Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasus ediniyorum

YazarMesaj
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

Pegasus ediniyorum Empty
MesajKonu: Pegasus ediniyorum   Pegasus ediniyorum Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 12:32 am

Etrafta gezinmeye, etrafı tanımaya çalışıyordum. Yavaş yavaş yunan düzenine alışmıştım. Etrafa bir göz gezdirmeye ve bilmediğim bir yer olup olmadığını aramaya başladım. Aniden dikkatimi ahıra benzeyen bir yer çekti. Burası neresiydi? gerçekten çok meraklanmıştım. Oraya doğru yürümeye başladım. Kapının önüne geldiğimde kapıda bir kız duruyordu. Son derece güzel ve alımlıydı. Afrodit'in kızı olduğu ap açık ortadaydı. Yanına yaklaştım ve '' Şey.. Afedersin. Burası neresi? diye sordum. Burası Pegasus ahırı. Hmm sanırım sen henüz bir pegasusa sahip değilsin, gel sana bir pegasus seçelim'' dedi. Doğru söylüyordu. İlk görüşte anlamam gerekirdi zaten. Benim zaten bir pegasusum vardı. Neden bir daha pegasus almak istiyim ki ? diye düşündüm. Ahh tamamen aptallıktı. Şaşırmış gibi yapmam gerekiyordu. Göreve henüz tam hazır olmadığım her hareketimden belli oluyordu. durumu toparlamak için şaşırmış bir ifade ile '' Elbette'' dedim. İçeriye girdik. Pegasusların arasında gezmeye başladık. Onlar bile benim buraya ait olmadığımı anlıyor, bir çoğu benden uzaklaşıyordu. Derken bir pegasus gözüme çarptı. İnanılmaz güzel bir pegasustu. Gözleri ve Tüyleri kıpkırmızı kuyruğu ise simsiyah bir pegasustu. Yanına yaklaştım. Önce diğerleri gibi geri çekilicekmiş gibi yaptı ama daha sonra başını öne eydi. Bu okşanmak istediği gösteriyordu. Beni sevmişti. Yelesini okşamaya başladım. Kırmızı gözleri ile bana bakmaya başladı. İnanılmaz bir pegasustu bu. Kesinlikle benim olmalıydı. Beni gezdiren kıza döndüm ve bu pegasus bence tam bana göre dedim. Bu drajeyi al. Eğer drajeyi senin elinden yerse oda seni kabul etmiş olur. Bu pegasus daha önce kimseyi kabul etmedi. Şansını dene bakalım. dedi. Drajeyi aldım. Pegasus'un yanına gittim. Yelesini kaşımaya başladım. En çok nereyi kaşıyınca hoşlarına gittiğini biliyordum. Tam o noktayı kaşıdım. Pegasus mutluluktan inledi. Drajeyi ona uzattım. Önce tereddüt etti ama sonra drajeyi elimden aldı ve tek seferde yuttu. '' İlginç. Seni kabul etti. Artık o senin pegasusun. Ha bu arada ben Pegasus eğitmeni Clarie Angel Deeply. Onun ile usta manevralar yapmak istediğin zaman bana gel '' dedi. '' Bende Iason Carter '' diye cevap verdim ve pegasusum yelesini okşamaya başladım.

Pegasus ediniyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir pegasus ediniyorum~
» Bir Pegasus Ediniyorum
» Pegasus Ediniyorum ^^
» Gri bir pegasus ediniyorum.
» Pegasus Ediniyorum