Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Görev 21.

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Görev 21. Empty
MesajKonu: Görev 21.   Görev 21. Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 10:41 am

"Şey,ben şimdiden korkmaya başladım."dedi Erin.Ben de korkuyordum.Siren Körfezi'ne çok yaklaşmıştık.Pusların içinde sadece bir nokta gibi gözüküyordu.Hırkamın cebinden pamuk çıkardım ve Erin'e uzattım.Kulaklarımızı tıkadık.Onların tuzağına düşemezdik.Buraya Poseidon için bir göreve gelmiştik.Poseidon'un yabasını bulacaktık.Etraftaki sessizlik ürkütücüydü.Erin ile birbirimize baktık.Kalbimin atışı dışında hiç bir ses duyamıyordum.Adaya yaklaştıkça kayalar daha da çok belirginleşti.Sirenler şarkı söylüyor olmalılardı.Hala adayı net bir biçimde göremiyordum.Birden sislerin içinden garip garip yaratıklar çıkmaya başladı.Bunlar sirenler olmalılardı.Onlarla nasıl savaşacaktık?Daha birbirimizi duyamıyorduk.Erin bir şeyler söylemeye çalışıyordu.Ama onu anlamıyordum.Hemen güverteye koştum ve gemiyi biraz daha hızlandırdım.Dışarı çıktığım da Erin'in sirenlerle savaştığını gördüm.Okları baya işe yarıyordu.Ama çok fazlalardı,böyle devam edemezdik.Birden elim kolyeme gitti.Bu zamana kadar kolyemi hiç kullanmamıştım.Sanırım kullanma vaktim gelmişti.Kolyemin ucundaki tavus kuşuna bastırdım.Bir ışık huzmesi belirdi.Ve güvertede Hera belirdi.Onu görünce kalbim küt küt atmaya başlamıştı.Erin ise hiç bir şeyin farkında değildi.Sirenlere ok atıyordu.Bir tek kılıcım olduğu için,yapacak hiç bir şeyim yoktu.Hera'nın elinde bir ışık topu belirdi.Topu adaya fırlattı.Bütün sirenler geriye doğru kaçtılar.Erin daha ne olduğunu anlamamıştı.Etrafına bakındı ve Hera'yı gördü.Şok olmuş gibiydi.Adayı yavaş yavaş geçiyorduk.Adayı geçtikten sonra kulaklıklarımı çıkartıp Hera'yla konuşabilirdim.Adadan epey uzaklaştık.Hera güvertede ki sandelyeye çökmüş bize bakıyordu.Hemen kulaklıklarımı çıkardım ve Hera'nın önünde diz çöktüm.Yana baktığımda Erin'inde aynısını yaptığını gördüm.Hera "Kalkın."dedi.Ayağa kalktık. "Teşekkür Ederim anne."dedim."Seni rahatsız etmek istemezdim ama çok zor durumda kaldık." Hera ayağa kalktı ve bana doğru yaklaştı."Önemli değil kızım,sana bu kolyeyi verme amacım da buydu zaten."dedi.Sonra gözleri Erin'e kaydı."Çok cesursun melez."dedi."Kendinize dikkat edin." Ve buharlaştı.Güvertede sadece Erin ve ben kalmıştık.
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

Görev 21. Empty
MesajKonu: Geri: Görev 21.   Görev 21. Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 11:39 am

"Şey, ben şimdiden korkmaya başladım. " dedim. Sirenlerin zihin üzerinde yarattığı baskıyı duymuştum ama bunu yaşamak insana daha çok korku veriyordu. Hırkasının cebinden 4 parça pamuk çıkardı. İkisini alıp kulaklarımı tıkadım. Sesler duyulmuyordu. Bu iyi olmuştu. Geminin güvertesinde durdum ve göreve çıkmadan önce genelde kullanmasam da yanıma aldığım yay-ok takımını ellerimde sabitledim. Sirenler çıkmaya başladığında okları da fırlatmaya başladım. Ama yeterli olmuyordu. Hanna'ya baktım. Duymayacağını biliyordum ama belki dudak okuyabiliyordur diye düşünerek ''Bir şeyler yap.'' dedim. Ne dediğimi anlamamıştı. Boş bakışlar atıyordu ama eli boynundaki kolyeye gitti. Ben de kafamı çevirip sirenlere ok fırlatmaya devam ettim. Bir işe yaramıyordu. Bir anda bir ışık süzmesi gördüm ve tüm sirenler yok oldu. Ne olduğuna bakmak için döndüğümde güvertede olan bir tanrıça gördüm. Biraz daha baktığımda bunun Hera olduğunu anladım. Adayı artık geçmiştik. Kulaklıklarımı çıkardım ve Hanna ile beraber Hera'nın önünde eğildim. Hera'nın "Kalkın." demesi ile doğruldum ve beni ilgilendirmeyen sözlere pek kulak vermedim. Hera bir süre bana bakıp "Çok cesursun melez. Kendinize dikkat edin." dedi ve gitti. Hanna ile güvertedeydik. Ona şimdi ne yapacağız der gibi baktım. Canavarlar denizine yaklaştığımızı biliyordum. Çok yakındaydı. Hanna güverteden gemiyi kontrol etmek amacı ile uzaklaştı. Ben de denize baktım ve düşünmeye başladım. Bu görevde fazlasıyla zorluklar yaşayacaktık ama bunları aşabileceğimize inanıyordum. Zırhın ortasına vurdum. Kısa süre içerisinde kolye boyutuna dönmüştü. Oklarım fazlasıyla azalmıştı. Kılıcımın yanımda olması benim için fazlasıyla iyiydi. Şu an bıçak boyutunda olan kılıcımın bulunduğu cebe elimi uzattım. Varlığı bana güven veriyordu. Gözlerimi kısarak baktım ve canavarlar denizinin artık görülebilecek mesafede olduğunu gördüm.

Görev 21.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]
» Hermes'ten görev-2/ 58. görev
» Hermes'den Görev [Görev 56]
» Hermes'ten görev/ 58. görev