Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ölülerle dertleşiyoruz

3 posters
YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Ölülerle dertleşiyoruz Empty
MesajKonu: Ölülerle dertleşiyoruz   Ölülerle dertleşiyoruz Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 5:45 am

Stell, Crist ve ben yürümeye başladık.

''Ah, bakın ne diyeceğim, unuttum babam yanlız konuşmalıyız demişti.'' Bende gülümsedim.

''Düşündüğün şeye bak önemli değil biz Crist'le gideriz sen git bizde Styks ırmağında seni bekleriz zaten oraya gidene kadar yoruluruz.Seni beklerken dinleniriz'' dedim

''Peki o halde sonrada Gri Kızkardeşlerin taksisine bineriz.Ve kampa döneriz.'' Kabul ettim gerçi kim olduklarını bilmiyordum ama neyse.Stell gölge yolculuğu ile saraya gitti. bizde Cristle başbaşa kaldık.

'' Styks ırmağına gitmek için Asphodel Tarlalarını geçmeliyiz.'' dedi Crist tamam dedim ve yürümeye devam ettik. Tarlalara vardığımızda ölü saydam ruhlar dolanıyordu etrafta dolanıyordu yavaş ve sakin.Etraf siyah çimlerle kaplıydı bataklık gibi kokuyordu.

''Bunlar ne? '' diye sordum Crist'e sonuçta benden daha bilgiliydi.

''Asphodel tarlaları sıradan ve ne iyi ne de kötü insanların öldükten sonra gittiği yerdir. Bunlarda öyle ölü insanlar.'' İnsanlar bizle konuşmak(sesleri çok tizdi) için sıkıştırıyorlardı ama anlamadığımızı anlıyınca gidiyorlardı.

''Hım mamlle hdu dkudl''

''Tabi anlıyorum ama ben sizi anlamıyorum''
Aralarında satlerce yürüdük ama acaba Stell ne yapıyor diye merak etmeden duramadım.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Ölülerle dertleşiyoruz   Ölülerle dertleşiyoruz Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 4:14 am

Burası ürkütücüydü.Ölüler beni hep korkutmuştur zaten.Bir anda gülmeye başladım.Bu benim gergin ortamlarda ve korktuğum zmanlarda yaptığım şeydi .Mia deliymişim gibi baktı.Surat ifadesine gülmeye başladım.Noluyo bana anlamadım.Stell nerde kaldı böyle.Ölüler beni onlara gülüyorum zannedip yemeden önce gelmeliydi.Ama duramıyordum.Ve daha bayağı gülüceğe benziyordum

(stell diğer başlığı aç)

En son Cristina Black tarafından Perş. Eyl. 02, 2010 4:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Ölülerle dertleşiyoruz   Ölülerle dertleşiyoruz Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 4:23 am

başlığı siz açıp ekşın yaşayacaksınız, ben sonradan geleceğim Smile ama cehennem tazılarımı öldürmeyin sakın Razz )

Ölülerle dertleşiyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ölülerle Kaynaşma
» Ölülerle Birlikte...
» Normal Ölülerle Yüzleşme
» Kötü ve Kokuşmuş Ölülerle Eğlence Devam