Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ikinci karşılaşma

YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

ikinci karşılaşma Empty
MesajKonu: ikinci karşılaşma   ikinci karşılaşma Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 4:30 am

4- Long Island kıyısında bir Tanrı/Tanrıça ile karşılaşacaksın.
Mekan: Long Island kıyısı
Katılacaklar: Sadece sen.
(Karşılacağın Tanrı sitede varsa, sana katılmasını isteyebilirsin ilk görevle aynı şekilde...)

Yine o sıkıcı günlerden biriydi.Sınıfım kapatmış bir yandan oklarımın ucunu söküp çıkartıyor ve tekrar takyorken boşboş etrafa bakınıyordum.Aslında bu çıkarıp takma işi tamamen refleksti.Bunu boş zamanlarda elimi oyalamak için adet edinmiştim.Tabii,olağan bir saldırıya karşı okum bozulup iş görmezse yandığımın resmiydi.
Başımı çevirip bir süre Long Island Kıyısına baktım.Buraya bir çok defa canımm sıkılığı için gelmiştim.Elimdeki oku son bir kez çıkarıp taktıktan sonra ok çantama koymak için sırtıma götürmüştüm ki arkadan bir ses duyuldu. "Merhaba melez," yine düşünerek değil refleks olarak elim sırt çantamdan bir tane oka gitti.Hemen bir tane çekip dönerek arkama fırlattım.Ama okum daha havada ilerlerken durdu.Yutkunarak kafamı kaldırdım.Sarı saçları ve mavi gözleriyle bu simayı daha önce görmüştüm.
"Tanrıça Hera."
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm

ikinci karşılaşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Karşılaşma
» İlk karşılaşma
» İlk karşılaşma
» Karşılaşma...
» karşılaşma