Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Notalar ve Yeni Bir Dost

2 posters
YazarMesaj
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Notalar ve Yeni Bir Dost Empty
MesajKonu: Notalar ve Yeni Bir Dost   Notalar ve Yeni Bir Dost Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 8:52 am

Sabahın çok erken bir saatinde plajda oturuyordum. Bu sabah nasıl olduysa çok çok erken uyanmıştım ve kulübede canım sıkılmıştı. Ben de yan flütümü ve defterimi alıp plaja gelmiştim.
Güneşin doğuşunu izlerken defterime birkeç şarkı sözü karalıyordum. Ama hiçbiri güzel gelmiyordu. Sinirle defteri kapattım. Ne olmuştu bana böyle? Eskiden olsa, tek bir kelimeden koca bir müzikal ortaya koyardım.
Yan flüdümü elime aldım ve ışıkların onun üzerindeki yansımasını izlemeye başladım. Canım sıkılıyordu, yeni bir şeyler bulmalıydım.
Bu sırada aniden yanıma biri oturdu. Korkuyla ona döndüm, ama gelen sadece bir kızdı. Bazen gerçekten saçmalıyordum. Burada biri bana neden zarar verirdi ki?
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Notalar ve Yeni Bir Dost   Notalar ve Yeni Bir Dost Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 3:08 am

Kamp bu sıralar birçok melezin uğrak noktası olmuştu. Ve ben melezleri danışmanı olarak kampa yeni gelen melezlere yardım etmekle görevlendirilmiştim. Maya artık ağacın orada duruyordu, ben de kampın içindekileri keşfediyordum. Ve işte yeni melezleri keşfetmek için şimdi plaja uğramıştım. İleride yan flütüyle muhteşem bir müzik çalan melez gözüme çarpmıştı. Yeşil gözleri uzaklardan bile farkedilebiliyordu. Gülümseyerek yanına oturdum ama sanırım onu korkutmuştum biraz. Gülümseyerek kendimi tanıtmaya başladım. "Selam. Seni korkutmak istememiştim. Ben melez danışmanı Satellite, kısaca Sat. Avcıyım peki ya sen?" diye sordum en içten gülümsememle.
http://www.platis.forummum.net
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Notalar ve Yeni Bir Dost   Notalar ve Yeni Bir Dost Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 3:28 am

Kıza döndüm. Şaşırmıştım. "Selam. Seni korkutmak istememiştim. Ben melez danışmanı Satellite, kısaca Sat. Avcıyım peki ya sen?" dedi, içtenlikle gülümsüyordu. "Selam. Sorun değil, dalmışım. Bazen kendimi kaybediyorum." dedim gülerek ve devam ettim "Ben de Alexis. Hypnos kulübesindenim."
"Eee? Alıştın mı kampa?" diye sordu. "Eh, sayılır. Sonuçta daha çok yeniyim. Ayrıca melez olduğumu da yeni öğrendim." dedim. Gülüştük ve "Merak etme, alışırsın." dedi. Bana bir şey sormak istercesine bakıyordu.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Notalar ve Yeni Bir Dost   Notalar ve Yeni Bir Dost Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 5:53 am

Yeni melezlerle tanışmak her zaman için hoşuma gitmiştir, Alexis de öyleydi. Hem kardeşimle adaşlardı. Gülümseyerek bu güzel tesadüfü söyledim. "Benim kardeşimin adı da Alexis. İyi anlaşacaksınız." dedim kıkırdayarak. Sonra gözüm flütüne kaydı, ben de flüt çalabiliyordum ama onunki gibi yan değil, blokflüt. Bu düşünceme güldüm kendi kendime sonra da yan flütü göstererek Alex'e sordum. "Çok güzel flüt çalıyorsun, ne zaman başladın çalmaya?" diye sordum.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Notalar ve Yeni Bir Dost   Notalar ve Yeni Bir Dost Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 7:36 am

Kıkırdayarak "Benim kardeşimin adı da Alexis. İyi anlaşacaksınız." dedi. Ben de kıkırdadım. Kardeşiyle kafede tanışmıştık ve kesinlikle iyi anlaşmıştık.
Güldü ve "Çok güzel flüt çalıyorsun, ne zaman başladın çalmaya?" diye sordu. Sırıttım ve "O kadar uzun süre oldu ki ben bile unuttum." dedim.
"Eee? Sen bir şeyler çalıyor musun?" diye sordum.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Notalar ve Yeni Bir Dost   Notalar ve Yeni Bir Dost Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 5:06 am

Ben, benim gibi bir yeteneksizin çalabildiği tek müzik aleti blokflüttü. Tabi keman ve gitar çalmayı denemiştim ki maalesef öğretmenim bana notaları okuyamıyorum diye bağırınca babamlar beni kurstan almışlardı. Eskileri hatırlayıp ofladıktan sonra Alex'e döndüm. "Ben? Ben bir tek blokflüt çalabiliyorum. Birkaç şey daha denedim ama olmadı." diye kıkırdadıktan sonra bu sefer Alex'in bana soru sormasını bekleyerek plajın güzelliğine baktım.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Notalar ve Yeni Bir Dost   Notalar ve Yeni Bir Dost Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 3:41 am

Bir süre ikimiz de plajı izledik. Ortada garip bir sessizlik vardı. Sessizliği "Melez danışmanıyım mı demiştin?" diyerek böldüm. Gülerek "Evet." dedi. "Güzel! Kampla iligili sormam gereken çok şey var!" dedim. "Sor bakalım." dedi.
Kampla ilgili aklıma takılan çoğu soruyu sordum, o da bıkmadan cevapladı. Anlaşılan bunu sık sık yapıyordu.
Benim kampla ilgili soru yağmurum bitince, normal sohbetimize döndük tekrar. Biraz daha sohbet ettikten sonra Sat "Gitmem gerek. Kardeşlerimle buluşacaktım." dedi. Kızı da lafa tutmuştum, nedir benim bu gevezeliğimden çektikleri!?
"Ah, tamam. Sonra görüşürüz o halde!" dedim.

Rp bitmiştir! Tabii senin ekleyeceğin bir şey yoksa Sat Very Happy Çok teşekkür ederim! Smile

Notalar ve Yeni Bir Dost
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir dost
» Yeni Bir Dost
» Yeni bir dost...
» Yeni Bir Dost
» Yeni Bir Dost...