Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Neler oluyor ?

YazarMesaj
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

Neler oluyor ?  Empty
MesajKonu: Neler oluyor ?    Neler oluyor ?  Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 9:10 am

Öncesi için tık

Neresiydi burası.Ben nerdeydim.Hiçbir şey hatırlamıyordum.Buraya gelmeden önce ne olduğunu bide şimdi ne olduğunu hatırlıyordum.Yanımda Linda durmuş oturuyor telaş içinde bana bakıyordu.Eğer hatırladıklarım doğruysa kolum kesilmişti.Koluma baktım.O kadar kötü görünmüyor du.Neyseki kılıcı zehirli değildi.Bana bakan melez geldi.Ona sorumu sordum."Acaba ne zaman kalkabilirim?" ilk önce biraz gülümsedi.Sonra cevabını verdi."Bence Leo çok şanslı görünmüyorsun.Burdan anca 2 güne çıkarsın." demişti.2 gün mü dedi? Ben burda sıkıntıdan patlardım.Gitmeden bir soru daha sordum."Peki kulübeme gitsem olmazmı?" dedikten sonra bana bir baktı ve."Yaran böyle bir durum için fazlasıyla derin.Burada kalman daha güvende.Bir şey daha 2 ay kılıç antremmanı yapmamalısın.Aksi takdirde bu sefer yine aynı yerden yara alırsan 2 ay boyunca revirde yatmalısın" dediğinde gerçekten de korkutucu bir seçenekti.Kendi kendime konuştum.Demekki neymiş.Kılıç antremmanı yapmak yok.Neyse Linda'ya baktım ve konuşmaya başladım."Benim için endişelenme.Sen git kulübene.Kulübedekilere ne olduğunu anlatırsın.Bide Rea'ya alıştıra alıştıra söyle." Hayır dergibi baktı.Ona sinirli bakınca sandalyeden kalktı ve çıkışa yönelti.Şimdi hayatımda 2 günlük sıkıcı bir hayat vardı.
http://blgsyrs.sozlukspot.com/

Neler oluyor ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir gün içinde neler değişti.
» Genlerimde Neler de Varmış..
» Bir Kehanet Başımıza Neler Açıyor ?
» Üstteki Üye Hakkındaki Düşünceleriniz Neler?
» Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?