Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Görev 21 Devam.

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Görev 21 Devam. Empty
MesajKonu: Görev 21 Devam.   Görev 21 Devam. Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 12:21 pm

Gemiyi sol istikamete çevirdim.Poseidon Siren Körfezinin kuzeybatısında kalıyor, demişti çünkü.Erin oturmuş bir şeyler yiyordu."Başımıza bundan kötüsü gelemezdi heralde."dedim.Suratını buruşturdu."Heralde."dedi.Çok uzakta bir nokta belirdi.Erin de farketmiş gibi yanıma koştu."Polyphemus'un Adası mı dersin?"dedi.Polyphemus'un Adası olamazdı çünkü orası Siren Körfezi'nin güneybatısındaydı."Hayır,önemsiz bir adadır büyük ihtimal."dedim.Gidip oturdu ve yemeğini yemeye devam etti.Umarım adada minotor falan yoktur ,diye geçirdim içimden.Şu yabayı alıp hemen kampa dönmek istiyordum.Gemiyi yavaş yavaş adanın yanında durdurdum.Erin yayını sırtına geçirdi.Bende kılıcım Death cebimde mi diye baktım.Cebimdeydi neyse ki.Gemiden indik ve karaya ayak bastık.Burası tropikal bir orman gibiydi.Ve çok ıssızdı.Çokta büyük sayılmazdı.Sadece ileride bir orman vardı."Sen ormana git,ben de şu ilerilere bir göz atayım."dedi Erin.Ormana doğru yürümeye başladım.Ağaçların diplerine bakıyordum.Belki yaba buralardadır,diye düşünerek.Tam o sırada ağaçların arasında yürüyen,hayatım da gördüğüm en büyük minotoru gördüm. Tanrım,diye geçirdim içimden.Hemen koşar adımlarla ormandan çıktım.Minotor beni duymuş olmalı ki,kükredi.Koşarak peşimden geldi.Yer sallanıyordu resmen.Tam o sırada bir tünel gördüm.Ve hemen tünele daldım.Tünel küçüktü.Buraya asla giremezdi.Şaşkınlıklarım üst üste geliyordu.Tünelin dışında kükreyen minotorumu,yoksa ayağımın dibinde duran yabayı mı düşünmeliydim? Minotor yeri sallayarak uzaklaştı.Erin'i görmüş olmalıydı.
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

Görev 21 Devam. Empty
MesajKonu: Geri: Görev 21 Devam.   Görev 21 Devam. Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 11:18 am

Sirenlerden kurtulup rahat bir nefes almışken normalde gördüğüm minotorlardan katlarca büyük olan mintoru gördüm. Korkmuştum. Bu minotor öyle kolaylıkla haklayabileceğim boyutlarda değildi. Ben ne yapacağımı düşünürken üstüme gelmeye başladı. Kılıcımı önüme alarak minotordan uzaklaşmaya çalıştım. Anlık korkuyu aştığımda kolyeme vurup zırh haline getirdim. Minotor üstüme hızla gelmeye başlayınca arkamı döndüm ve hızla koşmaya başladım. Sonunda gemiye ulaşmıştım. Ben minotordan kurtulmuştum ama Hanna daha çabuk olmalıydı yoksa onu minotordan koruyamayabilirdim. En iyisinin bu minotoru öldürmek olduğunu anladığımda ok kılıfımı ve yayımı elime aldım ve minotora ok atmaya başladım. Aşırı büyük olduğu için tek okla devirememiştim ama birkaç ok attıktan sonra minotor toza dönüşüp yok oldu. Rahat bir nefes aldım. Tam o sırada geiye yaklaşan Hanna'yı gördüm. Elinde Poseidon'un yabası ile geri dönüyordu. Bu durum beni çok mutlu etmişti. Bir sevinç çığlığı attım. Artık kampa geri dönüş vaktiydi. Hanna'ya seslendim ve "Artık kampa dönüyoruz.Yaşasın." dedim
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Görev 21 Devam. Empty
MesajKonu: Geri: Görev 21 Devam.   Görev 21 Devam. Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 7:16 pm

Erin Minotoru öldürmüştü.Nasıl öldürdüğünü pek umursamadım.Erin elimde ki yabayı görünce çığlık attı ve "Artık kampa dönüyoruz.Yaşasın." dedi.Evet,kampa dönmek harika bir şeydi.1 haftadır yollardaydık ve arkadaşlarımı çok özlemiştim.Gemiye bindim.Yabayı Erin'e attım ve motor dairesine gittim.Motorları çalıştırdım.Gemi yeniden hareket ediyordu.Yukarı çıktığım da Erin yabayı inceliyordu.Canavarlar denizine baktım ve "Elveda Canavarlar Denizi,umarım bir daha karşılaşmayız."diye bağırdım.

-RP BİTMİŞTİİR-

Görev 21 Devam.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arşiv-devam :)
» Üvey Kardeş (devam)
» Beklenmedik Bir İstila / Devam
» Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)