Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Genlerimde Neler de Varmış..

YazarMesaj
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Genlerimde Neler de Varmış..  Empty
MesajKonu: Genlerimde Neler de Varmış..    Genlerimde Neler de Varmış..  Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 12:17 am

Geldiğimden beri okçuluğu yapabildiğim için hiç gitmemiştim okçuluk alanına. İlk defa gidiyordum. Güneş gözlüğüm gözümdeydi. Bu benim aynı zamanda yay ve okum olduğu için kendimi daha güvende hissettiriyordu. Alana vardığımda her tarafta hedef tahtaları vardı. Diğer yanda da çalışan melezler. Boş bir hedef tahtasının karşısına geçtim. Etrafta tanıdık birini göremiyordum. Bu nedenle etrafa bir daha bakmayarak gözlüğümü havaya attım. Aşina olduğum o altın renginde yayımı elime havada tuttum. Ok sadağımdan bir ok seçtim yayıma gerdim ve tahmin ettiğim gibi tam 12'den vurmuştum. Bir tane daha ok aldım. Onuda fırlattım. oda Tam 12'ye girdi. Tahmin ettiğim gibi bu iş bende değil genlerimdeydi. Ne yaparsam yapayım hedef tam yeinden vuruyordu. Gözüme kestirdiğim her yere vurabiliyordum. Okçuluk alanında ara ara çalışmaya gelecek olsamda burayı nadir geleceğim bir yer olarak kafama yazdım..

Genlerimde Neler de Varmış..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yedirilmiş Balığımız Varmış
» Yok Dediklerim Aslında Varmış... Sky...
» Neler oluyor ?
» Bir gün içinde neler değişti.
» Bir Kehanet Başımıza Neler Açıyor ?