Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzel bir başlangıç -1-

2 posters
YazarMesaj
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

Güzel bir başlangıç -1- Empty
MesajKonu: Güzel bir başlangıç -1-   Güzel bir başlangıç -1- Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 4:04 am

"Bugünü pegausuma ayıracağıma söz vermiştim." dedim kendi kendime dolabıma bakarken. Bugünlerde onu çok ihmal etmiştim ve Poseidon çocuğu olmasa bile ne dediğini anlayabiliyordum. Kırılmıştı bana. İç çektim ve üzerimden dar siyah kotumu ve mavi yarım kollu tişörtümü üzerime geçirdikten sonra saçlarımı salık bırakmaya karar verdim. Her şeye rağmen, yanımdan ayırmadığım kılıcımı da kolyeye dönüştürerek boynuma taktım. Evet, Afrodit kızı olmayabilirdim ama süslü bir kızdım ve kendime bakmayı severdim. Son kez aynada kendime baktıktan sonra hafif bir şekilde makyajımı da yaptım ve kulübemden çıkarak ahıra doğru ilerlemeye başladım. Ahırlara doğru ilerlerken tanıdığım melezlere selam veriyor, bazıları ile kısaca sohbet edip ayrılıyordum yanlarından. Aslında bugün pegasusumun yanında olacağıma söz vermeseydim belki arkadaşlarım ile takılabilirdim ama bunu en azından bugün yapmayacaktım. Ahırlara vardığımda hemen Lex'in yanına giderek sarıldım ve beyaz tüylerini okşadım. Kişnemesinden mutlu olduğunu anlamak zor değildi. Bir süre onu sevdikten sonra elma ce şeker uzattım. Onları yerken ben pegasusumu izliyor ve tüylerini düzeltiyordum. Eh, ne de olsa pegasusları gerçekten seviyordum. Pegasusumu okşarken birden arkamdan gelen ses ile irkilerek arkamı döndüm. Karşımda sarı saçlı, güzel gözlü bir kız duruyordu. Oldukça hoş birine benzeyen bu kızı kampta ilk defa görüyordum. Bu da şaşırmama neden olmuştu açıkçası. Bana şaşkınlık ve merak arasında bakan kıza sonunda "Merhaba, yenisin galiba." diyebildim. Aslında kamptaki çoğu melezi tanıyordum ve bunu nasıl tanımadığımı anlamasam da bunun iyi bir başlangıç olabileceğini biliyordum. Aslında benim gibi başta soğuk davranan bir kız olmama rağmen yine de konuşuyordum tanımadıklarımla. Sonunda kızın "Selam, evet yeniyim." demesiyle gülümsedim ve aklımdaki ilk soruyu sordum. "Kimin kızısın?" Aslında gözlerinde içeri girdiğinde biraz kızgınlık vardı ama beni gördüğünde geçmişti. Belki de ben yanlış görmüştüm, emin olamıyordum ama şu an için umursamaya da gerek duymamıştım açıkçası.
Isabel Catherine Senta
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Isabel Catherine Senta

MesajKonu: Geri: Güzel bir başlangıç -1-   Güzel bir başlangıç -1- Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 5:50 am

Kamp'a geleli ne kadar oldu bilmiyorum. Günler karıştı artık. Zaman akıp gidiyor... Yavaş yavaş alıştığımı hissediyorum bu yeni hayata. Aslında hala tuhaf geliyor. Çünkü çok farklı, büyülü bir dünya burası.

Valerie'nin yanına gitmeye karar verdim. Üzerime açık renk bi kot ve gömlek geçirip saçlarımı açık bıraktım. Bu aralar kendime hiç dikkat etmiyorum. Halbuki görüntü benim için çok ama çok önemli olmuştur hep. Bu yaşadıklarım hayatımda, kendimde bazı değişikliklere yol açtı. Bunun farkındayım. Her zaman olumlu ve pozitif olan ben artık böyle hissetmiyoum. İçimde büyük bir öfke ve boşluk var. Umarım en yakın zaman da kendime gelirim. Aslında hiç sanmıyorum ama ...

Pegasus Ahırları'na doğru yol aldım yine bir kaç gündür hep yaptğım gibi. İçeriye Valerie'nin yanına yöneldim. Bugün her günün aksine içeride birisi vardı. Karşıdan ona doğru baktım. Üzerinde siyah bir kot ve mavi bir tişört varsdı. Sarı saçları omuzlarına dağınık dalgalar şeklinde dökülüyordu. Oldukça güzel! Gelmiş olduğumu farkettmiş olacak ki arkasına döndü. Güzel olmasında yanılmamaştım evet. Mavi gözleri biçimli yüzünde değerli bir taş gibi parlıyordu. Gülümsedi ve
"Merhaba, yenisin galiba." dedi. Geldiğimden beri birçok melez görmüştüm ama kimseyle tanışmamıştım. Gülümsemeye çalışarak "Selam, evet yeniyim." demeyi başardım. Evet bende şaşırdım! "Kimin kızısın?" ''Persephone. Ya sen?'' dedim gülümseyerek.

Aslında ilklerde iletişimim her zaman kötü olmuştur ama bu kızın sıcaklığı beni biraz olsun yumuşatmıştı. Gözlerini devirip bilmiş bir şekilde bana baktı. ''Oov! Bende Amphitrite. Ve de Eliesha Aleyna Kara. Pegasusunu edinmişsin sanırım.'' dedi gülümseyerek. Valerie'ye doğru döndüm. Ona döndüğümü farkedince huysuz huysuz kişnedi. Ah hiç değişmeyecek! Gülerek Eliesha' ya döndüm ve '' Adı Valerie. Oldukça huysuz, inatçı ve asi. Bende Sydney Sanderson.'' dedim. Pegasusuna doğru baktım. Kahve tüyleri ve beyaz kanatları vardı. Gözalıcı derecede güzel. Ne kadar isabetli bir seçim! ''Pegasusunla ne kadar uyumlusunuz. İkinizde gözalıcı.'' diye de ekledim.
Diona Arsinoe Stanislaus
Diona Arsinoe Stanislaus

MesajKonu: Geri: Güzel bir başlangıç -1-   Güzel bir başlangıç -1- Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 6:09 am

Kız gerçekten de güzeldi. Sadece bugün kendine bakmadığı biraz belli oluyordu. Yine de bu kıza anlamadığım bir şekilde kanım kaynamıştı. Zaten çoğu Persephone çocuğunu Jess ile tanıştıktan sonra sevmeye başlamıştım. Kardeşleri de aynı onun gibi sıcakkanlı ve iyilerdi. İltifat duymayı beklemiyordum ama söylediği söz çok hoşuma gitmişti. Gülümseyerek "Teşekkür ederim, sen ve pegasusunda çok güzel ve uyumlusunuz." dedim ve onun pegasusunun yanına gitmesini ve onu okşayıp sevmesini izledim. Gerçekten hoş bir görüntüydü bu. Kızın da pegasusunu sevdiğini anladığım da gülümsemeden edemedim. Pegasuslara karşı fazla ilgiliydim sanırım. Sonunda Sydney'e dönerek "Kampa yeni geldiğine göre henüz pek gezmemişsindir. Bugün biraz dolaşmaya ne dersin?" diye sordum. Aslında aklımda hiçbir yer yoktu ama bu kızı daha yakından tanımak ve zaman geçirmek istediğim gerçeğini değiştirmezdi. Bir yandan pegasusumu okşarken diğer yandan merakla cevabını bekliyordum.
Isabel Catherine Senta
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Isabel Catherine Senta

MesajKonu: Geri: Güzel bir başlangıç -1-   Güzel bir başlangıç -1- Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 6:38 am

"Teşekkür ederim, sen ve pegasusunda çok güzel ve uyumlusunuz." dedi gülümseyerek.

Valerie'nin yanına gidip kuzguni uzun tüylerini okşadım. Kulaklırını tutup hafif hafif sıkınca yine ellerime doğru nefesini verdi. Kahkaha atarak burnuna doğru bir öpücük kondurdum ve Eliesha' nın yanına döndüm. Pegasusunun tüylerini okşayıp bana dönerek
"Kampa yeni geldiğine göre henüz pek gezmemişsindir. Bugün biraz dolaşmaya ne dersin?" diye sordu. Olanlardan sonra iki günüm revirde geçtiği için doğru dürüt çevremi tanıma fırsatım olmamıştı. Sam aklıma geldikçe miğdem düğüm düğüm oluyordu. Gözyaşlarımı kirpiklerimle geri itmeye çalışsamda Eliesha farketti. Daha yeni tanışmamıza rağmen yüzünde bir endişe perdesi göründü. '' Ah kesinlikle benimle geliyorsun. Aslında evet her şey yeni ve oldukça zor değil mi?'' diye sordu buruk bir gülümsemeyle. '' Evet. Oldukça yeni ve zor.'' dedim gülümseyerek.

En yakın arkadaşım tarafından öldürülmeye çalışılmış ben, beni başaramasa da sevdiğimi öldürmüş olan Liss'den sonra hiç tanımadığım bu kızın yanında yeni hayatıma başlamaya karar vererek ahırlardan çıktık.

Diona Arsinoe Stanislaus
Diona Arsinoe Stanislaus

MesajKonu: Geri: Güzel bir başlangıç -1-   Güzel bir başlangıç -1- Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 7:08 am

Ahırlardan çıkıp pegasus üzerinde uçarken nereye gidebileceğimizi düşünüyordum. Aslında aklımda bir yer vardı ama bunu Sydney kabul eder miydi emin değildim. Ardından korkarak da olsa Sydney'e dönerek "Gitmek istediğin bir yer var mı?" diye sordum. Buraları bilmediğini biliyordum ama yine de sormadan aklımdakini söylemek kabalık olurdu ve ben böyle bir şey yapmazdım.

Bir süre düşündükten sonra Sydney düşünceli gözlerle bana baktı ve "Aslında annemin yanına gitmek istiyorum ama nasıl gideceğimi bilmiyorum." dedi kararsız bir sesle. Aslında bu farklı bir fikirdi. Henüz hiç yer altına inmemiştim ama orayı çok merak ediyordum. Ve Sydney'i Hades varken onun karşısında savunmasız bırakamazdım. Ya benimle gidecekti, ya da hiç gitmemesini sağlayacaktım. En azından buraların ve yer altının nasıl bir yer olduğunu öğrenene kadar.

"Peki o zaman beraber gidiyoruz oraya." dedim ve pegasuslara Los Angeles'e götürmelerini söyledim bizi. Güneş bugün havada daha güzel parıldıyordu.Bir süre ilerledikten sonra sonunda NSÖ'ye varabilmiştik. İç çektim ve pegasuslarımız yere indikten sonra onlara kampa dönmelerini söyledim ve Sydney'e göz kırparak "Gel benimle." dedim. İçeri geçtiğimizde siyah gözlükleri takıp oturmuş olan adama döndüm ve drahmileri önüne bıraktım. "Biz yer altına inmek istiyoruz." dedim kısaca. Zaten adam bir şey diyememişti, ne de olsa itiraz edemeyeceği kadar drahmi koymuştum önüne. İç çekerek onunla beraber asansöre doğru ilerlemeye başladık. Asansöre bindiğimizde Sydney'in şaşkın bakışlarını görünce elini sıktım ve asansörden kayığa indiğimiz an korkusunu hissettim. Yine de onunda korkusu uzun sürmemişti ve o da elimi sıktı. Sonunda nehri geçip karşıya geçtiğimizde Styks nehrine gelmiştik. Önce Sydney'i ardından da kendimi kayıktan dışarı bıraktım ve "Sonunda, geldik." dedim aramızdaki sessizliği bozarak.

Rp Bitmiştir.

Güzel bir başlangıç -1-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel bir başlangıç -2-
» Güzel Bir Başlangıç
» Başlangıç
» Başlangıç Partisi!
» Kötü Bir Başlangıç