Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ok Partisi ~

5 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Ok Partisi ~  Empty
MesajKonu: Ok Partisi ~    Ok Partisi ~  Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 6:08 am

O gün sabah heyecanlı bir şekilde yatağımdan kalkmıştım. Hiçbir zaman sabahın köründe uyanmayı başaramayan ben, alarmı saat yedi buçuğa kurmuştum. Ve yine garip olarak saati duvara fırlatmamış, sesini kısmamış veya bağırarak tüm kulübeyi alt üst etmemiştim. Sadece her zaman yavaş yavaş kalktığım yatağımdan hızlı bir biçimde pembe pofidik terliklerimi giyerek kalkmıştım. Sıcacık yataktan kalmak her ne kadar zor olsa da şu günlerde yepyeni bir moda vardı. Parti yapma modası. Kulübeler arasında saygın bir yere sahip olan kulübemizin de bu modaya ayak uydurması gerekiyordu ki uydurmuştu da. İki gün öncesinden bütün kulübe toplanarak karar vermiştik buna. Yani kamptaki herkesin haberi olduğunu söylemek yalan olurdu. Her kulübenin birkaç üyesine söylemiştik bunu, ama bütün kulübedeki arkadaşlarımız davetliydi elbette. Çok eğlenceli olacaktı partimiz. Ve biraz da farklı. Bunun için gerçekten çok kafa yormuştuk, değmesini istiyorduk. İşte benim bütün özenim sırf bu yüzdendi. Kulübemizde yapılacak değişik bir partiye farklı kıyafetlerle gelecek arkadaşlarımızla beraber bir günlüğüne çılgınlar gibi eğlenmek. Ben de elbette Chicago'daki evimde yapmak isterdim bu partiyi ama Athena'yı biraz sinirlendirmekten kime zarar gelirdi ki? Yaramaz melezlerin hepsi kulübemize doluşursa gerçekten eğlenebilirdik. Hem bu partide erkekler de yer alırsa, avcılarla erkekler arasındaki çekişme de pek eğlenceli olurdu bence. Asıl istediğimiz zaten eğlenceydi bizim, birazcık kafa dağıtmak, birazcık da kavga isteğiydi belki de. Bunları düşünerek ve gülümseyerek ilerlerken tuvalete doğru, Pacely'e çarptım. Bana ilk defa bu kadar içten güldüğünü gördüm. Ben de ona gülümsedim. "Sat, sence bu partiye katılanlar çok olur mu? İlgi çeker miyiz?" dedi tedirgin bir şekilde. Oysa bizim, en azından benim amacım ilgi çekmek değildi. Pacely'e gülümsedim. "Biz yapacağımızı yapalım, gelen gelir, gelmeyen gelmez. Beğenen eğlenir, beğenmeyen eleştirir." dedim omuz silkerek. Ardından tuvalete giderek yüzümü yıkadım. Havluyla kurularken yepyeni bir günün, yepyeni bir partinin verdiği heyecanla yerimde duramaz olduğumda salona doğru koşmaya başladım. Kamp marketinden alınmış poşetlere baktım. Yiyecekler tamam gibiydi, dışarıdan aşırılan abur cuburlar ve tarladan aşırılan üzüm ile çilekler de buradaydı. Hamarat bir kardeşim de kurabiye hazırlarsa ve birkaçımız duvarlara oklar yerleştirirsek temaya uygun hareket etmiş olurduk. Bütün avcıları uyandırdıktan sonra hazırlıklara başlamalarını istedim. Ben de bu sırada poşettekileri tabaklara yerleştiriyordum; mesela kuruyemişleri tasa dolduruyor, içecekleri de bardaklara boşaltıyordum. Bu sırada Lexi de duvarlara oklar yapıştırıyordu. Lenny elindeki hedef tahtalarını salonun ortasına koyuyor; Yali ise etraftaki tozları alıyordu. İyice heyecanlanmıştım, biraz sonra tamam olacak hazırlıkların bir kısmını Ash'e devrettikten sonra hazırlanmaya koyuldum.

Odamdan içeri girdiğimde etrafa bakındım ve oklar adına üzerinde ok bulunan mavi bluzumu giymenin en uygun seçim olacağına karar verdikten sonra altıma da gümüş renginde taytımı geçirdim. Kafama da geyik şeklinde bir şapka geçirdikten sonra ayağıma da bağcıklı ayakkabı giydim ve hazır olduğuma inandığım zaman odamdan dışarı çıktım. Etrafa baktım, her yer oklarla doluydu. Gülümsedim. "Harikasınız kızlar!" dedikten sonra hepsine teker teker sarıldım. Ardından gelecekleri beklemeye koyulduk. Kampta yapılan bu partinin rağbet göreceğini umuyorduk.
http://www.platis.forummum.net
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Ok Partisi ~  Empty
MesajKonu: Geri: Ok Partisi ~    Ok Partisi ~  Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 8:35 am

Sabah yatağımdan heyecanla kalktım.Kendimi çok mutlu hissediyordum.Kızlarla yapacağımız partiye az kalmıştı ve benim de kalkıp hazırlıklara yardım etmem gerekiyordu.Bu yüzden her zamankinden daha çabuk kalktım ve salona koştum.Kızların çoğu uyanmıştı.Herkesin çok heyecanlı olduğu belliydi.Onlar etrafta koşuştururken ben de banyoya gittim.Elimi yüzümü yıkadıktan sonra kendimi daha canlı hissediyordum.Ardından salona gittim ve yapabileceğim bir şey var mı diye bakmaya başladım.Adya toz alıyor,Lexi duvarlara oklar yapıştırıyordu.Kamp marketinden bir sürü yiyecek alınmıştı.Sat da bu yiyecekleri tabaklara koymakla uğraşıyordu.Bir süre sonra Sat işlerini bana bıraktı ve hazırlanmaya gitti.Ben de giyeceğim şeyleri günler öncesinden hazırlamıştım.Yiyecekleri koyma işim bittikten sonra başka bir iş kalmadığını gördüm.Her yer çok güzel olmuştu.Partiye kimsenin gelmemesi konusunda korkularım vardı ama yine de geleceklerini umuyordum.Kimse gelmese bile biz kendi kendimize eğlenebilirdik.
Ben bunları düşünürken diğer kızlar hazırlanmak için odalarına gidiyorlardı.Sat ise çoktan hazırlanmıştı.Mavi bir tişört ile gümüş rengi taytını giymişti.Bence gayet hoş görünüyordu.Ona çok güzel olduğunu söyledim ve doğruca odama gittim.Hemen dolabımı açtım ve giyeceğim kıyafetleri yatağımın üzerine dizdim.Ben kot tayt şeklindeki pantolonumu ve mor tişörtümü giyecektim.Tişörtümün üstünde bir avcıya yakışır bir şekilde altın renginde ok resmi vardı.Tişörtümü giydikten sonra da mor ayakkabılarımı ayağıma geçirdim.Kıyafetlerimiz sadeydi ama partinin temesına daha çok uyuyordu.Hazırlandıktan sonra salona gittim.Herkes hazır bir şekilde gelecek misafirleri bekliyordu.
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

Ok Partisi ~  Empty
MesajKonu: Geri: Ok Partisi ~    Ok Partisi ~  Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 8:38 am

Pestilim çıkmış bir halde kulübeme ilerliyordum. Gerçekten berbat haldeydim. Her yanımı ter basmıştı. Bu yüzden derhal banyo yapmam gerekiyordu. Normalde dalgalı olan saçlarımın da terden kafatasıma yapıştığını tahmin etmek zor değildi herhalde.

Kulübemden içeriye adım atınca şaştım kaldım. Bugünkü ok partisini nasıl da unutmuştum! Eyvah! Sat öldürecekti beni kesin!

Beni görür göremez Sat ve diğer avcıların gözleri bana çevrildi. "Tamam, tamam, tedirginliğe ne gerek var. Aklımdan çıkmış işte. Duş alır almaz hemen buradayım." deyip banyoya uçtum adeta. Rahat rahat banyomu yapınca -eh, ben hiçbir şeyi kafama takmazdım, napıyım böyleyim işte- odama girdim. İyi ki düzenli biriydim. Bu sayede partide giyeceğim takımı rahatça buldum. Gerçi bunda takımı dün akşam ayırıp ayrı bir yere koymamın da etkisi vardır elbet. Ne giydiğimi de söyleyeyim. Gümüşlü yeşilli üstünde ok resmi olan bluzümü ve kot pantalonumu giydim. Saçlarımı da tarayıp kuruttuktan sonra hazırdım işte. Kızların içeriyi nasıl hazırladığını görünce yorgunluk falan kalmamıştı.
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

Ok Partisi ~  Empty
MesajKonu: Geri: Ok Partisi ~    Ok Partisi ~  Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 10:13 am

Sabah kalktığım gibi içime bir neşe dolmuştu.Bugün kulübemizde ok partisi verecektik.Çok güzel olacaktı.Yatağımdan kalktım ve gardırobuma baktım.Her ne kadar avcı da olsam alışverişi sevdiğim için dopdolu bir gardırobum vardı.içinden katlı kot eteğimi ve partiye uygun olacak beyaz renkli üstünde kanlı bir ok deseni bulunan bluzumu giydim.Aşağı iner inmez kulübedeki telaş havadan seziliyordu.Rahat bir şekilde aşağı indim ve bir yandan da yapılan işlere karışmaya başladım.Bir işin ucundan tutayım diye yamulmuş koltukları düzgün hizalara getirdim ve çok boş kaldığımı fark edince duvarda asılı duran hedef tahtalarına birkaç ok fırlattım.Beni ok fırlatırken yakalayan sat ''parti başlamadan ortalığı fazla dağatmasak iyi olur.'' diyerek dikkatimi toparlamamı sağladı.Hedef tahtasına fırlattığım okları topladım ve parti hazırlıkları da zaten bitmişti.Görünüşe bile bakılsa çok güzel bir parti olacaktı...
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Ok Partisi ~  Empty
MesajKonu: Geri: Ok Partisi ~    Ok Partisi ~  Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 1:45 am

Çalar saatin sesiyle uyandım.Aslında gün içinde uyumayı pek sevmezdim ama...Üzerime bir sersemlik çöküvermişti işte.Ayağımda pembe domuzcuklu terliklerimle salona gittim.Manah üstünde saçma sapan kıyafet ve yüzündeki renkli makyajla oradan oraya koşturuyordu.Bense hala gözlerimi ovuşturup esniyordum.Beni ve paspallığımı görünce durdu ve bağrınmaya başladı. ''Tanrım!!!Stacia??Ciddi misin?!Yarım saat sonra çıllllgın bir partiye gideceğiz ama sen daha yeni kalkıyorsun!!''.Manah'nın neyden bahsettiğini anca 10 dakika sonra kavrayabildim.Artemis kulübesinde ok partisi vardı.Tanrımm!!!Bunu unuttuğuma inanamıyordum.Koştura koştura odama gittim.Az kalsın domuzcuklarımdan birinin burnuna takılıp düşecektip.Gardrobumu açtım ve önünde dikildim.Çılgın bir şeyler giymem gerekti...Bu bir ok partisiydi.En iyisi yeşil ve griyi harmanlamaktı.Hem bizim hem onların kulübesinden bir şeyler işte.Yeşil üzerinde şarmaşık deseni olan kapri-tayt ve üzerine gümüşi renkte olan tek omuzlu bol tişörtümü geçirdim.Ayağımada yine gümüşi platform topuklu ayaklarımı giydim.Artık makyaja geçebilirdim.Aynamın önüne koştum.Saçımı açıp başımı hızla salladım.En iyisi saçlarımı salık bırakmaktı.Manah'ın makyaj malzemelerinin de katkılarıyla yüzüme sarmaşıklarla çevrili bir ok yaptım.Sarmaşıklar boynumdan tırmanıyordu.Ok çenemden elmacık kemiğime uzanıyordu.Bir allık yardımıyla yüzümü tamamıyla gümüşi yaptım.Ve aynaya geçip kendimi şöyle bir süzdüm.Egoistlik gibi olmasın ama gerçekten büyüleyici gözüküyordum.Bileğime şarmaşık biçimindeki bileziğimi taktım ve diğer elime de ok şekilli yüzüğümü.Tamamıyla hazırdım.Dışarı çıktım va Manah'yla karşı karşıya geldik. ''Tanrımm!!Bütün bunları 15 dakikada mı yaptın??''. ''Beğendiğine sevindim.''. ''Beğenmemek mümkün mü bebek.'' dedi.Gülüştük.Dışarı çıktık ve Artemis Kulübesine doğru yol aldık...

En son Anastacia Leonora Bouveir tarafından C.tesi Nis. 09, 2011 6:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

Ok Partisi ~  Empty
MesajKonu: Geri: Ok Partisi ~    Ok Partisi ~  Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 6:28 am

Partiye katılımın az olabileceğini önceden düşündüğüm için önceden bir yazı hazırlatmıştım.Üstünde oklar bulunan büyük ve kapıya asılacak boyutta olan bir yazı hazırlatmıştım.Okların bir kısmının ucu kulübemizin kapısını gösteriyordu.Sat belki izin almadığım için kızabilirdi ama bence güzel olacaktı.Kapıdan çıktım ve yazıyı asmak için yardım alabileceğim birini aramaya başladım.Çok geçmeden koridorda Ashleyi gördüm ve ona seslendim.''Hey!Ash gelebilir misin yardıma ihtiyacım var!'' dedim ve onun yardım edebileceğini anlayınca odama doğru çekiştirdim ve fikrimi anlatmaya başladım.''partiye katılan sayısını arttırmak için kapıya bir yazı hazırlatmıştım ama tek başıma asabileceğimi düşünmüyorum.Bana yardım eder misin?'' diye bir çırpıda soruverdim.Biraz şaşırmıştı ama sonra ''Tabi ki yardım ederim Happ ama yazıyı görmek istiyorum'' demişti.Ben de başıml onaylayıp yaptırdığım kapı yazısını gösterdim.O da beğendiğini ifade edince yazıyı kulübenin kapısına doğru götürmeye başladık.Kulübenin kapısına yazıyı tam asmışken birden Sat çıkageldi.''napıyorsunuz siz orada?!?'' dediğinde ne yanıt vereceğimi süşünüyordum ama en iyisinin yazının önünden çekilmek olduğuna karar verdim ve çekildim.Sat'in çok fazla kızmamasını ümit ediyordum ama o ''güzel fikir neden daha önce düşünmedik ki teşekkürler happ.'' dedi.Umarım bu yazı sayesinde partiye katılanların sayısı artardı...

Ok Partisi ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Av Partisi
» Poker Partisi
» Yemek partisi....
» Yeni Ev Partisi
» Başlangıç Partisi!