Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başlangıç Partisi!

4 posters
YazarMesaj
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Başlangıç Partisi! Empty
MesajKonu: Başlangıç Partisi!   Başlangıç Partisi! Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 5:44 pm

Odamda üstümü giyinip bir şişe parfümü bitirdikten sonra çıkıp aşağa indim. Her şey olağan gözüküyordu. Tabi salon'un arka köşesindeki bira fıçılarını saymassak. Bira fıçılarının yanına gidip,doğru düzgün çalışıyomu diye fıskiyesine baktım. Fıskiyesini açıp,plastik bardağıma bira doldurdum ve biramı yudumladım.''Tamam. Bunda bir sorun yok'' diyerek gülümsedim ve mutfağa yöneldim. İçerde Marcus çeşitli cips ve abur cubur'u kaselere yerleştiriyordu. ''Dostum,bu kadar abur cubura gerek yok. Zaten pizza'da söyledim.''dedim ve kaseden birtane cips aldım. ''Sorun olmaz hepsini yeriz'' dedi Marcus gülümseyerek. Kaseden bir tane daha cips aldım ve ''Sen bilirsin ama gelen melezlerin hepsi formunu kaybederse,Athenayla sen karşılaşacaksın'' dedim. Daha sonra Marcus'la beraber salon'a geçtik.Marcus bir birada kendine doldurup salondaki koltuklarrdan birine oturdu. ''Eh sanırım artık herşey hazır. Mantalonda biraz sonra gelir.'' dedim ve televizyon'u açtım. Mantalonmüziklerle ilgilenecekti. Dün gelip buraya ses sistemini kurduğu için bugün sadece gelip müziğini çalması gerekecekti. Televizyon'da izleneblicek hiç bir şey yoktu. Bu yüzden Marcus'a dönüp ''Sence parti nasıl geçecek?'' diye sordum.Marcus ''Tabiki iyi geçecek dostum'' dedi ve gülümsedi. Bende Marcus'a gülümsedim ve ''Gel bakalım. Sana bir süprizim var'' dedim. Marcus şaşırıp ''Ne süprizi?'' diye sordu. Sorusunu cevaplamadan kilitli olan yatak odama koştum ve dün aldığım elli yıllık Jack Daniel's viskisini kaptığım gibi aşağa indim. Viskiyi göstererek ''Bak burada ne var'' dedimve gülümsedim. Marcus ilk başta şaşırsada tepki vermeden içki bardaklarının olduğu dolaba yöneldi ve iki tane bardak çıkardı. ''Ne duruyorsun açsana şunu''dedi ve dizi sabırsızlıkla titremeye başladı. ''Tamam,tamam. Sakin ol açıyorum''dedim kapağı açarak. Kapağı açtıktan sonra ilk başta Marcus'un bardağına sonra kendi bardağıma viskimizi koydum. Ama içmeden önce özlü bir söz söylenmesi gerekiyordu değil mi? İlk başta boğazımı temizledim ve ''İlk çılgın partimizin şerefine dostum'' dedim. bardakları tokuşdurduk ve günün şerefine ilk içkiyi fondip yaptık. Viskiyi buzsuz olarak içtiğimizden fodip boğazımızı baya bir yaktı. Daha sonra 'Partinin sahibi her zaman sarhoş olmalı!'düşüncesiyle içmeye devam ettik. Daha sonra kapı çaldı. Gidip kapıyı açtığımda karşımdakinin Mantalon olduğunu gördüm. ''Hey Lon! Müzikler hazırmı bakıyım.'' dedim ve viskimin başına döndüm. Marcus'da ''Hey Lon!'' diyerek karşıladı Mantalon'u ''Müzikler hazır hazır olmasınada. Siz sarhoş musunuz lan?'' diye sordu. Bende gülümseyerek ''Evet'' dedim ve Mantalon'a da bir bardak uzattım. ''Güzell''dedi mantalon gülümseyerek. Üçümüz tam viskimizi bitirmek üzereyken kapı çaldı. Gidip kapıyı açtığımda pizzacı ''İtaliano Pizza.'' dedi ve gülümsedi. ''Ha? Evet evet. Pizza değil mi?'' dedim ve cebimden para çıkardım. Adam pizza kutularını elime verdikten sonra parasını alıp gitti. Yaklaşık otuz tane pizza kutusunu yemek masasına koyduktan sonra. Marcus ve Lon yanıma geldi. ikisine bakınca pizza yığınına korkuyla baktıklarını gördüm ve ''Ne var?''diye sordum. Lon ''Bu kadar pizzayı kim yiyecek''diye sordu bir dilim alırken. Bende onu taklit ederek birdilim aldım ve ''Konuklarımız yiyecek tabiki'' dedim. Bir kutu pizza'yı bitirdikten sonra ''O değilde. Keşke Hermes çoçuklarından birine görev verseydik'' dedim yüzümü asarak. Marcus ''Ne görevi?'' diye sordu. ''Ya hırsızların tanrısının çoçuklarından biri Demeter'in tarlasından ot çalsaydı fena olmazdı hani'' dedim gülümseyerek. Marcus ve Lon dediklerimi duyduktan sonra bir kahkaha kopardı. Sarhoş oldukları her hallerinden belli oluyordu artık. Evet artık partinin başlaması lazımdı. Zaten biraz sonra melezler akın etmeye başlardı. Marcus düşüncelerimi yarıda bölerek ''Zack ya...'' diye iç geçirdi. ''Ne oldu?'' diye sordum. ''Bizim kampta çok sap var.O yüzden parti sıkıcı geçebilir diye düşündüm.'' dedi. Gülümseyerek ''Merak etme.Ben onu çoktan hallettim. Parti başladığında bir sürü ölümlü kızlarla dolacak burası. Azıcıkda erkekle.'' dedim. Marcus sevinçli bir şekilde gülümsedi ''Bunu nasıl yaptın peki?'' diye sordu. Marcus'a gülümsedim ve ''Bilmiyorum.Kadınlar bana hayır diyemiyor sanırım'' dedim. Daha sonra tam Marcus cevap verecekken kapı çaldı. Sanırım ilk konuğumuz gelmişti.Marcus'a baktım ve ''Gelmiş geçmiş en iyi parti başlasın bakalım!'' dedim ve kapıya yöneldim.
Mantalon Soluric
Hekate'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Hekate'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Mantalon Soluric

Başlangıç Partisi! Empty
MesajKonu: Geri: Başlangıç Partisi!   Başlangıç Partisi! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 4:25 am

Bütün hazırlıklar tamamdı. Müzikleri çalma listesinde ayarlamıştım. En yavaş tempodan en hızlısına, bütün geceye yetecek kadar şarkı vardı. Her tür şarkı mevcuttu. Bu gece Zack ve Marcus'un evi sallanacaktı. Pizza da enfesti. Bir kutusunu yanıma alarak müzik tabletimdeki yerimi aldım. Artık yapmam gereken tek şey konukların gelmesini beklemekti. Marcus bana işaretle her şeyin hazır olup olmadığını tekrar sordu. Baş parmağımı havaya kaldırarak ona her şeyin hazır olduğunu söyledim. İşte ilk konuklar da gelmişti. İlk şarkıyı oynatmaya başladım. Başlangıç için güzel bir şarkıydı. "Mantasalak mantasalak," diye gülerek Mantadark karşımda belirdi. "Gene ne var Mantadark?" Bu soruyu her seferinde tekrarlamaktan bıkmıştım. "Gelen şu konuklara bak salak. Onlar orda eğlenirken sen burda sap gibi kalacaksın," diyerek gülmeye devam etmişti. Villa sandığımdan daha hızlı doluyordu. Villanın dolmasına bağlı olarak müziklerin temposu da artıyordu. Mantadark şimdi benden uzaklaşmış ve dans pistine geçmişti. Mal mal hareketler yaparak dans ettiğini sanıyordu. Müziğin ritmine kendini kaptırmıştı. Villaya gelenler artık üst katlara doğru ilerliyordu. Zack "Artık başlayabiliriz," anlamında bir işaret yaptı. Artık tempo artmaya başlıyordu. Dans pisti yavaş yavaş dolmaya başlıyordu. İşte geliyor. "Bayanlar ve baylar. Parti daha yeni başlıyor. Herkes dans pistine." Bunu söylediğim anda sopam elimde belirdi. Sopayı yere bir vuruşumla ışıklar kapandı, disk topu tavanda aşağı doğru indi ve disk topuna bakan üç adet spot ışığı yandı. Artık her yere spot ışığından yansıyan rengarenk ışıklar ve çoşkulu bir müzik hakimdi.
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Başlangıç Partisi! Empty
MesajKonu: Geri: Başlangıç Partisi!   Başlangıç Partisi! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 5:51 am

Zack ve Marcus'un evlerinde parti vardı. Bunun şerefine bende davet edilmiştim. Ne kadar da Marcus'a gıcık olsamda iyi bir melezdim. Evlerine vardığımda büyük bir villa beni karşıladı. Önüne geldiğimde herşey anlaşılabiliyordu. Mesela iyi bir dizayn ile döşendiği. Elimde ufak bir hediye vardı. Nede olsa ilk partileriydi bende ufak bir hediye almak istemiştim. İçeri girdiğimde sakin bir müzik çalıyordu. Bu müziğin Katy Perry'den olduğunu anlamıştım. Katy'i çok severdim. İçeri girdiğimde Marcus beni karşıladı. Ona gülümsedim ve hediyemi uzattım '' Eviniz güzelmiş.'' diyebildim sadece. Dj yerinde Lon'u gördünce gülümsedim. Ve ona el salladım. Dans pistinde tanımadığım melezlerde dahil herkes dans ediyor, sarhoş oluyordu. Orada duran bir şarabı elime aldım ve içmeye başladım. İçerken Lon'un yanına doğru ilerledim '' Selam Lon.'' dedim. Gürültüden dolayı pek duymamış olacaktı ki anlamamış bir şekilde kafasını salladı. Bağırarak tekrarladım. Bu sefer duyabilmişti beni. Bana gülümsedi. Yanından ayrıldım ve dans pistine doğru biraz dans etmeye ilerledim. Bir çok kişinin dans edişini görünce dans etme hayalimden vaz geçtim ve koltuğa yığıldım. Koltukta otururken evin dizayn şeklini inceledim. Büyük bir özenle döşendiği her halinden belliydi. Oturuken tanımadığım bir kız kolumdan çekiştirdi ve dans etmem için zorladı. Dans derslerimi şimdi konuşturma sırasıydı. Lon'a el işareti yaptım ve hızlı birşeyler çalmaya başladı. Ortada durdum ve dans etmeye başladım. Başka birileride bize eşlik ediyordu şimdi. Parti muhteşemdi. Herşey çok iyiydi. Bu kadar eğlenebileceğimi hayal edemiyordum ne yazık ki.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Başlangıç Partisi! Empty
MesajKonu: Geri: Başlangıç Partisi!   Başlangıç Partisi! Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 5:43 am

Panpam Zeus oğlu Marcus ve kankası Nyks oğlu Zack'in Paris'te aldığı villa son günlerde kamptaki herkesin diline pelesenk olmuştu. Herkes evlerinde yapılan partiden söz ediyordu. Ben de merak etmiştim, tam davet edilmediğim için kırıldığımı onlara söyleyecekken Marcus ve Zack ikilisinin ikisinin de beni partiye çağırması üzerine mutlu olmuştum. Zack VIP olduğumu söyleyince daha da bir sevinmiştim ama çoğu kişinin VIP olduğunu öğrenince açıkçası biraz şaşırmıştım. VIP sever insanlarmış onlar meğersem ki bir şikayetim yoktu bu konuda. Sabahleyin hazırlanmaya başladım parti için. Makyaj yapmayacaktım ama bir elbise fena olmayacaktı sanki. Saçlarımı düzleştirdikten sonra üzerime mini beyaz bir elbise giydim. Aynaya baktım, hazır gibi görünüyordum. Kendime gülümsedikten sonra öpücük gönderdim ve pegasus ahırlarına doğru ilerlemeye başladım. Paris'e uzun bir yolculuk; Plüton ile beni bekliyordu. Plüton'a ters bir şekilde binerek ona sırtımı yasladım ve Paris'e gelinceye dek gözlerimi kapatmaya karar verdim.

Gözlerimi Plüton'un kişnemesiyle açtım. Hayvancağız titriyordu, kendi uykumu düşünmeden üstünden yere doğru atladım. Ardından ona dinlenebileceğini söyleyerek yakınlarda bir yere götürdüm. Bende Zack ile Marcus'un villasından içeri girdim. Gerçekten büyüleyiciydi, evlerinden Eyfel bile gözüküyordu. Beni karşılayan Marcus'a gülümsedim. "Selam panpa. VIP nerede?" diye sordum kıkırdayarak. Biz yürürken masanın üzerinde duran kokteyllerden birini aldım ve kafama diktim. Parti çok eğlenceli geçeceğe benziyordu.

Elbisemcik:
http://www.platis.forummum.net

Başlangıç Partisi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ***Yaza Veda Partisi*** (11 Eylül 2010 ~ Başlangıç: 14:00)
» Ok Partisi ~
» Av Partisi
» Poker Partisi
» Tanışma Partisi