Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyük Şok Babam Artık Yok

YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Büyük Şok Babam Artık Yok Empty
MesajKonu: Büyük Şok Babam Artık Yok   Büyük Şok Babam Artık Yok Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 11:19 am

Kamptan kaçıp New York'taki evinize gideceksiniz.
Mekan: New York
Katılacaklar: Sen. (isteğe bağlı: pegasusun veya bir arkadaşın.)

Spring Rose ile ilk defa uçuyordum. Gerçi ilk uçuşumun ormanın üstünde olduğunu hayal etmiştim ama neyse. Babamı özlemiştim. Ondan sadece birkaç gündür ayrıydım ama aynı zamanda merak da ediyordum onu. Ben gittikten sonra napmıştı? Üvey annem olucak o cadaloz kadınla evliliği nasıl gidiyordu? Bunları merak ediyordum ve öğrenme isteğiyle yanıp tutuşuyordum. Kamptan kaçmayı istememiştim ama hemen geri dönücektim üstelik pegasusla daha az vaktimi alıyordu yolculuk.

Eve geldiğimde Spring Rose'a beni bahçeye indirmesini ve orada beklemesini söyledim. Kapıyı çaldığımda babamın açmasını beklerken cadaloz üvey annem açtı. Ağlıyor muydu o? Babam neredeydi? Şimdi onun bana burada ne aradığımı söylemesini, kapıyı yüzüme kapatmasını bekledim ama yapmadı. Tam tersine bana sarıldı! O anın şokuyla öylece kaldım. Ne karşılık verdim ne de ittim onu. En sonunda toparlanıp onu ittim.

-Bir dakika başına saksı mı düştü senin? Hem babam nerede?
-Ah Jess.. Baban öldü!

Bir an öylece kaldım. Yok, bu imkansızdı. Bu kadın kesin beni göndermek için numara yapıyordu her şey beklenirdi ondan. Onu itip içeri girdim. Girdiğim anda donup kaldım. Babamın cenazesi için topalanan insanları gördüm. O anda üvey annemin kıyafetine baktım. Siyah. Cenaze kıyafeti. Gözümden bir damla yaş süzüldü ve babamın ölüm nedenini bile dinlemeden pegasusuma binip oradan uzaklaştım.
http://camelot.hareketforum.org/

Büyük Şok Babam Artık Yok
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasusum var artık
» Artık çaylak değilim
» artık bir pegasus sahibiyim
» Artık benim de bir pegasusum var .
» Babam Hypnos.