Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?

2 posters
YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Empty
MesajKonu: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 8:40 am

Plajda sakince dalgalrı seyrediyordum. Tamam, Poseidon'dan nefret ediyordum ama deniz bana... huzur veriyordu. Nedenini anlamadığım bir şekilde beni sakinleştiriyordu. Bütün sorunlarımı unutuyordum sanki. Bu harika bir duyguydu. Böyle rahatladığım zamanlar dayımın beni ona ne kadar kötü şey söylesem bile beni affettiğini düşünüyordum. Bana ödül bile veriyordu. Bazen, yanlızken aslında onu sevdiğimi düşünüyordum. Sonra, birisi yanıma gelince-o his uçup gidiyordu. Sere kaçarcasına yürürken bana çarptığında yine öyle olmuştu. ''Ah, hey dikkat etse-'' Tam o sırada o olduğunu anlamıştım işte. Nasıl bir tepki verdiğimi tahmin edebilirsiniz. Sere ağzındaki çileği yere düşürüdü. Kesinlikle tarlalarda olduğunu düşünüdüm. Bu durumda kaçması normaldi. Ama gecenin bu saatinde ne yaptığını merak etmiştim.
''Sere?''
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 7:45 am

O gece tarlalardan çilek almanın bir şekilde yolunu bulmuştum. Tabi biri beni görünceye kadar… Kim olduğunu bilmediğim halde ağzımda çilek ile deli gibi koşuyordum. Yüzüm gözüm çilekle kaplı olmuştu. Sonunda tarlalardan fazlasıyla uzaklaştığımı fark ettim. O kadar hızlı koşuyordum ki çarptığım kişiyi fark etmemiştim. ''Ah, hey dikkat etse-'' Ses tonundan kim olduğunu anlamıştım. Ağzımdaki çilek birden yere düştü. Yumuşak ve macera dolu olan bakışlarım sert ve mesafeli bir hal aldı. Bu kızın bu saatte ne işi vardı? Kim olduğunu tahmin etmişsinizdir. Tabi ki şuan aramın bozuk olduğu ve düşman yerini alabilecek olan Demeter kızı Maya… ''Sere?'' Ben olduğumu anlayınca yüzündeki şaşkınlığı görmek normaldi. ‘‘Yine mi sen?’’ dedim fısıltıyla. Bu kız sinirlimi gerçekten geriyordu. Bakışlarından bile nefret ediyordum. Gerçekten bu kadar aramız açılmış mıydı? Tabi o bazı hataları yapmadan önce düşünecekti. Üstelik şuan sevdiğim kişi uzaklarken… ‘‘Anlamadım, ne dedin Sere?’’ dedi. Belli ki ne dediğimi gerçekten duyamamıştı. Umursamaz ve gıcık bir havayla cevap vermeliydim. ‘‘Hiç, hiçbir şey...’’ Yapmacık gülümsemem eminim ki onu gıcık etmişti. İçimden bir ses hazırlanmam gerektiğini söylüyordu. Belli ki bu gece kavga vardı.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 8:44 am

Biraz duraksadım. Anlayamıyordum, Sere bana niye böyle davranıyordu ki? Ben ona ne yapmıştım? Onunla geçirdiğim zamanları taradım ama onu üzecek bir laf söylediğimi hiç mi hiç hatırlamıyordum. Önüme dönüp dalgalara bakmaya devam ettim ama aklım hem Sere'nin niye bana küstüğüne yönelikti. Kendime üzülmüyordum, hayır, sadece onu niye kırdığımı düşnüyordum. Birisini kırdıysam o gece asla uyku tutmazdı beni. Küçükken bir kere babama bağırmıştım. O gece dönüp durmuştum, sonunda onun yanına gidip yanağına bir öpücük kondurmuştum. Babam hemen uyanıp bana sarılmıştı. Bir süre sonra da huzur içinde uykuya dalmıştım. Babam bana hep çok hassassın, sürekli başka insanları düşünüyorsu ve duyguların seni büyük ölçüde etkiliyor derdi de, hiç bir şey anlamazdım. Şimdi onu anlayabiliyordum. Sonunda dayanamayıp Sere'ye döndüm. ''Sere? Ne oldu?'' diye sordum. Ne demek istediğimi anlamış olduğunu biliyordum. Ama doğru düzgün cevap vermeyeceğine de emindim. Ama kendim anlayamıyordum! Onu hiç bir şey yapmamıştım ki! Belki de Leo meselesindendi... Yok canım, dedim içimden. O mazide kaldı, artık bunu takıyor olamaz değil mi? Hiç sanmıyorum. Ben o konuyu unutup onunla tekrar arkadaş olmakta bir zorluk çekmemiştim, ama o o zamandan beri bana karşı çok mesafeliydi. Belki de sinirleri bozuktu ve bana sadece bugnülük böyle davranıyordu. Öyle olmasını umabildim sadeceç
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 8:53 am

Şaşırdığı belliydi. Birden gözlerimin dolduğunu hissettim. Step’in gitmesi üzerinden fazla geçmemişti. Son vedasını bile yapmamıştı. Ailesinin yanına gittiğini küçük bir tatile ihtiyaç olduğunu bana bile söylememişti. Bana, sevdiği kıza! Ben ise bu haberi kendini beğenmiş bir Aphrodite kızından öğreniyordum. Üstelik kız beni aşağılayarak ‘‘Sana söylemedi mi yoksa?’’ Birde üstüne gülmesi orayı ağlayarak terk etmeme neden olmuştu. Ne yani bütün sevgisi yalan mıydı? Ona kızgın olabilirdim ama ne ona ne de Poseidon’a laf söyletirdim ki Maya böyle bir hatayı yapmıştı. Özellikle Tanrı Poseidon’a olan sevgi mi bildikten sonra. Neredeyse annemden sonraki en sevdiğim tanrıydı. Sinirle baktım Maya’ya. ''Sere? Ne oldu?'' dedi şaşırarak. Üzüntü vardı belki sesinde ama hiç umurumda değildi. ‘‘Ah küçük hanım sence ne olmuş olabilir? Sevdiğim kişilere laf söylememekle başlayabilirsin mesela…’’ Ağlamaya başladığımı fark etmemiştim. ‘‘Özellikle de o gittikten sonra!’’ Sonuncu cümlemi bağırarak söylemiştim. Elimin tersi ile gözyaşlarımı sildim ve derin derin nefes aldım.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 9:08 am

Sere'yi sadece ağzım açık bir şekilde izleyebildim o kadar. Bir süre üzerimdeki şoku atlatamadım. Sonunda onun ağlamasını engellemek için bir şeyler yapmaya karar verdim. O beni ne kadar üzse de kimsenin ağlamasına dayanamazdım. Ama herhangi bir teselli hareketi yaparsam yine beni tersler diye düşündüm. O yüzden lafına cevap vermeye karar verdim.''Sevdiğim kişiler derken? Kimden bahsediyorsun ki? Ben senin sevdiğin kişilere bir şey yapmadım!'' diye savunmaya geçtim. ''Ayrıca lütfen bağırma Sere! Eduard da gitti unuttun mu? Ben de en az senin kadar acı çektim!'' Ona bunu uzata uzata anlatmama gerek yoktu, zaten düşündükce yine gözlerim doluyordu. Ben kime laf söyledim diye düşünmeye çalıştım. Belli ki Stephan'la ilgiliydi. O değildi. Stephan 'ın kardeşlerine ve kulübesine de bir şey söylememiştim. Poseidon'a mı? ''Poseidon'dan mı bahsediyorsun sevdiğin kişi olarak?'' Bu sefer şaşkınlıktan ağzım açık kalmıştı. ''Yok canım...'' dedim. Sere bana yine ters ters baktı. ''Bak Serena, Poseidon'u pek sevmememi bütün kamp biliyor tamam mı? Sen nasıl Medusa ve örümcekleri sevmiyorsan benimki de öyle bir şey işte!'' Poseidon'un Demeter'e ne yaptığını bilmiyor muydu Sere? Tabii ki bilirdi, o her şeyi bilirdi. O zaman niye buna alınmıştı ki? Acaba bir şeyleri ben mi yanlış anlamıştım, kaçırdığım bir şeyler mi vardı?
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 12:01 am

Gerçekten bu kıza sinirlerim gittikçe ilerliyordu. Ne kadar hazır cevap biriydi! ''Sevdiğim kişiler derken? Kimden bahsediyorsun ki? Ben senin sevdiğin kişilere bir şey yapmadım! Ayrıca lütfen bağırma Sere! Eduard da gitti unuttun mu? Ben de en az senin kadar acı çektim!'' Nedense onun çektiği acıyı hiç göremiyordum. Sanki çok umurundaymış gibi… ''Poseidon'dan mı bahsediyorsun sevdiğin kişi olarak? Bak Serena, Poseidon'u pek sevmememi bütün kamp biliyor tamam mı? Sen nasıl Medusa ve örümcekleri sevmiyorsan benimki de öyle bir şey işte!'' Poseidon’la olan ilişkisi sorunlu olabilirdi ama Stephan’ın suçu yoktu. Ne zaman aynı ortamda dursak ona karşı hep soğuktu. Sinirlerim iyice gerilmeye başlamıştı. ‘‘Poseidon ile olan sorunun olabilir. Asıl mesele Stephan! Ona hep soğuktun ve ben yakın bir dostumla sevgilim soğuk olmasını istemiyordum. Bu yüzden kusura bakma ama bende aramıza mesafe koyuyorum Maya Hanım!’’ Patlama noktasına gelmiştim işte. Derin derin nefes aldım ve denize baktım. Bu sorun çözülecek gibi değildi. O yüzden bir an önce kulübeme dönmek istiyorum. Tabi içimden bir ses bunun pek mümkün olacağını söylemiyordu.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 5:51 am

Artık içimdeki öfke dalgasının iyice arttığını hissediyordum. ''Anlamıyorsun Sere... Ne kadar anlatmaya çalışsam bile sanırım senin düşünceni hiç bir şekilde değiştiremiyeceğim.'' Kederle derin bir nefes aldım. Onunla uzaklaşmayı hiç istemezdim. Ve Stephan'a söylediklerimi ciddiye alıyorsa yapabileceğim bir şey yoktu. Stephan da ben de onların şaka olduğunu biliyorduk. Ama Sere bunu anlayamamıştı belki de. Aslında onu anlayabiliyordum. Aynı şey Eduard'a olsaydı ben de kendimi kötü hissederdim. Ama Sere'ye asla bu kadar kızmazdım. Eğer kendini benim suçlu olduğuma şartlamışsa, bunu değiştiremeyeceğimi biliyordum. Sere'yi en azından bu kadar tanıyordum. Ed'i aklma getirince reflekssel olarak yumruğumu sıkmıştım. Ağlamamak için kendimi ancak böyle tutabiliyordum. Hele Sere'nin yanında zayıf görünürsem, iyice kötü olurdu. Gözlerim buğlanırken başımı yana çevirdim. Birazdan göz yaşlarım akmaya başlayacaktı ve ben de kendimi bir daha durduramazdım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 6:16 am

Yine konuşmaya başlamıştı. Birazdan kulaklarımı tıkayacaktım. ''Anlamıyorsun Sere... Ne kadar anlatmaya çalışsam bile sanırım senin düşünceni hiç bir şekilde değiştiremeyeceğim.'' Anlıyordum işte! Yeterince anlıyordum. Kıza bağırmamak için kendimi zor tutuyordum. Kampta yeni gelen çaylaklar bile ismimi öcü’ye çıkarmıştı. Birazdan yine kendimden geçip çaylaklara yaptığım gibi ona da bağıracaktım. Kendimi sakin tutmaya çalıştım. Gözlerimi kapadım derin bir nefes aldım. Boğazımın yanmaya başlaması ile gözlerimin kırmızılaştığını hissediyordum. Gözlerimi açtığımda kız yumruklarını sıkmış yan tarafa bakıyordu. Bir ara bana baktı, gözlerim resmen kırmızı olmuş olacaktı ki biraz korkmuş gibiydi. Ben ise bir ileri bir geri yürüyüp duruyordum. Durmadan parmaklarımla oynuyordum. ‘‘Maya gerçekten seninle uğraşacak durumda değilim!’’ Bağırmamaya çalıştım ama bu imkânsızdı. Tam gidecekken birkaç garip ses duyduk. Tabi ya… Gökyüzüne bakınca havanın fazlasıyla kararmış olduğunu gördüm. ‘‘Harika… Harpyalara merhaba diyin Bayan Collins…’’ Dalga geçercesine konuştuğumu biliyordum. Biraz gerildikten sonra Maya’ya baktım. Ne yaptığımı anlamamış gibiydi. ‘‘Umarım kılıcınız ya da başka bir silahınız yanınızdadır. Çünkü kendimden başkasını koruyabileceğimi sanmıyorum.’’ dedim. Kesinlikle öyleydi. Işık Saçan’ı çıkardım ve sinsice gülümsedim. ‘‘Serena’nıza gelin sizi küçük Harpyalar…’’ Hemen saldırıya geçtim.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 7:13 am

Serena'yı hiç anlamıyordum. Bana gıcıklık yapıyordu, zaten kampa gelmeden önce hep beni ezerlerdi. Sadece burada... Farklı olacağını düşünmüştüm. Şu ana kadar öyle sanıyordum. Ama Sere'nin bana bulaşmasını aklım almıyordu ki. Öyle moralim bozulmuştu ki şu anda sadece kulübeme gidip Yaz Gündönümü'ne kadar ağlamak istiyordum. ''Saol Sere, ben kendim idare edebilirim.'' dedim ve Doğataşını çıkardım. Harpyalar bize doğru geliyorlardı. Çok kızgın ve çok aç oldukları belliydi. Belki Sere bu kadar bağırmakla iyi etmemişti. Belki mi? Sere sanki onlardan hıncını almak istermiş gibi onların üzerine atıldı. Ama Harpyaları yok ettikçe yardım etmek için başkaları geliyordu. Ben de Sere'yi yanlız bırakmamak için Harpyaların arasına daldım. Harpyaları öldürmek kolaydı, ama yine de beni iğrendiriyorlardı. Üst üste Harpyaları öldürürken bir tanesinin Sere'ye doğru gittiğini gördüm. Nasıl olsa Sere karşılar, boşver dedim içimden ama Sere başka bir Harpyayla meşguldu. Şimdi ise arkasını Harpyaya dönmüştü. ''Sere!'' beni duymadı, belki duymak istemedi. ''Serena! Dikkat et!'' diye bağırdım olağan gücümle. Ama sonra dayanamayıp Sere'ye saldırmak üzere olan Harpyaya kılcımı geçirdim. Şimdi Sere'nin ne tepki vereceğini bilemiyordum. Büyük ihtimalle tekrar bağırıp isteri krizlerine girecekti ama, kendi kafamı sağ saola dolaşan Harpyalara verdim tekrar ve Sere'nin fazla olay çıkarmamasını umdum.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 8:11 am

Maya şuan hiç umurumda değildi. Tek amacım Harpyaları öldürmek ve onlardan sinirimi çıkartmaktı. Durmadan saldırıyordum. Bana iğrenç bir şekilde bağırıyorlardı. Maya’nın durmadan Sere diye bağırdığını duyuyordum. Ama duymazdan geliyorum. Eminim ki gelen Harpyalar hakkında uyarmak istiyordu. Aslına bakarsanız buda umurumda değildi. Sonunda gözlerimi kapattım ve Lucy’nin bana öğrettiği numaralardan birini yaptım. Kılıcımı dikleştirip etrafımda döndüm. Etrafımdaki bütün Harpyalar ölmüştü. Geride olanlar bana korkarak bakıyorlardı ama vazgeçmeyeceklerini biliyordum. ‘‘İşte bu böyle yapılır.’’ diye gülmeye başladım. Maya’nın arkamda duran Harpyalardan birini öldürdüğünü de biliyordum ama tepki vermeyecektim. Daha fazla gelen Harpyaların geldiğini görünce gözlerimi kapadım ve bütün gücümü kılıcıma verdim. Kılıcımın yeşil bir ışık ile parladığını hissettim. Gözlerimi açmak istemiyordum çünkü beni etkileyebilirdi. Birkaç dakika sonra gözlerimi açtığımda çoğu Harpyanın öldüğünü gördüm. Geri kalanlar ise kaçıyordu. Fazla güç harcadığım için yere yığıldım.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 5:49 am

Serena'nın kılıcından bir ışık çıktığını görmüştüm, birden sersemledim. Sere'nin etrafındaki harpyaların kaçıştığını bile zar zor görebilmiştim. Başımı tuttum. ''Ah, Sere...'' dedim ama sesim bir fısıltı gibi çıkmıştı. Niye bu kadar kötü hissediyordum ki? Başım zonkluyordu ve dönüyordu. Ayaklarımı zar zor hareket ettirdip Sere'ye doğru yürümeye başladım. ''Sere...'' diyebildim ve sonra onun bayılmış olduğunu fark ettim. Gözlerim zaten yarı açıktı, ama artık hiç bir şeyi göremiyordum. Daha fazla dayanamayıp onun yanına yığıldım.
''Maya! Uyan!'' Gözlerimi yavaşça açtım. ''Hıh? Serena?'' Hiç bir şey hatırlamıyordum, ben nasıl uyumuştum? ''Evet canım, bunu hatırlayabildiğine sevindim!'' Tamam ya, niye bu kadar baskı yapıyordu ki? ''Ben nasıl bayıldım?'' Sere iç çekip ayağı kalktı. ''Emin değilim. Belki de Işıksaçan'ın ışığından bayılmış olabilirsin. Ama bu daha önce kimseye olmadı. Çoğu sadece sersemledi. Eğer bayıldıysan senin bünyen çok çok güçsüz olmalı.'' İç çekip ayağa kalktım. ''Bunu biliyorum zaten.''
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?   Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur? Icon_minitimePerş. Ocak 27, 2011 12:28 am

Lafına aldırış etmedim biraz doğruldum fakat yinede değildim. Ayağa kalktıktan sonra elimi Maya’ya uzattım. Oldukça zorlanıyor gibiydi. ‘‘Kalkarsan revire gideriz. Haydi…’’ Maya biraz oflasa da kalkmayı başarmıştı. Şimdi ise revire giden iki düşmandık ya da değildik. Onu bile bilmiyordum. Galiba bu ilerleyen zamanda belli olacaktı. Fakat bu geceyi pek unutacağımı sanmıyordum.

*Kısa oldu ama neyse. Bitti galiba... Razz

O zaman Maya'nında yazacağı birşey yoksa RP bitmiştir!

Bir Athena kızıyla gece karşılaşırsan neler olur?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Athena Kızıyla Macera Yaşamak İsteyenler ?
» Neler oluyor ?
» Belki her şey daha farklı olur.
» Tesadüfler Güzel Olur Bazen...
» Jason ( 4 ) İnsallah bu 70 üstü olur.