Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam

2 posters
YazarMesaj
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam Empty
MesajKonu: Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam   Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 6:38 am

Stell'le beraber ceza tarlalarına doğru ilerlerken bile gülüyorduk. Kahkahalara boğuluyor ve o yalvaran ruhları hatırladıkça acayip bir gülümseme oluşuyordu yüzümüzde. Şimdi ise benim biraz korktuğum bir yere yani ceza tarlalarına geçiyorduk. Stell gayet rahattı, zaten ben de ona ve bu rahatlığına güveniyordum. Canım kuzenim benim benim aksime çok korkusuzdu. Ceza tarlalarına girdiğimizi anlayacağım bir hareket yaptıktan sonra Stell'in koluna yapışarak ilerlemeye devam ettim.

Biz yürürken iğrenç ölüleri görmeye tahamülüm yoktu. Burada Asphodel'den çok daha fazla insan vardı, bunların hepsi mi kötüydü ki? Bir tanesi bize kılıcını sallamıştı. Bu geçen seferki kadar komik değildi ama yine de bir Hades kızına kılıç kalkmamalıydı, ne olursa olsun. Bunun üzerine Stell de kılıcını kaldırdı. Ölü boğuk sesiyle konuşmaya başladı.

-Aaa melez gelmiş. Kılıcı da var hem de.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam Empty
MesajKonu: Geri: Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam   Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 8:57 am

(Kuzeeen, daha yeni görüyorum, ço..ok özür dilerim gecikme için Sad )

Bu benim malum dostum Kaptan Skipper değil miydi? Beni tanıyamamasına kırılmıştım doğrusu. Halbuki ne kadar da güzel anlaşmıştık(!)
"Beni tanıyamadın mı Skipper? Benim, Hades'in kızı?" dedim biraz beklenti içinde. Ama Skipper sinirle üzerimize yürüdü ve kılıcını Mitchie'ye yöneltti. Eğer Skipper'a dur emri vermeseydim sanırım Mitchie'yi iki parçaya ayırana kadar durmayacaktı!
"Seni elbette hatırladım Efendi! Ama o yabancı. Buraya bir daha yabancı melez getirmeyeceksin sanıyordum" dedi biraz dargın bir ifade ile. Bana 'Efendi' olarak hitap etmesi çok hoşuma gitmişti. Küçük ruhu üzmeye ne gerek vardı ki?
"Mitchie benim kuzenim oluyor Skipper. Demeter'in kızı. Demeter'i buralarda gördüğüne eminim. Ondan çekineceğini düşünmemiştim" dedim. Ben Skipper'la konuşurken Mitchie'nin yanımdan ayrıldığını fark etmemiştim. Daha doğrusu Skipper'ın adamları tarafından kaçırıldığını! Bir an kendime gelip Mitchie'yi yoklamak istediğimde gitmiş olduğunu görmek beni şoke etmişti. Hemen Skipper'ın yakasına yapıştım.
"Seni hain! Bana oyun oynadın! Söyle kuzenim nerede??" diye kükredim. Hayalet korsan ise sadece pis pis sırıttı.
"İnsan kandırılınca kendini kötü hissediyor, değil mi Efendi?"
(İstersen şimdi nereye gitmek istiyorsan oradan başlayabilirsin kuzen Smile )

Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arşiv-devam :)
» Ölülerle dertleşiyoruz
» Ölülerle Kaynaşma
» Görev 21 Devam.
» Ölülerle Birlikte...