Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beklenmedik Bir İstila

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Beklenmedik Bir İstila Empty
MesajKonu: Beklenmedik Bir İstila   Beklenmedik Bir İstila Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:20 pm

Derin uykumdan kulak tırlmalayıcı seslerle uyanmıştım.Ani bir refleksle yatağımdan fırlamama engel olamamıştım.Etrafı dinlediğimde çığlıkları duymamak elde değildi.Hızla odamdan çıkarak kardeşlerimin odasını kontrol etmeye başladım.Karşılaştığım tek görüntü ise boş yataklar olmuştu.Ben her şeyden habersiz uyurken dışarıda ne fırtınalar koptuğunu fark edememiştim bile.Penceremdeki perdeyi hafifçe sıyırarak göreceğim manzaradan korkmama rağmen dışarıyı kontrol etmiştim.Tek görebildiğim yunan ateşlerinin yeşil beyaz alevleri ve sisleriydi.Daha fazla zaman kaybetmeden üzerimdeki gecelikten kurtularak silahımı kararlı bir şekilde kavradım.
Kamp meydanına geldiğimde görmeyi beklemediğim bir olayla karşı karşıyaydım.Canavarlar kamp sınırlarından içeri girmişti.Nasıl olurdu bu ? Thaila'nın Ağacı sınırları korumaktaydı, ya şimdi ? Şaşkınlığımdan kurtulmaya çalışarak zor durumda kalan melezlerin yanlarına doğru koşmaya başladım.Daha yeni sıcacık bir yataktan, derin ve talı bir uykudan kalktığımdan olacak ki hala uyku sersemi gibi hissediyordum ama bir an önce kendimi toplamalıydım.Kılıcımı çelimsiz kollarımla savurdum.Artık Kılıç Antremanları Sınıfı'na daha çok gitmeliydim.Tüm gücümü toplayarak kılıcımı tekrar havaya kaldırdım ve üzerime yürümekte olan minatora doğru savurdum.Üzerim siyah canavar tozuyla kaplanmış halde olmasına rağmen hiçbir şeye aldırmadan diğer avcıları bulmaya çalıştım.Şu an önceliğim ailem olmalıydı.Gerçi herkesin kendini koruyacak kadar tecrübeli ve güçlü olduğunu biliyordum ama içimi rahatlatmam gerekliydi.Etrafı kolaçan ederken sırtımdaki derin acıyla dizlerimin üzerine çökmüştüm.Tekrar ayağa kalkmaya çalıştığımda ensemde minatorun hızlı ve öfkeli nefesinin sesini hissetmiştim.Kalan gücümle arkamı dönüp kılıcımı minatorun göğsüne sapladığımda her şey gözümde dönüyor gibi görünüyordu.Elim refleks olarak dayanacak bir şey aramıştı ama sırtımdaki zehrin acısı yürümeme engel oluyordu.Gözlerim kapanmıştı ancak çevremdeki bağrışları duymak mümkündü hala.Tam anlamıyla bayılmamış olmalıydım.Zihnimde Leydi'min sesini işitebiliyordum.Ashley... Ayağa kalkmayı tekrar denesem de bunu yapamayacak kadar yorgun hissediyordum.Bir bakıma kendimden utanıyordum da.Daha Kamp Meydanı'na gireli on dakika bile olmamıştı ama ben ikinci darbede kendimi yerde bulmuştum.Kulağımın dibindeki sesler kesilmeye başladığında bayılmak üzer olduğumu fark edebilmiştim.

Beklenmedik Bir İstila
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beklenmedik Bir İstila / Devam
» Beklenmedik
» Beklenmedik Not
» Beklenmedik Tanrıça
» Beklenmedik ihanet