Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Raney Olympos Williams

+9
Luke Winchester
Cristina Black
Lara Adams
Aleda Beth Hwang
Edward Kevin Hawke
Satellite Morgan
A. Anna Bianca Sentius
Lucianna Fackrell
Gaea
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Gaea

Gaea

Raney Olympos Williams Empty
MesajKonu: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:27 am

Very Happy[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Very Happy

Tanışmak İstiyorsan
Aşağıya in Very Happy

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Tam Adım Raney Olympos Williams
Ares Kızıyım...
Kamptaki ilk yılım
ve
16 yaşında çatlak kişilik bir kızım. Very Happy

Lakabım...
Benim için adı bir önemi yok. İllaki kısaltmayla seslenmek zorunda değilsin yani (: Raney-Rannie-Ran-Oli olmadı soyadımla "hey William!"
gibi Wink

Kardeşlerim
Hermia Cocteau
Sona McDiable
Steward Thurstan

"Biyografim"

Çift yumurta ikizi. İlk önce Raney doğdu. Erkek ikizi plesenta yırtılınca, boğularak anne karnında can verdi.

İsrail doğumlu. Annesinin -Symfony Asylum Williams- çıktığı İsrail tatilinde 13 gün erken doğumla 1994 yılı dünyaya geldi.

İsminin anlamı Rainy "yağmurlu"dan türetilmiştir. Raney adı "gece yağmuru"dur.

Büyükbabası Tomy Henry aort kapağındaki kanserden dolayı 54 yaşında öldü, büyükannesi Ilorio Avis, Symfony'nin yanına taşındı.

Annesini trafik kazasında 9 yaşındayken kayıp etti.

16 yaşındayken melez olduğunu öğrendi.

Baleye ilgi göstermişti fakat 9 yaşında bıraktı.

Raney Olympos Williams

Very Happy Adım bilindiği üzere Raney. Kısaltmak isterseniz bana Ran-Rannie dilerseniz ise Oli diyebilirsiniz.

Very Happy Fransızca, İtalyanca, İbranice, Antik Yunanca, Türkçe, İngilizce olmak üzere altı dil biliyorum.

Very Happy Sivri dilim nedeniyle kavga etmekte üstüme yok. Gittiğim okulda fazlasıyla kavga çıkartırdım ama sadece bir kere disiplin cezası aldım. Arkadaşım Marcus'u merdivenlerin korkuluğunda parmaklarını kırdığım için-tabiki o düştüm dedi-.

Very Happy Kurallara aldırmayı sevmiyorum açıkçası. Dik kafalı olduğum için. Tekvando vs. gibi dersler bana hep saçma geldi, saç baş daldım hep.

Very Happy Müzik dinlemeyi, yürüyüş yapmayı seviyorum. Pegasus'um Shadow ile uçmak kendimi özgür hissetmeme yol açıyor. Bazen olmadığını sandığım batıl inançlarım o kadar yükseliyor ki kendimi Tanrıça falan sanabiliyordum.

Very Happy En çok sevdiğim ve hayranı olduğum Tanrıça Gaia. O benim kahramanım. Very Happy

Very Happy Dürüstlüğe hep önem vermişimdir. Kendimi her şeyde değilde bana uygun konularda sorumlu hissetmişimdir. Birisine bir şey olunca "Aman Tanrım! Ne yaptım ben!?" diyip intihara kalkışa biliyorum. Tabi kendim için tamamen sorumsuzum. Başkalarının benim için fedakarlık yapmalarına gıcık oluyorum denilebilir.

En çok kullandığım silah...
Kan Çalan Hançeri...&...Liberte Aigneis (Özgürlük Kuşu)

Silahlar demek daha doğru aslında. Kan Çalan Hançerini yeni bir zaaf edindiğim için kullanmıyorum. Ona ne zaman baksam onu görüyorum ve dokunmak istiyorum. Very Happy Kötü bi'şi yani.

Diğeri, Liberte Aigneis, çok kullanışlı bir silah ve eski zamanlardan kalma bir kılıç.

Pegasus'um Shadow-Shady
Adı Shadow-kısaltma Shady. Onunla fazla ilgilenemiyorum ama o benimle ilgileniyor. Ares Kulübesinin penceresine başını sokacak kadar sabırsız alıngan birisi. Simsiyah gözleri var ama bence o çok tatlı. Onu asla kızdırmamalıyım-kızdığı zaman beni üstünden atıyor veya rodeo gibi üstünde tepindiriyor. Tüylerini çekmemi veya üstündeyken hava atma yasağım var. Karamsar bir oğlan ama sorun değil Very Happy saçlarımı yemeside fazla sorun değil Shocked

Büyülü Eşyam
Bir çanta. İçine herşey sığıyor ve içi çok karışık ama elimi attğım anda istediğim şey avucumda oluyor.
Ps: Ben 10 izlemeyi seviyorum. Eski bölümlerden beyaz saçlı büyücü -adı neyse- ondan esinlendim. Very Happy Can sıkısı ama şimdi Spartacüs izliyorum.
Kan! Kan! Kan! Twisted Evil

Uygun Başlık Yoğk (:
Melez olduğumu öğreneli ne kadar oluyor?-bilmiyorum... Yokluk adında birisiyle çıkıyorum-kendisini tanımıyorum. Her işte potansiyelim olduğunu düşünüyorum. Her ortama ayak uydurabiliyorum.

"~[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]~"

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Fiziksel özellik olarak mavi gözlerim kapalı tondadır fakat yakından bakıldığında buz mavisidir. Kızıl kahverengi saçlarım ilk izlenimde kahverengi gibi gözükebilir ama güneş ışığı altında saçlarım annemin sahip olduğu kızıl tona bürünür. Göze batmayacak bir kiloya sahibim. Şişik yanaklarım ve dolgun dudaklarım var. Burundan pek anlamam ben ama bana yakıştığını düşünüyorum. Eğer gözlerim mavi veya yanaklarım şiş olmasaymış o oraya ait değilmiş gibi gözüküyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sevdiklerim ve sevmediklerim aslında biraz karışık. Ne istediğimi bende bilmiyorum. Sevdiğim şeyleri söyleyince klişe geldiği için kulağa bunun için söylemesem daha iyi. Biraz içime kapanığım. -Kaldı ki Rp sitelerinde çoşuyorum- Eğlenceli bir kişiliğim ve azıma geleni söylüyorum. İnsanların kalbi kırılmasın diyede sustuğum çok oluyor. Düş mü? Evet hergün kurarım. Ben bir hayalprest im. Her zaman dalgınımdır.
Özgüvenim yüksek veya değil-kendimi hiç sınamadım. Gevezeyim-EVET! İnsanların canını sıktığımı düşünüyorum-asfddggss...
Onun dışında dik kafalıyım, çok iyi söz tutuyorum ve-ve-ve-ve sürekli heyecanlı birisiyim ama karamsar anlarım uzakta değildir.
Aha-da Geldi! Very Happy

Zeus Kulübesi
-
-
-
Poseidon Kulübesi
-
-
-
Hades Kulübesi
-İsim
Stella Fabiano
Rütbe
Hades Çocuğu-Kulübe Lideri
İcon
Rp
Stell neden korkunç olsun kie Very Happy Bence o çok tatlı zeki ve özverili Very Happy Kampta onu tanımayan yok. Eğlenceli mi? Eğlenmeyi biliyor Very Happy Korkusuz olduğu ortada Zeus tan nefret ettiğini bağırarak söylüyor! Ben bunu sadece bir kere savaşta söyledim k*çıma anında elektrik yedim- bide sentetik değil Very Happy Şakacı birisi ve onunla çok iyi anlaşıyorum. (:
-
-
Hera Kulübesi
-
-
-
Athena Kulübesi

-İsim
Lucianna Fackrell
Rütbe
Kulübe Lideri & Kılıç Eğitmeni ve Kahin
İcon
Rp
Athena kulübesinden en yakın arkadaşım. Very Happy Kavga etmemize ve anne babamızın birbirine duyduğu nefrete rağmen biz A-A Takımıyız! Very Happy Manyak gibi hareket ediyoruz tabi bu öznel bi yargı. Yufka yürekli arkadaşım benim bi o kadarda ciddiiii Very Happy "İroni" içinde birbirimize benziyoruz Very Happy

-Athena Kulübesi
İsim
Anna Maria Perrez
Rütbe
Athena Çocuğu
İcon
Rp
Anna eğlenmeyi ve rahat davranmayı seviyor Very Happy onun en çok sevdiğim huyu bu etrafımda hep doğal haraketlerde bulunuyor. Ciddi olduğu anları bana Athena yı hatırlatıyor. Yalan söylüyor mu scratch Şeeey aslında onun yalan söylemesi çok sık rastlanmaz hani Very Happy Bildiğim bir şey varsa o da Anna nın dost canlısı bir manyak olduğu xD Very Happy
-
Afrodit Kulübesi
-İsim
Annalynne Johnsson
Rütbe
Kulübe Lideri
İcon
Rp
İlk tanıştığım kişi Anna. Sevecen, sıcakkanlı ve çok hareketli. İnsanları hemen etkisine alabiliyor Very Happy Onun yanındayken sürekli pişmiş kelle gibi sırıtıyorum Very Happy <- Aynen böyle! Feci derecede anaç Very Happy Gülmezse bir sorun olduğunu düşünüyorum bende gülemiyorum Very Happy Bu kızda bir şeyler var!!! Very Happy Very Happy

Afrodit Kızı
-İsim
Selly Emily Greene
Rütbe
Afrodit Çocuğu
İcon
Rp
Selly çok tatlı bir kız! I love you Very Happy Kavga etmeyi sevmiyor ve süslenmeyi iyi biliyor Very Happy Hemen sinirlenmiyor, çok sakin ve sukunetli birisi =) Sevecen olduğu her halinden belli! O olmazsa kampın tadı yok Very Happy Eğlenmeyi seviyor ve belki bir gün Melez Kampı'nı birlikte pembeye boyayabiliriz! Very Happy

-Afrodit Kızı
İsim
Alexandra Regina Daniels
Rütbe
Afrodit Çocuğu
İcon
Rp
Alex! Very Happy Kendine güvenir, özü sözü bir. Süslenmeyi seviyor ve ciddi birisi olarak gözüküyor ama o çok duygusal Very Happy Sevecen birisi ve kalbi kırılınca-onun kalbini kırmayı istemezsin! Very Happy O insanları üsmeyi istemez sen bir şey yapmadıkça Alex her zaman Tatlı Cadı'dır Very Happy
-
Ares Kulübesi
-İsim
Steward Thurstan
Rütbe
Ares Çocuğu
İcon
Rp
Biraz içine kapanık ve mütevâzı. Very Happy O benim en çok sevdiğim kardeşim-den bir tanesi Very Happy diğer kardeşlerime haksızlık olmasın.Smile Kalp kırmaya korkar birisi ve her şeyi kafasına takıyor-onu pek çok kez düşünürken görüyorum. Eğlenceli ve tatlı birisi Very Happy Kılıç dövüşünde benden çok iyi! Sadece ilgisini çekecek şeylerde iyi ama Very Happy Beyninin içi ambar gibi hiçbirşeyi unutmuyor Very Happy İntikam yetisi fazla gelişmemiş Smile Mutlu olduğunda ve gülümseyince 16 yaşında değilde 5 yaşında bir çocuk gibi gözüküyor Very Happy
-
-
Hephaistos Kulübesi
-
-
-
Artemis Kulübesi (Avcılar)
-İsim
Satellite Morgan
Rütbe
Kulübe Lideri
İcon
Rp
Artemis Kulübesinin sürerli olarak kullandığı Pega'ları Purgatoire'ı benim aldığımı öğrenince Sat deliye dönmüştü Very Happy İlk tanışıklığımız böyle olmuştu. Very Happy Sert mi? O çok hırslı ve kamptaki sevgili arayan çocuklar ona bakarken ağızlarının suyu akıyor! Very Happy
-
-
Apollon Kulübesi
-İsim
Edward Kevin Oswald
Rütbe
Apallon Çocuğu
İcon
Tobey Maguire istersen ayarlayabilirim Very Happy
Rp
Sevimli-heyecanlı ve muzip. Tabi genellikle Very Happy O diğer kardeşlerinin aksine kendini saklamıyor. Farklı birisi ve yenilikleri seviyor. Havalı birisi tabi kötüye kullanmaz asla =)) Ve şiirlerini bana çok az okutuyor. Duygularını açığa vuran bir şiir yazınca gerçektende çok utangaç oluyor. Very Happy

Apollon Çocuğu
-İsim
Cristina Black
Rütbe
Apollon Çocuğu
İcon
Rp
Crist çok duygusal ve sevecen. Her yerde rahat olamıyor onun için en önemlisi kendini evinde gibi hissetmesi Very Happy Çok fazla seçici değil ve sadece onun kalbini kırmamaya özen göstermelisin. =)))

-Apollon Çocuğu
İsim
Ange Spike Russo
Rütbe
Apollon Çocuğu
İcon
Rp
Sır küpü. Hımm sanırım doğru kelime bu yoksa en yakın arkadaş mı? Her İkisi de Very Happy !!! O akıllı ve sevecen. Very Happy Ama onu kızdırmaya korkuyorum. Şaka yaparsam ve şakayı yanlış anlarsa benimle sittinsene (60 yıl) konuşmaz Sad Çünkü onun en çok üzüldüğü şeyin en yakınlarının kalbini kırmasıdır. Very Happy Onun yanındayken kaba olmamaya özen gösteriyorum =)

Demeter Kulübesi
-
-
-
Dionysos Kulübesi

-
-
-
Hermes Kulübesi
-İsim
Aleda Beth Hwang
Rütbe
Kulübe Lideri
İcon
Rp
Bana yapılmış kötü bir şaka gibi! Very Happy Aleda çok tatlı birisi ama en küçük şeyde sızlanıyor! Aslında sızlanmasının altında o cin gibi birisi! Very Happy Bana bir karşıdaki benzinlikten Eduardo Surita posteri getiremedi xD Very Happy Very Happy Very Happy

Hermes Çocuğu
-İsim
Luke Ewelon
Rütbe
Apollon Çocuğu
İcon
Hihi Very Happy Sanırım benim suçum Embarassed
Rp
Luke iyi anlaştığım çocuklardan bir tanesi. Onu kamp alanında çok görüyorum. Pek konuşmaya vaktimiz olmuyor. Eğlenceli birisi Very Happy Gün içinde herkesi çoşturacak şeyler yapabiliyor, her ortama uyabilecek bir potansiyeli var ve o çok sabırlı birisi Very Happy

-
Hestia Kulübesi
-
-
-
Diğer Kulübeler
-
-
-

İcon's

Kod:

* http://i53.tinypic.com/w1znmx.png
* http://i53.tinypic.com/2a7vaps.png
* http://i51.tinypic.com/egvl1u.png
* http://i52.tinypic.com/11hxfeo.png
* http://i53.tinypic.com/2pre682.png
* http://i55.tinypic.com/16acnsi.png
* http://i53.tinypic.com/nbp2x4.png
* http://i55.tinypic.com/jb5sbd.png

İcon-Rp vs. beğenmediyseniz değiştirebilirim ve düşmanım olmak istiyorsanız sadece söyleyin yeter farao Razz

En son Raney Olympos Williams tarafından Cuma Ekim 08, 2010 2:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 17 kere değiştirildi
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:36 am

Selam Raney! Sakıncası yoksa sana Ran demek isterim, sen de bana Lucy dersen mutlu olurum Smile

Lejantını ve kişiliğini çok beğendim, Ares'in kendisinden kurguda nefret etmeme rağmen, tüm çocuklarının özellikleri de bana hitap ediyor ironiye bak Very Happy

Senin yakın arkadaş olmak, birlikte rp yapmak isterim Smile
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:36 am

Selam Raney tanıştığımıza memnun oldum.

Ben Afrodit kızı AnnaLynne Johsson.Afrodit kulübesinin lideriyim.

Kısaca Anna dersen sevinirim.Hades kulübesinden Hector Sentius ile çıkıyorum.

Umarım iyi anlaşırız...

Smile
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:49 am

Selam Raney!

Ben Artemis Avcısı Satellite Morgan.Kulübemin tek üyesi ve aynı zamanda lideriyim.

Bana da kısaca Sat diyebilirsin.

Bir ara rp yazalım olur mu? Smile
http://www.platis.forummum.net
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 6:54 am

Şimdi neden beni eklemedin Yaa Raney.İzin mi bekliyorsun yaa? Razz
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:21 am

Benide eklee! Very Happy

(rp out: şimdi Donghae'me ilgi duyan çatlak kişilik diye girerdim konuya ama susuyorum, amacımı aşmamam gerek. Very Happy)
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 8:50 pm

Selam Ran!

Ben Selly Emily istersen bana sell veya Emi de

umarım iyi anlaşırız Smile
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Gaea

Gaea

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:05 am

Lucy'ye Very Happy Tabiki yok kardeşim istediğini söle bağa Very Happy Tabisi Rp yaparız Very Happy

Anna'ya Very Happy umarım ii anlaşırız Anna Razz Very Happy Very Happy

Sat'e! Very Happy Selam Sat Very Happy Tabiki seninle rp yazarım Smile

Kev'e Very Happy Hey dostum aslında izin bekliodum Very Happy hihi utangaçlık tuttu beni Very Happy

Aleda'ya Very Happy Çatlak kişilik olduğumu adım gibi biliom bacım Very Happy Senide Eklediiiiiiim Very Happy Very Happy

Selly'e Very Happy anlaşırız inş. Very Happy bir gün kampı pembeye boyayalım ama Very Happy

NOT: Beğenmedğiyseniz Rp veya İcon fikirlere veya kökünden değişikliğe açığım her zaman Very Happy Very Happy
İmranlı Günler... Razz
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:06 am

Anlaşırız bence Very Happy
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:09 am

seninle fazla tanışmıyoruz raney selammm Smile
Gaea

Gaea

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:11 am

*Tabiki dostum Very Happy her zaman Very Happy istediğin zaman bir pm yakınındayım Very Happy

*Selam Cristina Very Happy
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:13 am

sen iste tüm dünyayı boyarım birtanem! Very Happy

Bu arada benim için söylediğin sözleri gördüm çok teşekkür ederim sende aynı öylesin Smile
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:15 am

Crist yeterli dostum seninle çok konuşamadık galiba Smile (kahrolsun dersaneler)
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:16 am

Bencede kahrolsun dersaneler Very Happy

Bu arada Raney seninle rp yazabilirim bir gün tabii istersen Very Happy
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:20 am

Ben nerdeyim? İyi anlaşırız seninle Raney
Gaea

Gaea

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:21 am

*teşkür ederiiiiiimmmmm Smile Very Happy çok pis utandım şimdi yaaaa Very Happy

*Crist Very Happy ben dershaneye gitmiom bundan dolayı çok rahatım Very Happy Very Happy Very Happy Ama okul açılıo yüzüm sivilcelenmeye başladı xD Very Happy Very Happy bn daha çok şu sbs'yi icat edenin aklına lanet ediom Very Happy

*Anna Very Happy Seninle şimdi Rp yapardım ama annem çağırıo Sad alış-veriş yapçaz poşetleri yine ben taşıycam xD iiki kardeşimin bebiş dütdütü var Very Happy Very Happy müsait olduğun zaman yaparız Anna Very Happy Very Happy Very Happy
Gaea

Gaea

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:21 am

Luke Ewolen Very Happy Very Happy ekliycem gardaş ama kemiklerim açıldıktan snra Very Happy annem parçalıyck beni byby Very Happy Very Happy
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:24 am

senin işte zor tabi Smile
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 2:16 am

Merhaba Raney,
Ben Alexandra, Alex dersen sevinirim, ya da beğendiğin herhangi bir sözü Smile
Umarım iyi anlaşırız(Bana kalırsa iyi anlaşacağız Smile )
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 5:33 am

Selam Rannie ben Stella, kısaca Stell ( pek kısa gelmiyor kulağa ama neyse Razz ) Smile Smile

Bir Hades çocuğu olarak tüm melzler içinde Ares'in melezlerini hep kendime diğerlerinden daha yakın bulmuşumdur. (Lucy, sen istisnasın canım <3) Ve şimdi senin lejantına bakıyorum da gerçekten isabetli bir seçim yapmışım Wink Wink

Seni daha yakından tanımayı ve iyi arkadaş olmayı çok isterim. Ayrca bir ara birlikte rp yapmayı da isterim (Gerçi okullar iki gün sona açılıyor, nasıl yaparız bu işi bilmiyorum :S :S)

Gaea

Gaea

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 3:25 am

Birazdan ekliyorum Very Happy
Gaea

Gaea

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 4:56 am

Ekledim Very Happy Herkese iyi okullar (: şaka yaptım Razz
Ve Stell Very Happy Very Happy of course diyom Very Happy
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 6:17 am

Aahha Raneeeey! Very Happy

Ren geyiğim benim. Very Happy 2. icon Yoona Very Happy Bide şu yazılarını küçült be gözüm yoruldu. Very Happy

Şurdan değiştir:

Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 12:45 am

Yeni hali süper olmuş Raney Smile
Ellerine sağlık Smile
Gaea

Gaea

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 12:52 am

* Sunny'i bulmak çok zor zaten konuşmuştuk ama ren geyiği olmak bana hava kattı-denilebilir Very Happy Very Happy Hehe

*Çok saol Alex Very Happy böyle diyince çok utanıorum Embarassed Very Happy bu arada imzan müthiş olmuş I love you hihi Smile (:
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 1:02 am

Ahahah sağ ol Very Happy Embarassed Smile
Gaea

Gaea

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 1:03 am

Önemi yoğk (: Embarassed =)
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 1:10 am

Ran canım yaaa çoookk seviyorum senii Smile
Gaea

Gaea

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 1:12 am

Bende seniiiiii xD Very Happy Smile
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Raney Olympos Williams   Raney Olympos Williams Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 1:15 am

Very Happy

Raney Olympos Williams
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Raney Bree Olympos Williams
» London Williams
» Katherine Williams.
» Katherine Williams
» Katherine Williams