Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasus Ediniyorum ^^

YazarMesaj
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

Pegasus Ediniyorum ^^ Empty
MesajKonu: Pegasus Ediniyorum ^^   Pegasus Ediniyorum ^^ Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 7:03 pm

Alyssa her zaman ki gibi sıkılıyordu kulübesinde. Kulübede ondan başka Hestia rahibesi yoktu. Diğer Hestia rahibesi ise dışarı çıkmıştı ve nereye gidiceğini söylememişti bile Alyssa'ya. Alyssa ani bir karar ile kulübesinden çıkmayı planladı. Ama nereye gidiceğini bile bilmiyordu ki. Hestia tapınağına gitmek isterdi ama sürekli oraya gidiyordu. Şimdi ise değişik bir yere gitmek istiyordu nedensizce. Oysa ki Hestia tapınağına gitti sürede hep yüzü gülerdi. Ama bu sefer öyle olmamıştı. Alyssa sıkkın bir şekilde yürürken pegasus ahırlarının önünden geçmişti. Bu sırada aklına bir fikir gelmişti bile. Pegasus ahırlarına doğru ilerledi Alyssa. Bu sırada koşuyordu. Pegasus ahırlarına girdiğinde burnuna kötü bir koku almıştı bile. Bu kokudan çok rahatız olmuştu ama belli etmemeye çalışıyordu. Bu iş ne kadar da zordu böyle? Pegasusların nünden geçerken bir pegasus ile karşılaşmıştı. Diğerlerinden kesinlikle farklı gibiydi bu pegasus. Alyssa pegasusa yaklaştı. Tüyleri iki renkten oluşuyordu altın sarısı ve kirli beyaz. Gözleri gümüş rengindeydi. Tüyleri sık ve parlaktı. Alyssa bu pegasusu çok güzel bulmuş olacaktı ki elini ona uzattı. Pegasus sevimli bir köpek yavrusu gibi yakınlaştı Alyssa'ya. Alysaa gülümsedi ve kimse görmeden pegasusu aldı... Onla beraber gezmek istiyoru Alyssa. Ormana gittiler. Orda pegasusunu seviyor ve onu tanımaya çalışıyordu Alyssa. Ama şimdi pegasus aharına geri dönme zamnıydı. Ahırına geri götürdü Alysaa. '' Geri döneceğim ..'' diyebildi Alysaa. Canının sıkılması geçmişti şimdi. Ama bir şey unutmuştu. Pegasusuna isim vermemişti. Biraz durakladı Alyssa. Ve geri döndü ve '' Senin adın Elmas.'' diyebildi Alysaa.

Pegasus Ediniyorum ^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir pegasus ediniyorum~
» Bir Pegasus Ediniyorum
» Pegasus ediniyorum
» Gri bir pegasus ediniyorum.
» Pegasus Ediniyorum