Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir gün içinde neler değişti.

YazarMesaj
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Bir gün içinde neler değişti. Empty
MesajKonu: Bir gün içinde neler değişti.   Bir gün içinde neler değişti. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 9:09 am

Kendime bir oda bulup odama yerleştim. Dionysos kulübesinde herkes mutlu görünüyordu. Alkolden gelen bir mutluluk olma ihtimalide vardı ama doğal halleri de mutlu gözüküyordu. Hemen odama girip kapımı kapadım. Kampı gören yatağımın hemen yanında bir cam vardı. Yatağıma uzanıp düşünmeye başladım. Hayatım bir gün içinde değişmişti. Annem artık yoktu. Ben bir tanrının oğluydum. Bir gün içinde şarap sever olmuştum. Yarı at yarı insan bir kamp müdürümüz vardı. Her şey çılgınca görünüyordu. Ama tüm bunların yanında kamp harika bir yerdi. Bana destek olacak bir sürü kardeşim vardı. Gerçi hiç biri ile tanışmamıştım. Odam kitaplar bulunan duvarları koyu mavi olan bir odaydı burayı biraz değiştirmem gerek diye düşündüm. Yakında New York'daki evime gidip eşyalarımı getirebilirdim.

Birde bu silah. Uyandığımda bileğimde idi. Kim tarafından ve ne için verildiğini bilmiyorum. Ne işe yaradığını dahi bilmiyordum. Yataktan fırlayıp elimi yumruk yaptıktan sonra elimi ileri ittim. Bileğimden bir bıçak çıktı. İşe yarar bir silaha benziyordu. Silahı iyice incelediğimde bir tetik olduğunu fark ettim. Kolumu dışarıdaki ağaca doğrulttum ve tetiği çektim. BAM ! Mermi yeri neredeydi acaba ? Yo hayır ! Bu silah büyülüydü. Sonsuz mermili ve ölümcül. Vay canına ! Kim tarafından verildiğini bilmiyorum ama teşekkürler isimsiz yardımcım. Tekrardan yatağıma yattım ve gözlerimi kapadım. Bir süre sonra günün yorgunluğu ile uykuya daldım.

Bir gün içinde neler değişti.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» C. Danielle Riverton(Adım Değişti!)(Yenilenmiştir.)
» Bilinmezlik İçinde. | 7 ~ 1.
» Aksiyonun içinde.
» Anıların İçinde / Halat
» Neler oluyor ?