Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzel bir başlangıç -2-

2 posters
YazarMesaj
Isabel Catherine Senta
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Isabel Catherine Senta

Güzel bir başlangıç -2- Empty
MesajKonu: Güzel bir başlangıç -2-   Güzel bir başlangıç -2- Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 7:47 am

NSÖ çıkımızda bir nehri geçtik. Eliesha nehrin adının Styks olduğunu söyledi. Persephone'un yanına gittiğime hala inanamıyorum. Gittiğimde ne yapacağım, ona ne söyleyeceğim gerçekten bilmiyorum.

Ellerim titremeye başladı ve derin bir nefes aldım. Ancak şu an olduğumuz yer sakinleşmeme izin vermiyordu. Yer altının kasveti içimi sarmıştı sanki. Kambrich'i hatırlattı bana bu nehir. Saldırıyı... İçimde tarif edemediğim duygular sıralandı. Biraz korku, öfke, umutsuzluk ve en çokta acı. Saldırının olduğu günü anımsadım. Sam'in içimi delip geçen gözlerini... Eliesha durumumu faretmiş olacak ki yanıma gelip ''Canım iyi misin? Bir şey mi oldu?'' diye sordu endişeli gözleriyle gözlerime bakarak. O kadar şey olmuştu ki hangisini anlatacaktım bilemiyordum. Ve o an bir şeyin farkına vardım. Meğer bütün olanları anlatıp rahatlamayı istiyordum. Biraz olsun acımın hafiflemesini. ''Kamp'a gelişim.. Nehir bana olanları hatırlattı. En yakın arkadaşım bana ve sevdiğim çocuğa saldırdı. Sam'i kurtarmayı denedim ama..'' Devamında beni sarsan hıçkırıklar geldi.
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

MesajKonu: Geri: Güzel bir başlangıç -2-   Güzel bir başlangıç -2- Icon_minitimePerş. Nis. 28, 2011 7:56 am

Styks nehrine geldiğimizde Sydney iyice kötü olmuştu. Evet biliyordum, burası iç açıcı bir yer asla böyle değildi ama Sydney'de başka bir şeyler vardı.Anlatması için yanına gittiğimde bir iki cümleden sonra devam edemez oldu. Ağladığını görünce birden yanına giderek sarıldım. Neden bu kadar yakındım daha yeni tanıştığım bir kıza bilmiyordum ama onu sevmiştim ve üzülmesini de istemiyordum. Ona sarıldığımda o da bana sarıldı ve iç çekti. Ağlaması hafifledikçe yavaşça ona sarılmayı bıraktım ve önümde tutarak önündeki saçlarını yüzünden çektim. Ardından istemsizce iç çektim ve onu bir kayaya oturttuktan sonra "Sydney, neler olduğunu anlatmak ister misin? Eğer istersen emin ol seni dinler ve sana yardımcı olmaya çalışırım. Tabi senin için özelse bir şey diyemem, yeter ki sen iyi ol." dedim ve bana bakan gözlerinden ne hissettiğini anlamaya çalıştım. BU merak mıydı yoksa korku mu? Ya da ikisi de değil de güven ve ya hayal kırıklığı mıydı? Bunu anlayamamıştım ama cevabını merakla bekliyordum. Şu an içimden Hades'in bizi görmemesi için dua ediyor ve Sydney'e destek vermek istercesine bakıyordum.
Isabel Catherine Senta
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Isabel Catherine Senta

MesajKonu: Geri: Güzel bir başlangıç -2-   Güzel bir başlangıç -2- Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 8:21 pm

Geldiğimiz yerin ne kadar tehlikeli olduğunun farkındaydım.
Eliesha'nın gözlerine bakınca bir endişe bulutu gördüm. İçimden bir ses
Hades'in bölgesine girdiğimiz için biraz korkutuğunu söylüyordu. Aslında evet.
Bende biraz korkuyordum. Çünkü bu hayata bile daha tam alışamamışken kendimi
yer altı dünyasına atmıştım.

Gözlerimdeki yaşları sildim. Artık ağlamayacaktım. Ne olursa olsun. Bu kadar güçsüz değilim ben! Esh'e döndüm yavaşça. Meraklı ve endişeli gözlerle beni izliyordu. 'Bütün bu olanlar benim için çok yeni. Kendimi kaybolmuş hissediyorum. Sam'i kaybetmek beni yıktı. Acısı çok yeni, üzgünüm. Senide sıktım.' Sözlcükler boğazımı yakarak çıkıyordu resmen. Derin bir nefes aldım. Esh elini omzuma koyarak 'Ne sıkması, saçmalama. Seni çok iyi anlıyorum. Tüm bunları bende yaşadım. Çok zor ama zamanla geçiyor. Geçecek.' dedi anlaşıylı gözlerle.

Daha yeni tanışmış olmama rağmen Esh'in yanında kendimi çok rahat ve güvende hissediyordum. 'Umarım çabuk geçer o zaman.' dedim buruk bir gülümsemeyle.

(İkiz bence artık burdan çıkalım rpyi bitir sen. Güzel bir başlangıç -2- 147797)
Diona Arsinoe Stanislaus
Diona Arsinoe Stanislaus

MesajKonu: Geri: Güzel bir başlangıç -2-   Güzel bir başlangıç -2- Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 3:01 am

Sydney'in böyle olması beni üzmüştü. Aslında yeni tanışsak bile karşımdakinin üzülmesini istemiyordum hiçbir zaman, hele de konu Sdneyken. Derin nefes aldım ve Styks nehrinin kenarında ilerlemeye devam ettik.

"Umarım." dedim ve acısını geçirmek istesem de elimden bir şey gelmeyeceğini bildiğim için sustum. Ne de olsa o kadar çok olay yaşamış, bütün ailemi, sevdiklerimi kaybetmiştim. Bunun ne demek olduğunu çok iyi biliyordum. Düşüncelerimden ruhlardan gelen sesler sayesinde sıyrıldım ve yaklaşık bir km ötedeki geçişe baktım. Evet, sonunda kolay ölüm sırasına gelmiştik. Tabi Cerberus'un da yanına. Bunu nasıl yapacağımı ya da o köpeği nasıl atlatacağımı bilmiyordum ama bunu yapacaktık, yapmak zorundaydık. Öbür türlü tersini düşünemiyordum bile. Sydney'e dönerek "Hayatım, yer altına giriş ve koşmak için hazırlan." dedim göz kırparak. İlk başta Sydney'in bakışlarından anlamadığını fark etsem de sonunda cerberus'u ve ruhları görmesiyle kendine geldi. Şimdi sıra o sırayı atlatmaktaydı.

RP BİTMİŞTİR. Devamı Kolay ölümde.

Güzel bir başlangıç -2-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel bir başlangıç -1-
» Güzel Bir Başlangıç
» Başlangıç
» Yeni Bir Başlangıç
» Yeniliğe Başlangıç.