Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Dost

YazarMesaj
Isabella Andie
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Isabella Andie

Yeni Bir Dost Empty
MesajKonu: Yeni Bir Dost   Yeni Bir Dost Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 5:55 am

5- Bir pegasus edineceksin!
Mekan: Pegasus Ahırları
Katılacaklar: Sen ve pegasusun.
(Bu görevi tamamladıktan sonra Admin'e pegasusunun ismi ve bilgilerini içeren bir pm atmalısın, böylece profiline ekleyebilirim.)

Dışarıda gezerken pegasuslarıyla uçan melezler gördüm.Pegasuslar hoşuma gitmişti,bende bir pegasus edinebilirdim.Bu yüzden pegasus ahırlarına doğru yola çıktım.Tüm pegasuslar güzeldi,ama içlerinden biri bana daha güzel gelmişti.Vücudu kahverengiydi.Yanına yaklaşıp başını okşadım."Selam güzel şey."dedim ona,kişnedi.Sanırım beni sevmişti.Ona kesme şeker verdiğimde başını bana yaklaştırdı,bende onu okşamaya devam ettim."Çok güzelsin.Senin gibi bir pegasusum olmasını isterim.Sen de benim pegasusum olmak ister misin?"dedim.Evet der gibi kafasını salladı."Tamam o zaman adın Çikolata olsun olur mu?"dedim.O isim aklıma nereden gelmişti bilmiyorum ama rengine uymuştu.Ona son kez bir şeker verip oradan ayrıldım.

Yeni Bir Dost
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Dost
» Yeni Bir Dost
» Yeni bir dost...
» Yeni bir dost...
» Yeni bir dost