Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

#Gizli Paket

YazarMesaj
Scarlett Star
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Scarlett Star

#Gizli Paket  Empty
MesajKonu: #Gizli Paket    #Gizli Paket  Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:41 am

Nihayet sabah olmuştu! Gece çok zor uyudum. Üstümü giyindim yemekhaneye doğru giderken, Argos yanıma geldi ve bana bir paket verdi. Paket’in üstünde Scarlett Star yazıyordu. Paketi Argos’tan aldım.

"Teşekkür ederim Argos." dedim.

Yemekhaneye doğru ilerlerken kahvaltıdan sonra açmaya karar verdim. Yine kardeşlerimin yanına oturdum kahvaltımı yaptıktan sonra kulübeye gittim. Yatağımın üstüne oturdum ve paketi açtım içinde bir kolye vardı. Kolye’nin üstünde kurt resmi vardı . Paket’in içindeki notu açtım:

“Sevgili kızım Scarlett, bu kolyeyi boynundan hiç çıkarma. Kolyeyle karşındaki kişi veya kişileri istediğin zaman bayıltabilirsin istediğin zaman da uyandırabilirsin. Yakın zamanda görüşeceğiz!” yazıyordu.

Şu anda beni izliyor mu bilmiyorum ama ona "Teşekkür ederim baba." dedim.Ve kolyeyi boynuma taktım, dışarı çıktım.

#Gizli Paket
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Paket.
» Gizemli Paket|| 15. Temizlik Denetlemesi
» Gizli Davet ????
» Gizli Görev (57-1)
» Gizli Ziyaret