına inmiştir diye düşünsem de iki saat geçtikten sonra hala ortalarda olmadığı için o ihtimali kaldırdım.En son Kamp Marketi'ne bakmıştım.Her ne kadar orda olmadığını bilsemde yemek gazinosuna bakmak için oraya gittim ama orada da yoktu.En sonunda bir yere oturup ağlamaya başladım.

Sonra bir ses duydum.Birileri geliyordu.Gelen Sat ve Lucy'di.Belki onlar bana Hec'i bulmamda yardım edebilirdi.

En son Annalynne Johnsson tarafından Paz Kas. 14, 2010 11:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1)    Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1) Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:13 pm

Lucy ile son zamanlarda çok iyi anlaşmaya başlamıştık.Bunda mesleklerimizin de etkili olduğunu biliyordum,ama Lucy'i daha yakından tanımak gerçekten çok güzeldi. Beraber vakit geçirebileceğim kişiler listesinde en üstlere kadar çıkmıştı ve gerçekten bu beni sevindiriyordu.Bugün yemeği de yemek için arenadan çıktık ve beraber yemek gazinosuna doğru yol aldık.Yemek gazinosuna vardığımızda tam yemeklerimizi alacakken ağlayan Anna'yı gördük ve hemen yanına gittik.Anna'yı ağlarken ilk kez görüyordum,önemli bir şey olabileceğini düşünmüştüm.Yanına oturduk ve hemen sordum. "Anna iyi misin?"
http://www.platis.forummum.net
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1)    Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1) Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 10:06 pm

Sat ile birlikte arenadan çıkıp yemek gazinosunun yolunu tutmuştuk. Onu çok seviyordum ve her gün arkadaşlığımızı daha da güçlendiriyorduk, geçen günki düello faciamız da buna yardımcı olmuştu (!). Gazinoya vardığımızda hemen yemeklerimizi almaya girişemedik çünkü ağlayan bir kız sesi duyduk; sesin sahibinin Anna olduğunu görmemiz bizi iyice şaşırttı. Hemen yanına gittik, Sat "Anna iyi misin?" diye sordu. Ben de telaşla "Canım sorun ne?" diye ekledim. Güzel Afrodit kızı hıçkırıklarının arasında belli belirsiz bir şeyler söyledi ancak, ne demek istediğini anlayamadım... "O... yok. Her yere ba-baktım... yok..." Sat sabırsızca nefes aldı ve saçlarını yüzünün önünden çekerken Anna'ya "Kim yok? Hadi söyle." dedi. Anna göz yaşlarını eliyle silmeye çabalarken titrek bir nefes aldı, ardından konuşmaya başladı...
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1)    Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 12:49 am

"Hec yok,sabahtan beri her yeri aradım ama yok.Acaba başına bir şey mi geldi?"dedim.Sat bana sarıldı.

"Kalk hadi,birlikte arayalım birde,belki bakmadığın bir yer vardır ve Hec oradadır."dedi.

"Bence de Sat haklı Anna endişeli olduğun için bir yere bakmamış olabilirsin"dedi ve ikisi birden beni kaldırdı ve gazinodan ayrıldık.Umarım bir yerlere bakmayı unutmuşumdur.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1)    Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1) Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 1:18 am

(Rp'nin yemek gazinosundaki kısmı bitmiştir, sıradaki durağımız kano gölü.)

Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #4)
» Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #2)
» Arıyoruz Ama Bulamıyoruz... (60. görev #3)
» Eğlence arıyoruz
» Styx nehrini arıyoruz.