Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beklenmedik Bir İstila / Devam

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Beklenmedik Bir İstila / Devam Empty
MesajKonu: Beklenmedik Bir İstila / Devam   Beklenmedik Bir İstila / Devam Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:35 pm

Uyandığımda etrafımda ellerinde tepsilerle melezler koşuşturuyorlardı.Gözlerimi daha tam olarak açamasam bile etraftaki ilaç kokusundan ve havada uçuşan sargı bezlerinden revirde olduğumu anlayabilmiştim.Neden burada olduğumu hatırlamaya çalışırken geçen geceki istila kafama dank etmişti.Yani meydana gelir gelmez nasıl bayıldığım ve küçük bir kız gibi kılıç bile savuramayışım.Utançtan elimle yüzümü kapamaya yeltenirken kol kaslarımdaki derin acıyla inledim.Sesimi duymuş olacak ki Satellite hızla yanıma koşmuştu.Onun burada olduğunu fark etmemiştim bile.Yanıma çömelerek ''Ash, nasıl hissediyorsun ?'' dedi en sevecen yüz ifadesiyle.Artık yüz kaslarım ne kadar izin verdiyse tebessüm etmeye çalışarak ''İyi, gibi...'' dedim.Sat gülerek ''Zehirli bir minator pençesinden sonra kimsenin iyi hissedebileceğini sanmıyorum ama neyse.'' dedi.Demek üzerimdeki boğukluğun nedeni buydu.Zehir... Yerimden doğrulmaya çalışırken Sat beni engelledi ve ''Hiç denemek bile.Henüz konuşacak kadar bile iyi değilsin.'' dedi.Önerisine itiraz edecek durumda olmadığım için artık yassılaşmış olan yastığa tekrar başımı koydum.Gözlerim tekrar kapanmak üzereyken Christian'ın ne halde olduğunu düşünmeden edemedim.

Beklenmedik Bir İstila / Devam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beklenmedik Bir İstila
» Arşiv-devam :)
» Görev 21 Devam.
» Üvey Kardeş (devam)
» Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam