Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babam Hypnos.

YazarMesaj
Reo Warner
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Reo Warner

Babam Hypnos. Empty
MesajKonu: Babam Hypnos.   Babam Hypnos. Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 1:30 am

Bu günlerde babamı çok merak ediyordum. Nasıl biriydi acaba onunla daha hiç görüşmemiştim. Bir anda bi uyku bastırdı ve olduğum yere yığıldım. Rüyalar görmeye başaldım bana ''kardeşim'' diyerek sarılan sanırım rüya görmemi sağlayan Morpheus'du. ''Babamız bana bu görevi verdi seni ve onu bu rüyaya çektim. Ve benim görevim burda bitti görüşmek üzere kardeşim''dedi ve birden yokoldu. Ardından omzumu tutan sert bi el. Arkamı döndüm ve ''Evlat, gözüm hep üzerinde olucak merak etme'' diyen Kocaman bi adam. Şaşkınlığımı yenip ona ''Sen Hypnos'musun yani benim babam senmisin ?'' dedim. ''Evet evlat, üzgünümki fazla vaktim yok sana bir iki öğüt ve zor zamanlarında kullanabilceğin bir iki eşya vereceğim.'' dedi ve gözlerim açıldı. ''Bunları konuşmanın vaktimi ? Konuşmamız gereken daha önemli konular yokmu ?'' dedim. Ama ciddi tavrından hiçbir şey kaybetmeden ''Hayır zamanı gelince birdaha konuşucaz'' dedi ve ''Oğlum sana bir kolye bırakıyorum bu kolyenin özelliği Uykusuz kaldığın zamanlarda en büyük yardımcın olucak. Üstüne üflediğin zaman uyku kokusu serpicek ve uyuyabiliceksin. Ve tabi birde üstünden gölgeler akan bir yay bırakıyorum. Bu yaydan çıkıcak oklar rakibini öldürmekten ziyade onu kabuslara gömer. Sana zaman kazandırır. En güçlü canavarlara karşı bile işe yarar.'' dedi ve kaybolmaya başladı ağzından çıkan son kelimeler ''Bunları evinde bulucaksın'' oldu ve bende uykudan uyandım. Evime doğru hızla yol aldım

Babam Hypnos.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hypnos..
» Karşımda Hypnos!
» Hypnos'dan Görevler
» Hypnos Kulübesi / Duyurular
» Yeni bir hypnos çocuğu ...