Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gizli Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Gizli Ziyaret Empty
MesajKonu: Gizli Ziyaret   Gizli Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 9:59 am

Kampta aval aval gezerken Ares kulübesine uğramadığımı fark ettim. Hiç görmemiştim içini. İçeride kimsenin olmadığını umarak girdiğim andan itibaran plastik-ya da öyle umuyorum- böcekler beni selamladırlar. İçeri girdiğim anda burnuma keskin ve kötü bir koku saplanmıştı adeta. Bu kokunun karşısında iğrenmeden durmak imkansızdı. İçeri biraz daha adım attığımda bitmiş bira şişelerinden dolayı dengemi kaybediyordum. Dikkatli adımlarla içeri kolaçan ederken arkamdan biri '' Heyyy'' diye bağırınca irkildim. Arkamı döndüğümde daha tanımadığım bir çocuk asi bakışları ile beni korkutmaya çalışıyor gibiydi. '' Şeyyy.. Bende gidiyordum.'' dedim kekeleyerek. Kapıya doğru koşerken elini kapının arasına uzattı ve '' Kulübemizden çıkmak o kadar kolay değildir. Burada ne işin vardı?'' dedi. Tedirgin olmuştum. Korkmuyordum aslında. Bana bakan o gözlerden korkmuştum sadece. Ona o kadar acımasız bakamıyordum ama kendi çapımda iğrenç bir bakış içerisine girmeye çalıştım. Ama mavi gözlü bir kız ne kadar şeytani gözükebilir ki? Bunları düşürken tedirginliydim. Kafamın klozete sokulmasını istemiyordum. Karşı çıkıcaktım her ne olursa olsun.
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

Gizli Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Ziyaret   Gizli Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 10:17 am

Kulübemiz aslında "iyi" geçen bir partiye ev sahipliği yaptıktan sonra herkes sızıp kalmıştı. Sabah kalkıp mutfağa gittim. Su içmem gerekiyordu; fakat yine kulübeyi rahat bırakmayan birileri vardı sanırım. Kapıdan tıkırtılar geliyordu. Çift mızrağımı harekete geçirmek için "Uyan!" demeye hazır bekliyordum; fakat karşımda iri yarı bir erkek veya güçlü bir canavar yerine masum görünüşlü bir kız çıkmıştı. "Yine bir casus sanırım. Tuzağa basmadan içeri girmeyi nasıl başarmış acaba?" diye düşündüm. Çünkü kulübenin girişinde tuzaklar vardı ve genelde melezler bu tuzaklara düşerlerdi. Kız içeri girip etrafı gözetlerken ben de onu izliyordum. Açıkçası ne yapacağını merak etmiştim. En sonunda dayanamayıp seslenmeye karar verdim. Buz gibi bir sesle "Hey!" diye bağırdığımda kız bir anda donakaldı. "Şey, ben de gidiyordum." dedi. Korktuğu her halinden belli oluyordu. "Kulübemizden çıkmak o kadar kolay değildir. Burada ne işin vardı?" Kız kaçmak için yer arıyordu; ama ben kapıya kolumu koymuştum. Kız ani bir hareketle arkama geçti ve beklemeye başladı. Bu durum artık komiğime gitmeye başlıyordu. "Kaçmak mı istiyorsun? Pekala, geç o zaman." Kızın yolundan çekildim ve birkaç adım ilerledi. Tereddütlüydü çünkü bu işin içinde bir iş olduğunu tahmin ediyor gibiydi. Ben de konuşmayınca birkaç adım daha ilerledi. Tam kapıya geldiğinde arkasından bağırdım. "Ah, söylemeyi unuttum. Şuan bir tuzağın üzerinde duruyorsun ve muhtemelen hareket ettiğinde anda da tuzağa yakalanacaksın; ama ne yaparsın işte. Söylemeyi unutmuşum." Gülümseyerek kızın suratına baktım. Her halinden beni öldürmek istediği açıkça belli oluyordu.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Gizli Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Ziyaret   Gizli Ziyaret Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 7:38 am

Ne kadar yaratıcı bir ares çocuğu! Ama kime bulaşığını bilmiyor galiba. Üstünde durduğum tuzağa baktım ve '' Ahh evet bir bomba filan mı var? Belki adım atarım ve ikimizde Hades'in yanına gideriz. Bekle bizi Hades biz geliyoruzzz!'' dedim alaycı tavırlar sergileyerek. Bana karşı bir kahkaha attı ve '' Aslında bomba ilan değil. Bir iple tavana asılacaksın. Ehh kan beynine sıçrayacak. Ne güzel değil mi?'' sözlerine karşı sinirlendim ve '' Evet. Ne kadar cesur bir Ares çocuğusun sen öyle. Buradan kurtulduğumda kara listemde sen varsın.''
dedim çemkirerek. O sırada buradan kurtulmanın ufak bir yolunu
arıyordum. Nasıl kurtulacaktım kii ! O sırada cebimdeki eşyalara ilişti
gözüm. '' Evet ben yoruldum oturacağım.''
dedim. Yere çömeldim ve oturdum. Elimdeki yüklü miktardaki drahmileri ve
eşyaları oturduğum tuzağın üstüne bıraktım ve ayağa kalktım. Yana bir
adım attım ve '' Şey tuzağın işe yaramadı galiba. Tanıdığım bir usta var. Adı Zellana. Öğretebilir o sana.'' diyerek kahkaha attım.

Gizli Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gizli Görev (57-1)
» #Gizli Paket
» Gizli Davet ????
» gizli yetenek keşfediliyor!
» Ziyaret?