Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir dost

2 posters
YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Yeni bir dost Empty
MesajKonu: Yeni bir dost   Yeni bir dost Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 8:22 pm

'İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Melez Kampı içindeki herhangi bir yer.
Katılacaklar: Serbest.

-----

Akşam olmak üzereyi. İlk gününü atlattın böylece diye düşündüm. Biraz daha vaktim olsa daha birçok yeri gezerdim çünkü şu ana kadar çok az yer keşfedebilmiştim. Ormana girmek aklımın ucundan bile geçmemişti(girmeye çalıştığımda dev bir tazıya benzeyen köpekten kaçmıştım-o beni görmeden ben onu görmüştüm neyse ki-) Ürperdiğimi hissettim o yaratık gerçekten de korkunçtu. Oradan kaçtıktan sonra ahırlara gitmiş kendime bir pegasus edinmiştim. Klübeme çok az uğramıştım ama nasıl olsa orayı keşfetmem için çok zamanım vardı. Long Island Kıyısında biraz dolaştıktan sonra da plaja gelmiştim (İsminin hakkını veriyor gerçekten de uzun). Plajda bir süre daha dolaştım sonra birini gördüm. Bir kızdı sanırım. Konuşmaktan bir zarar gelmez diye düşündüm. Yanına gittim. O sırada o da beni görmüştü.

-Merhaba ben Jessica. Ama bana Jess diyebilirsin. Öğrendiğim kadarıyla Persephone'nin kızıyım, sen?

diye sordum ve meraklı bir şekilde ona bakmaya devam ettim.

(Alex)
http://camelot.hareketforum.org/
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Yeni bir dost Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir dost   Yeni bir dost Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 8:34 pm

Plaj da oturmuş kendi çapımda kumlarla oynuyordum. Arkamdan bir gölge geçti ve yanıma oturdu.
-Merhaba ben Jessica. Ama bana Jess diyebilirsin. Öğrendiğim kadarıyla Persephone'nin kızıyım, sen?
dedi kız. En güzel gülümsememi takınarak ona baktım.
-Merhaba, ben de Alexandra. Sen de bana Alex diyebilirsin. Ben Afrodit'in kızıyım.
dedim. Persephone'nin kızı çok sıcak gelmişti bana. Zaten arkadaş edinmede sorunlarım olmazdı.

-E Jess. Kampa nasıl geldin?
dedim o arkadaş canlısı gülümsemem ile.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Yeni bir dost Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir dost   Yeni bir dost Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 8:39 pm

Alex da bana kendini tanıttıktan sonra kampa nasıl geldiğimi sordu. Bir süre düşündüm. Sonra anlatmaya karar verdim.

-Evden kaçtım. Yolda bir kiklopla karşılaştım, gerçi ben daha kötü şeyler bekliyordum ama canavarlar Persephone'nin kızını pek önemsemiyorlar galiba. Aslında bu benim yararıma oldu

dedim ve güldüm. Bana oldukça sıcak davranmıştı.

-Kardeşin var mı? Aslında kardeşlerin mutlaka vardır, sen Afrodit'in kızısın. Biliyorsun ben tek çocuğum ve sadece üvey kardeşlerim var. Onlarla da daha tanışmadım. Sen buraya nasıl geldin?

diye sordum.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Yeni bir dost Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir dost   Yeni bir dost Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 9:11 pm

-Evden kaçtım. Yolda bir kiklopla karşılaştım, gerçi ben daha kötü şeyler bekliyordum ama canavarlar Persephone'nin kızını pek önemsemiyorlar galiba. Aslında bu benim yararıma oldu.
dedi ve güldü.
-Kardeşin var mı? Aslında kardeşlerin mutlaka vardır, sen Afrodit'in kızısın. Biliyorsun ben tek çocuğum ve sadece üvey kardeşlerim var. Onlarla da daha tanışmadım. Sen buraya nasıl geldin?
dedi. Bu soruya alışmıştım.
-Ayaklarım beni getirdi. Aslında yeterince değişikti. Okulda bir gün sabrım taştı ve eve geldim. Babam parfüm tasarımcısı bu arada. Her neyse. Babamla da kavga ettim ve tek başıma kaçtım. Ayaklarım beni buraya kadar getirdi. Sonra uçan değişik yaratıklar olan Furia'lardan biri saldırdı. Bende acele edip kaçtım ve buradayım.
Güldüm ve itiaf ettim.
-Aslından o karşıma çıktığında çok fazla korkmuştum.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Yeni bir dost Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir dost   Yeni bir dost Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 9:35 pm

Sözleri karşısında ben de güldüm

-Kim korkmaz ki?

diyerek cevap verdim. Sonra sohbeti biraz daha uzatmak istedim.

-Burası gerçekten çok güzel ama aynı zamanda da çok büyük bir yer sabahtan beri dolaşıyorum, hala keşfedemediğim yerler var.

dedim ve Alex'e gülümsedim.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Yeni bir dost Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir dost   Yeni bir dost Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 9:40 pm

-Burası gerçekten çok güzel ama aynı zamanda da çok büyük bir yer sabahtan beri dolaşıyorum, hala keşfedemediğim yerler var.
dedi ve gülümsedi. Bunun üzerine güldüm ve

-Ben geldiğim ilk zamanlarda bayağı kaybolmuştum. Kampı keşfetmem için 10 kere kaybolmam gerekti.
dedim. Artık ikimizde gülüyorduk.

-Ayrıca pegasusum Bright Star'ı da sabahın köründe, uyku sersemi halimle bulmuştum. Korkunç bir durum.
dedim. Bu kızı sevmiştim. Çok ama çok sıcak biriydi.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Yeni bir dost Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir dost   Yeni bir dost Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 9:54 pm

Gülümsedim.

-Ben ahırlara gittim, az daha kayboluyordum ama olsun. Orada da Spring Rose ismini verdiğim bir pegasusum oldu.

Hava artık kararmaya başlıyordu.

-Klübemize gitsek iyi olucak. Akşam oluyor. Seninle tanıştığıma sevindim.

Diye ekledim gülümseyerek. Sonra onunla vedalaştık ve ikimiz de kulübemize gittik.

Rp Bitmiştir (Alex bir şey eklemek isterse o başka Very Happy)

Yeni bir dost
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Dost
» Yeni bir dost...
» Yeni Bir Dost
» Notalar ve Yeni Bir Dost
» Yeni Bir Dost